5 způsobů, jak se naladit na hojnost

Od dětství jsem byla přesvědčená o tom, že není dost peněz, času, příležitostí, lásky… Možná to taky znáte…

Jsme zvyklí spěchat a říkat, že nestíháme…žijeme v domnění nedostatku času a skutečně spoustu věcí nestihneme – ujede nám autobus, přijdeme pozdě na schůzku, nezačneme nový projekt….

Máme pocit, že úspěch je jen pro vyvolené, že my uspět nemůžeme…žijeme v domnění nedostatku možností  uspět…a úspěch se nám skutečně obloukem vyhýbá.

Myslíme si, že nejsme dost chytří, nevíme dost…žijeme v domnění nedostatku znalostí…a nepodaří se nám napojit se na moudrost Vesmíru.

Zdá se vám, že nikdy nemáte dost peněz…žijeme v domnění, že je to v naší rodině normální…a peníze vám stále chybí.

A jak je to ve skutečnosti?

 

Všechny sny a přání se vám mohou vyplnit – stačí se naladit na hojnost a umožnit si přijímat vše dobré.

Vesmír, ve kterém žijeme,  je nekonečný a existuje dostatek všeho pro všechny.

Na tomto světě je víc peněz, než můžete utratit, víc lidí, než kolik jich můžete potkat…Hojnost nás obklopuje. Zkuste spočítat sněhové vločky, když sněží, listy na stromě, hvězdy na jasné večerní obloze…je jich hojně.

A navíc v sobě máme sílu, která je ochotná nám okamžitě vyplnit každé přání a zahrnout nás obrovskou hojností.

Proč ji však tolik lidí nevyužívá?

Nevěří, že si ji zaslouží a nejsou otevření ji přijmout.

Hojnost není něco, co musíme získat nebo vytvořit, ale něco, na co se můžeme naladit… Hojnost nevytváříme, ale přijímáme.

 

Od života získáme tolik, kolik jsme ochotni přijmout!

Hojnost nezahrnuje jen peníze, ale i čas, lásku, úspěch, krásu, vědomosti, radost, vztahy, zdraví…

Hojnost znamená dostatek a nekonečnost.

Hojnost je záležitost našeho vnímání. Já osobně věřím tomu, že jsem úžasná a zasloužím si to nejlepší a přijímám to.

Planeta má dostatek a hojnost všeho – omezení si tvoříme pouze ve své hlavě.Vesmír má nekonečné zásoby.

Pokud se bavíme o hojnosti, je důležité si uvědomit, že to, co chcete, nedostanete od lidí. Vaším dodavatelem je Vesmír, který je nekonečný a uvádí do pohybu lidi, situace a události, aby vám co chcete poskytli.

Vaším úkolem je naladit se na hojnost. Jak na to?

 

Objevte 5 způsobů, jak se můžete naladit na hojnost i vy:

 

1/ Láska k sobě

Na hojnost se dokážete naladit silou lásky. Stačí se naladit na lásku k sobě. Láska, kterou cítíte k sobě, je ta stejná láska, kterou život projevuje vám.

Pokud se máte opravdu rádi, věříte, že máte právo mít vše, co chcete a věříte, že si to zasloužíte, život vám rád vše poskytne.

Naladěni na hojnost jste tehdy, když milujete to, kdo jste. Když víte, že jste úplní a dokonalí. Když víte, že nemusíte víc získat, abyste byli dost dobří.

Věřte tomu, že jste natolik důležití a máte obrovskou hodnotu, a zasloužíte si vše dobré, co svět pro vás má.

Jednejte se sebou s láskou a respektem. Soustřeďte se na své přednosti a chvalte se. Když se nemáte rádi, doslova od sebe odpuzujete vše dobré a tím i veškerou hojnost.

 
2/ Vděčnost

Existují chvíle, kdy vás vesmír obdaruje, aniž byste byli schopní to vrátit. Pokud se vám to taky někdy stalo, možná jste cítili vinu. Na hojnost se právě naladíte v těchto chvílích.

Stačí poděkovat, být vděční, že je o vás postaráno a věřit, že přijde čas, kdy pomůžete někomu jinému.

Schopnost přijímat a přijímat s díky je vaším klíčem k hojnosti. Nemusíte hned vše vrátit.

Dáte tak Vesmíru najevo, že jste otevření přijímat a on vám může posílat stále víc a víc. Soustřeďte se na dostatek a buďte vděční za vše, co máte.

 
3/ Placení desátků- dávat

Dávno zavedený vesmírný princip je placení desátků. Znamená to, že by každý měl darovat 10% svých příjmů  – nejen církvi, ale například různým nevýdělečným organizacím, které slouží dobrým věcem. Důležité je tento princip začít používat HNED a nečekat, až budu mít víc…Někteří lidé říkají: „ Sám mám málo, tak jak můžu dávat?“

Abyste mohli přijímat, musíte i dávat. I kdyby to mělo být jen 1% vašich příjmů…

Použijte tento princip HNED a pozorujte požehnání, která vám přitékají.

 
4/ Cítit se dobře

Na hojnost se naladíte, když jste šťastnější a vděčnější. Získáte tím energii, která vám přiláká nekonečné množství dobra.

Do neomezené „neviditelné“ nabídky hojnosti můžete proniknout díky tomu, že se cítíte dobře. To je celé tajemství. Vaše myšlenky a pocity, pokud jsou pozitivní, vás přenesou do hojnosti.

Užívejte si život! Tím se naladíte na hojnost, ze které můžete neomezeně čerpat. Aaktivujete si Zákon přitažlivosti ve svůj prospěch.

Zastavte strach, že nebudete mít dost. Jste v bezpečí. Máte vše, co potřebujete. Užívejte si to.

 
5/ Rozhodnutí – jak se dívat na svět a jak prožijeme každý den

Na hojnost se naladíte, když změníte myšlení – když přestanete limitovat své možnosti.Hojnost se vám otevře, když se budete na svět dívat tak, že věříte, že všechno je možné.

Svět je nekonečný a plný hojnosti. Jak o něm přemýšlíme je naše volba. Jak se na něj díváme záleží na nás.

Hojnost je o tom, že prožíváte své dny v radosti a vděčnosti. Když víte, že máte vše ke štěstí a úspěchu. Když víte, že nepotřebujete víc, abyste byli šťastní.

Hojnost není o hromadění věcí. Je to pohled na svět z jiného úhlu. Já jsem hojnost pochopila, když jsem si přečetla tuto povídku:

„ Promiňte,“ řekla jedna mořská ryba druhé, „ jste pravděpodobně starší a zkušenější a budete mi asi schopna poradit. Řekněte mi, kde najdu to, čemu se říká moře? Všude ho hledám, ale nikde ho nemůžu najít.“

„ Moře je to, v čem právě plaveš,“ řekla starší ryba. „ Ach, tohle? Ale tohle je jen voda. A já hledám moře,“ řekla mladá ryba a cítila se zklamaná.

 
Moje poznámka:

Nemusíte všem způsobům rozumět! Stačí je přijmout a používat. Oni totiž fungují. Mnoho lidí  analyzuje, pochybuje a nebo říkají, že tomu nevěří, protože to ještě nezažili.

Pokud tomu nevěří, tak to ani nezažijí… Jsou věci mezi nebem a zemí, které prostě fungují a máme volbu – buď jim věřit a používat je nebo nevěřit a ochudit se o ně. Je to stejné jako s elektřinou – nechápu jak přesně funguje, ale ráda si doma svítím, zatopím nebo uvařím.

A děkuji za tuto hojnost světla a tepla v mém životě! A mám jí stále dost nebo čím dál tím víc.

Přeji vám život plný hojnosti.

 

Autor: Pavla Heřmanovská

Zdroj: http://pavlahermanovska.cz/

Možná máte taky spoustu přání a snů v životě…Věříte, že se vám vyplní? Já už nyní věřím, protože jsem začala věřit v princip hojnosti. Ale dříve to tak nebylo…

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama