MEDITACE 11.11.11 S HATHORY

Možná jste si našli tu svoji, a pokud ne, nevadí – přidat se můžete kdykoli individuálně, a tak, jak to cítíte …

Mám pro vás nabídku trochu zvláštní meditace – Předávání světla prostřednictvím zvuku s Hathory. (Hathorové jsou mi velmi sympatičtí, a už tu bylo pár překladů jejich poselství, která channeluje Tom Kenyon  (podrobnosti viz články se štítkem Tom Kenyon).

Ten je specializován na léčbu zvukem. Má na svém webu speciální nahrávky určené k harmonizaci energií v lidském těle. Někdy je používám.

Tady je návod, jak se připojit k meditaci s Hathory… Nebojte se, že to nestihnete, čas je až do 13. 11., kdy se teprve portál uzavře … A je to velmi jednoduché a proto mocné …

Planetární meditace s Hathory 11/11/11 na Přenosy světla

Návod

Tom Kenyon

http://tomkenyon.com/transmissions-of-light-reminder

(Překlad: Orgonet)

Světová meditace s Hathory „Přenos světla“ bude probíhat v naší skupině v Seattlu (USA) 11. 11. 2011 od 9 do 10 večer PST (Pacifického standardního času). (To je pro Evropu od 5 do 6 hodin ráno GMT.)

V tuto hodinu budou Hathorové od 5. do 12. dimenze přinášet světlo prostřednictvím zvuku. Hathorové, kteří sídlí ve vyšších dimenzích (9 – 12) jsou staří mistři své kultury.

Při minulých akcích se účastnili Hathorové 5. – 8. dimenze, a toto bude poprvé, kdy budou přinášet světlo Hathorové 9.- 12. dimenze.

Protože pojem dimenze je velmi složitý, na tomto stupni je základní myšlenkou, že každá vyšší dimenze je ve své povaze jemnější. A čim je dimenze jemnější, tím vyšší síla je zde přístupná. Očekávám plně , že výsledkem multidimenziálního působení ze strany Hathorů dojde u nás všech k hlubokým a mocným zážitkům.

Pokud se rozhodnete vézt se na energetické vlně během této specifické hodinové meditace, Hathorové vám doporučují, abyste si 7x poslechli Dimenzionální naladění hypofýzy a pak seděli tiše po 20-30 minut se soustředěním na oblast své hypofýzy. Pokud je to možné, radí vám, abyste si potom lehli a odpočinuli. (Poznámka: odkaz na audio pro Naladění hypofýzy a návod, jak je použít, jsou na konci tohoto textu.)

Transformační energie kolem této meditace budou trvat tři dny. Portál se otevře, když začneme pracovat se skupinou v Seattle 11. listopadu v 7 hodin večer, a bude trvat až do 13. listopadu do 4 hodin večer Pacifického času, kdy se uzavře. Meditace na Dimenzionální naladění hypofýzy bude během celého tohoto časového období obzvláště mocná.. (Chcete-li si najít svůj čas, jděte na www.timeandate.com )

Energie meditace i třídenního setkání v Seattlu přestoupí čas i prostor. Jinými slovy, můžete vstoupit do hlubokých stavů vnitřní bdělosti s použitím Dimenzionálního naladění hypofýzy kdykoliv, kdy je brána během těchto tří dní otevřena, bez ohledu na to, kde se fyzicky nacházíte.

Pokud se budete řídit doporučením Hathorů ohledně meditace, měli byste si najít na hodinu místo, kde nebudete rušeni. Pak byste si měli sedmkrát poslechnout celé Dimenzionální naladění hypofýzy (ze svého počítače nebo přehrávače mp3). Pak byste měli 20 – 30 minut tiše sedět s pozorností soustředěnou na svou hypofýzu. A na závěr byste si měli pokud možno lehnout a chvíli si odpočinout. Určitě mnozí z nás během odpočinku usnou, a to je dobré. Pokud se vám to stane, nechte tomu volný průběh.

Pokud vás bude meditace lákat během třídenní energetické periody více než jednou, pozorujte se. Pokud se budete cítit divněji než obvykle, přerušte meditaci a odpočívejte.

Předpokládám, že dojde k hlubokému zážitku u všech, kdo se přidá k nám v této meditaci, ať jste kdekoliv. A vítám všechny z našeho světa ke Stolu velkého tajemství.

Kéž jsou všichni vyživeni a oživeni říší světla, která bude otevřena. A kéž se tyto přenosy světla rozšíří na všechny bytosti, které si přejí je přijmout.

Poznámka: Abyste si mohli 7x poslechnout ono audio, musíte si ho stáhnout do svého počítače a/nebo mp3 přehrávače. Neposlouchejte ho z webových stránek. Když se snaží poslouchat příliš mnoho lidí, audio se zablokuje a nebude slyšet nikdo. Stáhněte si ho prosím do svých počítačů. Nejde přímo stáhnout do mp3 nebo smartphonů, musíte ho nejprve stáhnout do počítače.

Klikněte sem, abyste si přečetli návod pro Dimenzionální naladění hypofýzy, a rovněž návod na přístup k bezplatné audionahrávce. http://tomkenyon.com/sound-gifts

(Poznámka Orgonet: Není povoleno vyvěšovat audionahrávku na webové stránky, takže si ji prosím stáhněte dle návodu. Nejprve musíte souhlasit, že ji budete používat individuálně, pak se dostanete na stránku, kde je možné ji stáhnout. Anglický název je Pituitary Dimensional Attunement.)

P.S. Orgonet: Ještě přidávám překlad návodu, jak poslouchat:

Jednoduše zaměříte pozornost na oblast své hypofýzy, která je hlavním regulátorem vašeho endokrinního systému. Zvuky, které uslyšíte, jsou analogické plynutí ve světelných říších, a způsobí pohyb energií v hypofýze, pokud udržíte svou pozornost v celkové oblasti této žlázy. Oblast se nachází přibližně 2 cm za nosním můstkem.

Tato obecná oblast je vše, na co se potřebujete soustředit. Není nutné, aby to bylo přesné. Prosté spočinutí své bdělosti v této oblastio splní cíl. Důležitým slovem zde je „spočinout“ svou pozorností. Není to koncentrace. Prostě spočinete se svou pozorností v oblasti hypofýzy a necháte zvuky, aby působily na oblast. Když vaše mysl začne putovat, prostě přiveďte pozornost zpět na hypofýzu.

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/


Na celém světě probíhá k 11. 11. 11. ("energetická kapsa", otevření energetické brány, kdy máme možnost intenzívně přijímat světlo) mnoho skupinových meditačních akcí.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama