NEJEN O MODRÉ VODĚ

Existuje spousta článků o vodě a jedna z těch nejznámějších vodiček je voda diamantová, Pí voda atd., a spousta studánek a pramenů, které mají ozdravné a pročišťující účinky.

Modrá voda o které se tolik ještě neví, je voda, která vás bude pročišťovat jak vnitřně tak z vnějšku. Používá se na pití, k vaření, k omývání, zkrátka ke všemu k čemu se voda využívá.

náhled obrázku

 

Tuto vodu si snadno uděláte doma….stačí, abyste si pořídili skleněnou – modrou flašku :o) a do ní napustili z kohoutku vodu (pokud si jezdíte pro vodu ke studánce, tak samozřejmě i tu). Tuto modrou flaštičku pak zazátkujte a dejte maximálně na hodinku na sluníčko, které ji nabije svou sluneční energií. Pokud sluníčko trucuje a je za mráčkem, což se stává a přichází roční období, kdy sluníčka bude míň a míň, tak postačí, když vodu nahřejete pod obyčejnou žárovkou – ne však pod zářivkou a nebo šetřivou žárovkou, ale klasickou žárovkou. Po minim. hodince máte modrou vodu, která vás bude pročišťovat a očišťovat a budete se po ní cítit skvěle. Současně s Hó oponoponem se začnou dít s věším tělíčkem změny, které oceníte a druzí si povšimnou změny na vás.

Voda sama o sobě, je pro nás nezbytná, protože naše tělo se skládá hlavně z vody…asi 70%…..vlastně jsme takový vodníci :o) a tak se není čemu divit, že voda je našim základem. Asi většina z vás ví, ale já si dovoluji vám připomenout, že i obyčejnou vodu z kohoutku si můžete naprogramovat – vložit do vodičky svoje přání – informaci.

Jak vložit informaci do vody?

Sklenici s vodou uchopte do svých rukou a něžně si ji přitiskněte do na srdeční čakru ( v místech mezi prsy ) a pak od srdíčka vodu požádejte aby uskutečnila vaše přání……např. Žádám tě vodičko, abys pročistila moje tělo od 1) negativních energií, 2) od zloby, 3) od vzteku, 4) od bolesti, 5) od nemoci, atd. Představujte si, jak z vašich rukou a ze srdce, jde energie v podobě bílého světla přes sklo do vody. Nespěchejte, s pokorou a otevřeným srdíčkem žádejte a programujte vodu, tak jako když prosíte někoho o něco pro vás moc důležitého. Až pocitově vnímáte, že vaše přání se do vody vložilo, tuto naprogramovanou vodu vypijte jako by to byl ten nejcennější dar, jako kdyby to byla poslední kapka vody, která vám zachrání život…….pijte s úctou, láskou a důvěrou v přání, které jste do vody vložili :o)

Tak jsem se tak lehce zmínila malinko o vodě, ale toto téma je parketou našeho Jasánka, který určitě zareaguje a o voděnce vám napíše samostatný – vyčerpávající článeček se svým psaným humorem a láskou k vám :o).

Přeju vám všem, krásné a pohodové podzimní dny, fajn lidičky kolem vás a spoustu smíchu a radosti……….

mějte se a smějte se……Vaše Zrzka

 

 

Zde je odkaz, kde můžete moudrou láhev za rozumnou cenu sehnat….stačí kliknout na obrázek

PS: za tento odkaz patří díky Lidušce Pogo Benešové :o)….Lidunko DÍKY ZA VŠECHNY ČTENÁŘE PRAVDIČEK :O)

SOLAN de CABRAS 1L sklo/12ks

Dobrý den,

četla jsem Váš článek o modré sluneční vodě a jsou tam, s dovolením, jisté nesrovnalosti. 🙂

Její název zní  Modrá sluneční voda.

Voda se nabíjí na sluníčku 15 až maximálně 60 minut. V rozmezí 15 až 60 minut se člověk ptá své intuice jak dlouho. Vy totiž uvádíte nejméně 60 min. tj. jinými slovy  60 min. a více.

60 minut je uvedno ještě v knížce, ale na seminářích dr. Ihaleakala toto změnil a upozornil nás na to, navíc je to uvedeno ve skriptech. Jsem členka organiz. týmu těchto seminářů již 4x a letos po páté. S dr. Ihaleakalou se znám osobně a dobře.

Víte, ony se čistící pomůcky získávají v hlubin. meditacích velmi nesnadno a musejí se  zkoušet. Božstvím je to tak dané, tam se nelze ptát proč. Pokud je člověk v pokoře, tak ví. Modrá sluneční voda správně udělaná, říká za nás 4 věty, čistí nám podvědomí od negat.vzpomínek, je nabitá sluncem, energií a my ji nic neříkáme, jen pijeme a jinak používáme, je na všechny fyzické problémy, především na artritidu.

Pokud byste měla zájem, nebo i Vaše skupina, můžete se v letošním roce zúčastnit hlav. semináře dr. Ihaleakaly, který zde bude 17. a 18. 9 v Praze.

Omlouvám se, metoda je moje srdeční záležitostí již téměř 3 roky a veškeré informace a to se týká čehokoliv by se měly uvádět správně, tak aby i správně fungovaly.

V metodě ho´oponopono není nic  striktně dané, máte velkou volnost co a jak říkat a v jakém sledu…, ale čistící pomůcky ano.

S láskou Marie

KMM

13.5.2011

Ajojíček Marie,

děkuji za vaše upozornění …. máte pravdu, čerpala jsem z knížky, kde bylo uvedeno 60 min. takže to v článku na stránkách opravím. Je fakt, že kdyby to tam někdo na sluníčku nechal víc jak hodinu….že by ve vodě mohl nastat nějaký proces, který by nemusel být tím pravým ořechovým. Ovšem pokud se do vody (nejen modré, ale i obyčejné, čerstvě natočené do sklenice) vloží přání či jiná informace, nebo nějaký ten křišťál či jiný kamínek, tak jsem přesvědčená, že voda tuto informaci pojme a předá do našeho těla.

Ještě jednou vám děkuji za upozornění a pozvání na váš seminář…

Mějte se a smějte se …. s láskou Zrzka

13.5.2011

 

Ti z vás kdo četli knížku „Svět bez hranic", tak pro vás „modrá voda" nebude ničím novým, ale asi je vás ještě habakuk, kteří knížku nečetli a tak si vás dovoluji lehce a jen tak zběžně o této vodě informovat.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama