PRAVDA O TRANSFORMACI ANEB JAK TO VIDÍ ZRZKA

jsou moje pocity, mé vnímání dění kolem nás. Ještě mám silnou potřebu se vám k něčemu přiznat….a to k tomu, že převzaté články související s transformací, mayským kalendářem atd… jsem asi ani jeden nedočetla do konce. Jsou na mě moc dlouhé, složité, ztrácím se v nich a necítila jsem potřebu o tom vědět víc než vnímám. Ale intuitivně jsem cítila, že na stránkách mají být, pro někoho z vás….pro ty, kteří se v tom neztrácí a nevadí jim záplava písmenek, ba mají potřebu o tom vědět víc. Tento úvod jsem měla potřebu napsat hlavně z důvodu, abych ve vás nevyvolala pocit, že si hraju na nějakého všeználka, proroka a nebo že píšu něco, co už někdo napsal….nebo že něco vyvracím, co napsal někdo uznávaný….vážně nevím co se v článcích píše.

náhled obrázku

Jen vám chci napsat, jak to všechno vnímám já… Zrzka… jedna z vás.

O transformaci a konci světa, je toho popsaného už opravdu hodně, dokonce i já jsem si dovolila napsat PRAVDU O KONCI SVĚTA, JAK TO VIDÍM.

Opravdu se energie mění…mění se už dlouho… zjemňují se, sílí a my všichni to na sobě pociťujeme. Příznaky, chřipky, stresů, depresí…atd… někdo to cítí víc, někdo míň. Vnímám psychické problémy převážně u lidí, kteří o nějakých změnách v éteru nemají šajnu… protože ten kdo už něco alespoň málo ví, tak se s tím dokáže lépe vyrovnat…

náhled obrázku

Příklad… člověk, který nemá šajnu o tom co se děje… představme si ho jako by byl postavený z kamínků – oblázků…..člověk, který už něco ví… je tvořený z písku. Energie, které jsou pro nás neviditelné…ze začátku byly kamínky…pak písek a teď se zjemňuje ještě víc… na jemný písek až prach. Když si takto energie a lidské vědomé či nevědomé bytosti představíme, pak není problém si představit co se stane, když zavane vítr a jemný písek se na vědomého či nevědomého človíčka foukne… ten z kamínku… prach se mu nafouká do všech mezer mezi kamínky….a zase se z něj vysype…….kdežto u toho vědomého – z písku…tak tam jednotlivá zrnka písku zapadají zase do písku a tak nějak tam drží… stejné zapadá do stejného.

náhled obrázku

Tyto zjemnělé energie vnímám já osobně… jako zrychlení… To co jindy by trvalo měsíce, v současné době proběhne během několika týdnů nebo dnů, ba někdy i hodin.

Příklad z praxe ….jak to myslím uvedu na nedávné do očí bijící zkušenosti… během 24 hodin mi do mého písmenkového světa vstoupily tři ženy, u kterých pociťuju stejné vibrace a energie které vnímám i u sebe… stejné a nebo hodně podobné myšlení nás spojuje. Náhoda. Ne… náhody neexistují. To ani nemluvím o tom, kolik z vás stejně naladěných jako já, jste mi do písmenkového světa PRAVDIČEK vstoupili ještě před nimi. STEJNÉ PŘITAHUJE STEJNÉ. Zjemnění vibrací a energií vnímám i na dění kolem sebe…a hlavně v pochopení, které přichází z ničeho nic a které strašně rychle zapadá do sebe jako kamínky z mozaiky. Přicházejí mi myšlenky… z ničeho nic sedím a najednou cvak cvak…a mám potřebu vám o tom napsat a hned je článek s pravdičkou na světě. Např. to s tím datem 20.11.2011.. od začátku roku jsem vnímala tento den…ale nevěděla jsem o co jde…..a najednou…cvak cvak…

Jistě mi spousta z vás dá za pravdu, že si za posledních pár dnů do svého života přitáhli něco stejného…. Hlavně stejně smýšlející lidi, že vám spousta „věci“ do sebe začala zapadat a dávat smysl, že jste přehodnotili svůj žebříček hodnot, díky nějaké události (třeba nemoci)… že vnímáte, že jste jiní…. Chápavější a uvědomělejší. Ten někdo, koho jste si přitáhli k sobě…vás zase někam posunul a vy jeho taky…. Cítíte souznění a pochopení.

Takto vnímám transformaci já…změnu zrychlení a zjemnění energií…. Nutí nás to zjemňovat i naše vibrace, aby se na nás mohly ty jemné energie nabalovat…a ne mezi kamínky propadat. Když ta energie (viz člověk z kamínků a písek) propadá…tak hmotná těla začnou energeticky strádat (nemoci, úrazy, únava, vyčerpanost) a co víc… díky nepochopení, které má být v srdci se začne odrážet na mozkovně a tím pádem na psychice…. Proto i vnímám přeplněné ordinace u Chocholoušků jako důsledek toho, že lidi neví, co se děje, proč se děje a jak se to děje….díky nepochopení, dochází k nerovnováze a následkům.

Nečekám žádné katastrofy ve stylu, kdo je nevěřící…tak zhyne strašnou smrtí (už jsem to od někoho slyšela) a bude se smažit v pekle a ten kdo se modlí a věří a medituje… že bude žít jako v ráji atd. Vnímám, že proces, který už je tady dávno a v současné době graduje…že nás nutí k pochopení a zjemnění našich vibrací v našich tělech a srdcích.

Včera jsem dostala na FB otázku… jestli jsem šťastná :o). Nemusela jsem nad tou otázkou přemýšlet, protože svoje vnímání pocitů znám… dovolím si svou odpověď tady zkopírovat:

Pocit štěstí pro mě znamená jistou euforii a ráda tento pocit prožívám…. to mám pocit že jsem na roztrhání….. a každému bych ze sebou kus urvala a hodila :o)…. ale jinak bych svůj stav nazvala, že jsem spokojená s tím co mám, s tím jak žiju, ….. :o)….a to štěstí když už pocítím tak si ho prožiju….kdybych byla celou dobu šťastná, tak by mě z toho asi trefil šlak….fak štěstí prožívám že divočím.

Být spokojený, vyrovnaný…. to je strašně moc. Jsou dny, kdy i já si na kolena kleknu, jsou dny, kdy lítám, jsou dny, kdy divočím….ale spíš převládá ve mně relativní klid… spokojenost…a to se odráží i na dění kolem mě….stejné opět přitahuje stejné.

Já vím, asi tento článek není pro některé z vás zrovna dobře chápající…ale líp to vysvětlit neumím….. hold to, co mám v srdíčku sem nejde nalít, ale musím to přepracovat do písmenek a slov. Kdo pochopit má….ten pochopí….kdo ne, pochopí, až se kamínky začnou měnit v písek a prach. :o)…. Každý máme svou pravdu…a já se o tu svou s vámi měla potřebu podělit.

Není třeba se ničeho bát…je potřeba být ve svém středu, poslouchat svůj hlas srdce a vnímat dění v nás a na nás a kolem nás….tak nějak z nadhledu… z ptačí perspektivy…. Uvidíme víc než, když se budeme dívat jen jedním úhlem pohledu.

Mějte se a smějte se a děkuju za to, že jste dočetli až sem….

S láskou………vaše Zrzka

31.10.2011

 

Vaše komentáře

Reklama