NIC SE NEDĚJE NÁHODOU

Existují horoskopy, které sedí, jiné méně, další vůbec…ono záleží také kdo je a podle čeho  vypracoval … a nebo jestli takové ty horoskopy na každý den, někdo jen tak pro zábavu a zpestření den ….střelil od pasu.

 

náhled obrázku

 

Existuje spousta horoskopů …podle znamení, čínský, keltský, indiánský atd. Tyto horoskopy je třeba brát s nadhledem, protože jsou spíše orientační, kdy jsou vyzdvihovány převládající charakteristiky povahových znaků…pro určité znamení.

Abychom měli osobní horoskop, šitý na naši míru, je třeba jít více do hloubky a to už by byla práce pro odborníka, který pracuje s čísly a hvězdami. Takže astrolog, numerolog v jedné osobě, který by byl schopen podrobně, podle našich údajů a dat vypracovat náš osobní horoskop….a k tomu by potřeboval datum – čas – místo – jméno a příjmení (za svobodna), pak bychom teprve zírali, co jde z čísílek a postavění hvězd vyčíst. Čím více údajů, tím podrobnější a přesnější by ten OSOBNÍ HOROSKOP byl.

 

náhled obrázku

 

Jak je to možné? No přece, protože nic není náhoda….

Není náhoda….že jsme se narodili v určitém dni, měsíci, roce, v jisté hodině, městě, dokonce není ani náhoda to, že se jmenujeme tak jak se jmenujeme…. To všechno jsme si už předem naplánovali… když jsem hongali nožkama tam nahoře se všemi, se kterými se v tomto životě již setkali, setkáváme a ještě setkáme… plánovali jsem si svou karmu i osud… Všechno se vším souvisí… a tak díky tomu, že jsem si to tak dopodrobna naplánovali, podle toho nám astrolog může o nás podat informace, které se týkají naší minulosti, přítomnosti a může nám nastínit i naši budoucnost, jak se bude s největší pravděpodobností odvíjet. Ano…s největší pravděpodobností,  protože kdo četl již článek o FIKTIVNÍM OSUDU a nebo článek JAK JE TO S VĚŠTĚNÍM…tak ví…,že když jsem si svůj život plánovali, tak jsem ho plánovali s vícero možnostmi od kterých se díky našemu zachování a pochopení a konání odvíjí další možné cestičky našeho osudu.  Dokonce i jméno má specifické znaky charakteru, povahy atd…takže i jméno jsme si před našim narozením zvolili a pak je našim rodičům, které jsme si už předem vybrali to jméno vnuknuli, že to vypadá tak, že na to naše jméno přišli sami a nebo že nám ho dali po našem předkovi…není to náhoda… opravdu, ani toto není náhoda.

 

 

Spousta lidí, si říká, že jejich osud ovlivňuje jeho jméno nebo datum narození, že se špatně narodili atd…. opak je pravdou. Pro zrání své duše, pro pochopení chyb z minulých životů, si právě každý z nás sám naplánoval všechno tak, aby to do sebe zapadlo jako kamínky v mozaice. Proto je třeba přijmou svůj osud a nebojovat… naplánovali jsem si spoustu cest, kterými můžeme jít…a tak svou myšlenkou své kroky na cestě po které chceme jít můžeme směřovat…. Je to jen o pochopení a poučení se z našich chyb. Problémy přetrvávají jen po dobu, co jsou nepochopeny…jakmile je problém pochopen – zmizí.

Nevěříte?

 

náhled obrázku

 

Tak si vzpomeňte … když jste měli jistý problém, jak vám šrotoval v hlavě, hledali jste řešení.. jak vás to vysilovalo a ubíralo energii. Pak jste pochopili… našli řešení a vaše myšlenky se tím už přestali zaobírat…PROBLÉM PŘESTAL EXISTOVAT.  Když bojujeme, tak vyvoláváme jen další a další boje… stejné přitahuje stejné…. Dokud nepochopíme….jakmile pochopíme smysl našich životů….tak začneme plout na naší ŘECE ŽIVOTA….  Naše životy, osudy…máme pevně v našich rukou… ten kříž, který si na zádech neseme…jsme si sami vytesali nebo ukovali… je nám šitý na míru… PROTO NIC NENÍ NÁHODA…. Vážně nic…vše je důkladně …námi samotnými dávno promyšleno a naplánováno….vše….je….tak …jak…být…má… :o)

 

Mějte se a smějte se…. žijte, prožívejte a chápejte své zkoušky, osudy, které jste si naplánovali…s láskou.

S láskou pro vás, si zafilozofovala…

Vaše Zrzka

27.10.2011

 

Určitě vás po přečtení si „nějakých horoskopů“, charakteristik povah podle jmen atd….  kladete otázku, jak je možné, že na vás tak sedí.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama