Pravda o tom, jaké energie podporujeme a živíme

Kdo se zajímá o duchovno a ten kdo z vás poznal na vlastní kůži, jak dokáže být myšlenka silná, ten už asi tuší o čem bude tento článek. Nemůžu již více přihlížet mlčky tomu, co se děje v mediálních prostředcích a na internetových sítích.

Položím vám jednoduchou otázku:

Všímáte si toho, co sdílíte na internetu, nebo co sdílí vaši přátelé, co a jak komentujete a čemu vlastně věnujete pozornost a tím pádem i energii a sílu myšlenky?

Možná tady bych už pro mnohé z vás mohla přestat psát, protože vím, že pokud jste si to do teď neuvědomili, tak v tuto chvíli si to již uvědomujete.

Nelze přehlížet všechny ty negace, zlobu, nenávist, strach či závist atd. a nelze před tím ani zavírat ani oči. Ať už se jedná v současné době o imigranty, nebo politiky a jiné mocné pány, nebo lidské zrůdy, které ubližují dalším lidem nebo zvířatům. Ono to opravdu nejde přehlédnout. Ale nechápu tu vlnu, kterou spousta lidí nasírá další a další lidi a zvyšuje tak dál a dál tyto energie a posiluje tím vlastně to, co odsuzuje a nebo z čeho má strach, či to, co nechce aby se stalo.

Kdo mě zná alespoň z mých článků ze stránek MOJE-PRAVDY…tak ví, že nejsem žádný přehnaný sluníčkář…. Snažím se myslet pozitivně a optimisticky, žít přítomností v klidu a míru.

Jak silná myšlenka a naše přání je? ….to můžete najít v těchto článcích

stačí na název článku kliknout a přečíst si, jak to mám pochopené nejen já……

 

PRAVDA O TOM, JAK SE NAŠE MYŠLENKY A SLOVA „ŠUP LUP“ PLNÍ

DŮKAZ JAK FUNGUJE VÍRA V SEBE, ANEB JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT.

PRAVDA O BOHU

 

Každý z nás má na výběr, co ve své mysli a svým konáním podpoří.

  • Můžete podporovat a sdílet dál články, které další lidi budou dostávat do varu a do vibrací, které negativně budou podporovat danou událost a přikrmovat energií osoby, kterých se to týká.
  • Můžete se přiklonit k těm, co odporují a vyvrací tomu, co jsem popsala v bodě č. 1. , ale je potřeba počítat s tím, že se vyrojí zase lidi, kteří se nevybíravým způsobem do vás navážet.
  • Můžete si to přečíst a nechat to být a nebo to ani nečíst…
  • Můžete dokonce pokud se bude jednat o uprchlíky si je nastěhovat domů, pokud to tak cítíte.
  • Anebo ten, kdo okusil a má dobré zkušenosti s HÓ OPONOPONO, tak může začít hopkovat a pročišťovat tyto negace…. To je moje cesta, po které jdu a půjdu i nadále.

 

Záměrně nepíšu jen o imigrantech, ale o všem, co se internetem a médii šíří a komentuje, protože většina takto sdílených článků vyvolává v lidech strach, zlobu, nenávist, závist, ukřivděnost, škodolibost atd…podle toho o čem je v článku nebo reportáži řeč…

Přiznávám se, že i mě sem tam něco nadzvedne ze židle, bouchnou mi saze a pak se biju přes prsty a sedím si na rukách, abych nenapsala svůj peprný článek… za včas si totiž uvědomím, co bych tím udělala….že bych přikrmila a nechala narůst to, co nechci, aby rostlo a aby se vyvíjelo dál…a tak místo toho začnu HOPKOVAT. Mimochodem….hopkuju vždy, když si uvědomím, co chci nechtěně krmit…např.  strach o své blízké a nejbližší, když byli nemocní a mě napadaly černé-nejčernější myšlenky….

HÓ OPONOPONO

Miluji tě

Omlouvám se

Odpusť prosím

Děkuji.

 

Tyto jednoduché a snadno zapamatovatelné mantry vás při opakování nenechají totiž rozvíjet další negativní myšlenky a přitom danou situaci pročišťují. Doporučuji vám, kteří nevíte co technika Hó oponopono obnáší, než začnete kritizovat a psát své negativní komentáře, si o tom přečíst velmi čtivou knihu SVĚT BEZ HRANIC a nebo alespoň článek Hó oponopono.

Co napsat na závěr?

Asi jen to, aby si každý, kdo tento článek čte, si uvědomil, co podporuje, co živí ve své mysli a komu a kam svou energii posílá…. To, co vysíláme se nám několikanásobně vrátí….to je univerzální zákon, který funguje.

Ještě malinko k imigrantům:

Ruku na srdce….kolik z vás s nimi přišlo fyzicky opravdově do styku…mám na mysli vás, kteří sdílíte tyto články. Já s nimi do styku při výkonu svého povolání přicházím a vidím to na vlastní oči, přesto nehodlám šířit mezi lidi strach, paniku a nenávist. Rovněž si nehodlám žádného z nich k sobě nastěhovat….proč? Protože o POMOC se musí říct a musí se opravdově chtít…a jak je vidět, tak oni nechtějí tady od nás pomoc….oni chtějí jen projet ke svému vytyčenému cíli (tedy většina)…. o tom jsem napsala kdysi rovněž článek, který přikládám PRŮSERY PŘI POMÁHÁNÍ A LÉČENÍ DRUHÝCH.

Plně souzním s výrokem pana prezidenta Zemana NIKDO VÁS NEZVAL – KDYŽ UŽ JSTE TADY, TAK CTĚTE NAŠE ZÁKONY A KULTURU A POKUD SE VÁM TO NELÍBÍ, TAK ODEJDĚTE. Moje pravda v jedné větě o imigrantech je taková: TI, CO POMOC POTŘEBUJÍ …TI ZŮSTALI VE SVÉ ZEMI, protože nemají dostatek financí na cestu. Je pravda, že mezi spoustou uprchlíků, jsou i výjimečně takový to lidé, ale právě oni jsou ti, kteří jsou v tom davu pokorní, spolupracují a jsou vděčni za pomoc….

Co vás vede ke sdílení, komentářům a nasírání dalších lidí? Pomůžete tím něčemu nebo někomu, vyřešíte tím něco, dáte věci do pohybu? Na to si odpovězte každý sám sobě a pak podle toho konejte….Já mám v sobě jasno…a věřím, že v tuto chvíli i vy…ať už jste se rozhodli tak, či onak.

Mějte se a směje se ….

S láskou vaše Zrzka

8.9.2015

Vaše komentáře

Reklama