TÝDEN PO POSLEDNÍM SEMINÁŘI AK1 A DATUM 20.11.2011

Nic není náhoda ….ani to, že jsem se vám snažila na semináři tak nějak vysvětlit polopatisticky ROVNOVÁHU….snad jste mě pochopili.

Včera mi zas hlavou proletěl seminář – rovnováha – a článek DATUM 20.11.2011 NA MĚ MLUVÍ Zkuste si ho přečíst…. bude to přesně týden co jsme se rozloučili a taky to bude den, kdy ten seminář ve vás vygraduje a začne se pomalu usazovat. Nevím jak vy, ale já jsem od toho pátku v jednom kole…… Snažte se zítra uvědomovat si svůj střed…. stůjte nohama na zemi a hlavu mějte v oblacích…uvědomujte si ženu i muže ve vás…. snažte se o rovnováhu…. a tvořte… zkuste se v tento den pustit do kreslení….ať už AK nebo jen tak si kreslete pro radost…. vy co kreslíte ty nádherné obrázky Ondra, Karin, Helča, Gedžitka… nakreslete něco…. bude to ještě krásnější….a vy ostatní se o to pokuste…. nenutím…. jen mám potřebu vám to napsat…je to jen na vás. Pokud někdo píšete…zkuste psát…zkrátka tvořte a nechte promlouvat své já…..

Ještě pořád mi utíkají myšlenky za váma…. byli jste moc fajn…. bylo vás moc… ale každý z vás už je ve mě…v té mojí hercničce….tož děcka moje……mějte se a smějte se a užijte si tento den…. vnímavěji…. časem pochopíte, pokud nepochopíte zítra….nic se neděje jen tak…všechno má svůj smysl.

tak zatím pa a mějte se a smějte se…. s láskou vaše Zrzka

19.11.2011

Ahojíček kočinko Zuzanko :-),

máš pravdu, všechno graduje…u nás tedy na 1000 %, něco se otevřelo v nás všech. Pojmenovali jsme problém “ naše maminka “ …něco se už dlouho v nás kumulovalo, ve mě, Lukášovi i mém taťkovi……všichni jsme se včera postavili a táhneme za 1 provaz, všichni jsme nějak pochopili a dali se do řešení….vím, že neznáš souvislosti, ale ony nějak nejsou důležité, důležité je naše pochopení…..když jsem se včera ptala Lukáše, jestli to co se událo má nějakou souvislost s tím, o čem jste spolu mluvili, řekl, že si pamatuje, jak jsi řekla, že člověk má jít za svým snem, cílem……nevím přesně, nebyla jsem u Vašeho rozhovoru, ale vím, že pro Lukáše byl moc důležitý…… chtěl včera odejít z domova kvůli mé matce ( manipuluje, komanduje atd. prostě  enneagramová „1“ i životní číslo podle numerologie 1 posílená 0 ) …… všechno se v nás nastřádané nějak zlomilo a vyvrcholilo ve společné řešení, jsem tomu moc ráda….vím, že Lukášovi ještě mnohé docvaká ….díky tomu, jak jsme táhli za jeden provaz na stejnou stranu jsem měla odvahu udělat určité kroky a změny……vím, že to tak mělo být a bylo to včera 18.11. tj.skoro 20. :-). Sedí to Zuzanko jak prdel na hrnec :-).

Jdu si přečíst znovu tvůj článek, jak to datum na tebe mluví, četla jsem ho poté, cos ho dala na stránky, ale jsem si jistá že nyní budu číst mezi řádky, nad nimi i pod nimi, že na mě promluví úplně jinak……díky za tvůj čas, tento email, za všechno…za to, že jsi….. :-).

Mám tě moc ráda a počítej se mnou na další opakovačku, pokud bude samostatná nebo na první AK2…..

Dneska jsem zakládala všechno, co se týká AK, z našeho AK 1.semináře, kresby mezi prvním a opakovačkou a hlavně ty, které jsem nakreslila po návratu.

Ty nové po opakovačce, jsou úplně jiné, jemné, mají jinou energii……změna je patrná a za to vděčím tvému dárkovému balíčku…..děkuji Zuzanko, moc děkuji…kreslím teď skoro každý den nebo obden…… když jsme včera večer řešili doma tu záležitost, vykreslovala jsem se z té emoce na 8 papírech, které jsem poté spálila v krbu…..v životě jsem neviděla plamen tak zvláštně zelený se žlutým středem……..shořely během chvíle……. byl to skvělý lék na to moje bebí…… díky :-)!

Posílám ti své kresby posledních dnů, jako moji radost z tvého „dárku“ 🙂

Měj se a směj se, jako to sluníčko dnes :-)….zítra má být stejně krásně…tak i krásnou neděli tobě i všem, které miluješ 🙂 …..

MTR s láskou a vděčností Ivča

19.11.2011

Ahojíček Ivko,

díky za písmenka…. je to to moc fajn, že se děje to co se dít má…. mám radost, že doma táhnete za jeden provaz….. tak to má být….není třeba vědět, co se u vás dělo a děje…. to je mezi vámi…. zítřek pro vás bude klíčový… pak už se to pomalu začne stabilizovat….

Máš pravdu …tvé obrázky jsou jiné…. jsou jemnější, propracovanější….a tak je to i s energiemi v nich.

Zatím pa…s láskou

Zrzka

19.11.2011

Děkuji Zuzi za info.

Cítím velké změny,jen to nedokážu popsat slovy.Nicméně v kreslení se mi celkem daří:-)Posílám dva obrázky co jsem nakreslila po kurzu,moc to nestíhám skrz děti a domácnost…jsem věčně u plotny no…Papa Markéta P.S.Ten první obrázeček už sem se odvážila dát kamarádce k narozeninám,byla nadšená:-)tak sem byla taky štastná.

Markétka

19.11.2011

Markétko………

 to je mazec…. mám rádost…. u těch obrázků jde vážně energie…. a víš ty moje kuřátko, že jsi nakreslila pro sebe nebo pro kámošku rovnováku? Jen se na ten obrázek podívej…. srdčíka napravo i na levo…muž a žena…. co je nahoře to je i dole…. zem a nebe… a střed tak jak má být….. fakt mám z tebe radost.

Měj se a směj se a kresli….. těším se někdy na tebe….

s láskou Zrzka

19.11.2011

Ahojíček,

dík za zprávy,které nám posíláš.Ten seminář byl úžasný.I když jsi poslala adresu fotek já se tam nemohu dostat,něco je špatně.Já a počítač se musíme víc skamarádit.Přeji hodně štěstí u zkoušek

S pozdravem  Erika

20.11.2011

Ahojíček Eriko,

posílám ti ještě jednou ten odkaz…. stačí když na něj jen klikneš a měl by se ti rozbalit…..a pak už se můžeš na fotky mrknout…..

měj se a směj se…papapapa 

s láskou Zrzka

21.11.2011

Děkuji za nádherný mejl,

za nádherná slova, přesně, jak píšeš,datum je to magický, a se mnou se děje od semináře to, že moje obrázly jsou trošku jiné…., snad i lepší? nevím,netuším.

My tě taky máme v srdíčku, papa a hezký zbytek neděle.

Karin

20.11.2011

Kajdo,

Ty jsi kreslila už před seminářem krásné obrázky…. Ale je pravda, že tyto jsou jiné…ten energetický náboj tam přímo srší….nádhera….mám radost.

Papapa Zrzka

21.11.2011

Ahoj Zuzilko..

týden uběhl jako svinulka a až dnes jsem se zastavila a chci Ti písnout zvláštnosti co se dějou…po tvé meditaci co jsem v ní prožila a viděla mám nezkutečnou reakci…v meditaci jsem viděla mojeho kamaráda a ten mi pak v pondělí napsal co se mu zdálo..čučela jsem s otevřenou hubou,popsal mi domeček,zlatou cestu a vše co bylo v Tvé meditaci jen ty kozačky neviděl..chichicihchi…))..dneska jsem konečně procítila ,že nemůžu mít víc vztahu než jeden a pořádnej..dala jsem na Tebe a nakreslila obrázek povedl se ,nazvala jsem ho rovnováha je to ve tvaru listu a andělských křídel..teda aspon tak to vidím..pohlazení po duši…syn mi říkal maminko taky mě tak nauč kreslit..))..

Petřička

20.11.2011

Peti,

Jen jestli to byly opravdu kozačky a ne gumáky (překlad ….holínky :o) )….. jen se usmívám, jak to do sebe všechno hezky zapadá….. jestli budeš mít možnost mi poslat obrázek…ráda ho tady pod tvé písmenka uveřejním.

Měj se a směj se….

S láskou Zrzka

21.11.2011

Ahojíček Zuzko – zrzko, 

je neděle, den, kdy konečně po hektickém týdnu sedám, abych vyjádřila, co chci a byla chvíli s Tebou. Rovněž jako ostatní Ti děkuji – a Ty víš, že já mám k tomu ještě více důvodů než mí přátelé – děkuji za chvíle, které jsi nám věnovala, kdy jsme byli všichni opět spolu a prožili radost, smích i stíny, které k životu neodmyslitelně patří. Děkuji za všechno, děkuji Ti, Zuzanko.

Ten dotyčný, k němuž mě váže neobyčejná síla, se mi po týdnu ozval. Zjistila jsem, že nejlepší je nechat všemu volný průběh, na nic netlačit, nehnát do extrémů….jsme teprve v začátcích, ovšem krásných začátcích. Jsem za ně vděčná. Poslouchám Tvé mantry často, nádherně se u nich zklidním, zharmonizuji, a to je právě to, co potřebuji. Jsem žena s přemírou mužské energie – veverka, která by pořád jen šukala, tak nějak jsi to říkala, vzpomínáš? A máš pravdu…Ta ženskost, citlivost a křehkost ve mně je, jen je zabalená silnou krustou – můj obranný mechanismus…navenek proto působím akčně, divoce, živočišně..rozhodla jsem se jít do sebe, obrátit pozornost do svého nitra, létat v oblacích, ale být nohama na zemi…, protože uletět nechci.

Dnešní datum je magické. 20.11.2011 a Ty jsi psala, abychom se tvůrčí silou nebáli projevit. Moc se těším na to, až po dopsáním těchto svých řádků vezmu pastelky a „vyřádím se“ , přestože já už vlastně tvořím nyní. Nechávám skrze sebe promlouvat své já, otevírám své srdce, tiším mysl a uvolňuji energii myšlenek, které si budeš číst. Má duše je připravená přijmout vše krásné a pozitivní a zároveň se vyrovnat se vším negativním. Zuzko, loučím se s Tebou milou citací české mantry, přeji Ti, ať se Ti daří, máš se sluníčkově a ještě jednou za všechno děkuji.

S láskou a krásným pocitem při myšlenkách na Tebe

Ať mi láska kterou cítím 

nikdy v srdci nezchladne
ať se můžu brouzdat kvítím
ať v mých stopách nevadne
co mě tíží co mě pletlo
ať s sebou dál nenosím
na mé cestě září světlo
o nic víc už neprosím.

Monika.

20.11.2011

 

Ahojíček Mončo,

Všechno co píšeš je pravda…. hlavně ….netlač na pilu….. ani v duchovnu, ani ve vztazích… nech to všechno hezky plynout a vyvíjet se….. Když do ohýnku lásky narveš všechno dříví najednou….je z toho velká liša, která spaluje…a po čase nemáš čím přikládat…. A nebo naložíš tolik dřeva, že ohýnek který tam je tou láskou udusíš…..

Tak zatím pa….veverko :o)

S láskou Zrzka

21.11.2011


Ahojky Zuzanko,

děkuji za Tvá „písmenka“, jak Ty často vzkazům říkáš. Napsala jsi to nádherně. Zítra je taktéž magické datum, 22.11.2011, samá dvojka. Sudá dvojka představující vyrovnanost a rovnováhu, ale současně i neustálé proudění a změny. Číslo protikladu – dvojakost povahy, spojení i i odloučení. den i noc, klad i zápor, horko a zimu, bohatství a chudobu, zlo a dobro, přátelství a nepřátelství, život a smrt. A mně čeká zítra rozvod u soudu. Jak jinak než ve dvě hodiny.

Vše nechám plynout, vše staré nechám odeznít, abych uvolnila místo tomu novému, co na mě čeká. Nebudu tlačit na pilu, ani v duchovnu, ani ve vztazích, to, co jsi mi napsala o tom ohýnku na mě moc hezky zapůsobilo. Je to krásná a pravdivá asociace – přesně mně na míru vyšitá. Zkrátka trefa do černého. Super. Díky.

Zuzi, ať se Ti taky daří. Loučím se s Tebou a na dobrou noc Ti posílám něco málo duchovní potravy – ber to jako takovou malou svačinku pro radost.

Papa a keep smiling:-)))

Mám Tě ráda. Monča

……VČEREJŠEK – JE PRYČ. ZÍTŘEK – TEPRVE PŘIJDE. DNEŠEK – TO JE JEDINÝ DEN, KTERÝ MÁŠ V RUCE…UČIŇ Z NĚJ SVŮJ NEJLEPŠÍ DEN!!!

‎…CO JE ZE VŠEHO NA SVĚTĚ NEJKRÁSNĚJŠÍ? ……VESMÍR, NEBOŤ JE DÍLEM BOHA.
…CO JE ZE VŠEHO NA SVĚTĚ NEJVĚTŠÍ? …PROSTOR, NEBOŤ OBSAHUJE VŠE, CO BYLO STVOŘENO.
…CO JE ZE VŠEHO NEJSTÁLEJŠÍ? …NADĚJE, NEBOŤ UMÍRÁ POSLEDNÍ.
…NEJLEPŠÍ? …CTNOST, NEBOŤ BEZ NÍ NENÍ NIC DOBRÉHO.
…NEJRYCHLEJŠÍ?…MYŠLENKA, PROTOŽE V JEDNÉ MINUTĚ MŮŽE DOHLÉDNOUT AŽ NA KONEC VESMÍRU.
…NEJSILNĚJŠÍ?…NUTNOST, KTERÁ ČLOVĚKA STAVÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ VŠEMU NEBEZPEČNÉMU V ŽIVOTĚ.
…NEJSNADNĚJŠÍ?…RADIT DRUHÝM.
…NEJOBTÍŽNĚJŠÍ?…POZNAT SEBE SAMA.

‎…SMYSL ŽIVOTA NEMŮŽE BÝT DAROVÁN, ALE MUSÍ BÝT HLEDÁN…

21.11.2011

Přeji ti dobrou noc a krásné sny :-).

Dnešek jsme ustáli v harmonii úplně všichni :-). Jsem ráda, moc :-). Posílám ti na kukačku včerejší a dnešní kresbu, jen tak…pro radost, když ti jí tak děláme :-).

Papa Ivet

20.11.2011

Dobré ráno Ivčko,

Díky moc za obrázky…. Potělšily mě a co víc…na mě mluví…nech je na tebe mluvit…. Věřím, že už jim dokážeš naslouchat

Měj se a směj se papapaa

S láskou Zrzka

21.11.2011

Ahojky Zrzko,

všichni mluví o změnách, já je pocítila už když jsem na seminář jela. Na konci semináře začal vznikat první neabstraktní obrázek. Ten jsem teď dokončila a pokud se mi to povede pošlu ho na stránky. Nevím, jestli je to cesta do budoucna, ale zatím se mi daří zpracovávat motivy z reálu. Holky, co mi ale furt nejde, je to pálení výkresů. Já si nemůžu pomoct, ale mně to všechno hoří jasně a rychle.

Ahoj Gedžitka

20.11.2011

 

Ahojíček Gedžitko,

Ty změny už začaly dávno….jen teď se to tak nějak ještě zrychluje a násobí :o)…. Budu moc ráda, když obrázek pošleš a budu ho moct přidat na stránky. No a k tomu pálení negativ…. Možná v sobě toho nemáš tolik a nebo to nedáváš do té kresby…. A proto hoří rychle a jasně… ale nic si z toho nedělej. Hlavní je pocit úlevy, který bys po vykreslení se z negativ měla cítit.

Měj se a směj se a díky, že jsi o sobě taky dala vědět

S láskou Zrzka

23.11.2011

 

 

…avoooj srdiečko…:o))

…ďakujem za mailík a zato, že na nás myslíš…♥… moja kamarátka vravieva, že som sa mala narodiť o deň neskôr… pretože mi všetko vraj opozdene dochádza…:o))…niečo na tom pravdy je… veci, ktoré sa mi dejú si nechávam v sebe uzrieť… ale stojí to zato…:o))

…posledné tri dni som schytala riadny náter… včera som sa nevedela dostať do rovnováhy… pred polnocou som si zmyslela na Tvoje slová :…skúste sa pustiť do kreslenia… už dajaký čas na Tebe fičím :o) tož mi bolo jasné, že by som tento odkaz nemala podceniť… zapálila som si sviečky, pustila Tvoje cédečko… naliala decko červeného… noo a pustila som sa teda do kreslenia…:o))

…žiadne umelecké diela, ale kreslenie urobilo svoje… hoci som sa pri ňom zabudla takmer do tretej rána, výsledok sa dostavil…:o))

…zapadá všetko do seba…(ako inak však?)…:o))…meditácia u Teba mi dala zabrať… Tebou nakreslené čakry ma ukľudnili… zrazený jeleň na ceste domov (cez výklad indiánskeho horoskopu – som jeleň :o))) do toho zapadol… Dbejte na rodinné zázemí… pamatujte… že je dobré mít místo, kde se můžete vždy vrátit… i když je vám volnost vším…… boli slová, ktoré môj zážitok z meditačky dobiehali… jjj… tam je moja achylová päta a ja som si to nechcela priznať… :o(( …

…ráno aj obrázky na mňa prehovorili inak…(kvetinky vyšli v poradí druhé)… a ja sa spokojne usmievam… noo a pred chvíľou som zase schytala Tvoje povestné počuni…:o))… keď na mňa vyskočila aktualizácia Tvojej pravdy o pomoci…♥…

…Pokud vnímáte lidi jako zátěž… je to znamení, že „nést“ je není pro jejich vyšší dobro… Můžete jim dokonce bránit v prožívání jejich lekcí a zpomalovat jejich růst… Mohou se stát závislými a přestat brát zodpovědnost za svůj život…………

…to k tomu náteru z posledných dní…:o))…

…čo k tomu viac dodať?… mám Ťa rada… a ďakujem Ti za kus srdiečka, ktorého sa aj mne uchádza…♥… opatruj sa mi…

…Anička :o)) SR…

…P.S… dobre sa mi číta, ako sa dievčatám darí… mamíii pozdravuje šukací veverku…:o))… slzy radosti mi pri jej slovách po lícach stekali… o.i…že si dala zakázať telefón… :o))

…nejde mi vypnúť zvýraznené písmo… mhmm… kdopak ví proč?…:o)))

20.11.2011

 

 

Ahojíček Aničko,

Ty jsi moja masochistka jak jsem už někde psala….. a nebo fackovací panák :o). Po čuni ti dávám s láskou a něhou…. To ale ty víš… ale jak vidět… obrázek z puzlí, který jsi kdysi rozkopala jsi začala teď skládat s láskou a docela rychle…. Puzlíky ti jdou pod ruku a zapadají a to je hlavní…..

PS: díky za obrázky…. Jsou jiné než kdysi…a ještě se budou měnit :o)

Měj se a směj se…. a nohama stůj na zemi…. Prožij si každý den se vším co ti přinese….má to smysl…

S láskou …tvá Zrzka

23.11.2011

Milá Zuzanko.

S opožděním, ale přeci,ti děkuji za příjemně obohacující seminář. Od příjezdu jako mávnutím kouzelného proutku se dějí věci..Otevřela se mi čtvrtá čakra, prociťuji to jako vnitřní proměnu. Jsem více naladěna na svou rodinu i více v harmonii a klidu..Trošku jsem si i pobečela a vnímám v sobě větší pokoru kživotu..Ještě jednou děkuji a moc se těším na další seminář :-) A hlavně ti děvče přeji k tvým narozeninkám pytel zdravíčka, kopu štstíčka , moře lásky a ať se ti daří užívat krás života..objíma tě a huběnku posílá

Andri modelka

3.12.2011

Ahojíček Andry,

děkuju za přáníčko i za zprávičku od tebe. Jsem moc ráda, že se „věci“ daly do pohybu….že se něco děje….neboj se toho….všechno je tak jak být má a Vánoce…. ty udělají ještě své…. Držím ti palůšky Andry, ať se ti hezky po té tvé cestičce kráčí…..

měj se a směj se 

papapapa Zrzka

6.12.2011

 

Ahojíček děcka.

Tož to su zase já....protože mám potřebu vám něco napsat..... zas to ke mě letí jak sviňa ty informace..... a jedna se týká vás.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama