HÓ OPONOPONO

náhled obrázku

 

{youtube}ac5SGwRPv0o{/youtube}

Jen tak pro začátek něco.

Ve Španělsku to hodně frčí s kombinací EFT,ale to jen pro zajímavost……

Jak to začalo……..

  Zcela nedávno-as tak před rokem a půl se ke mně dostala informace a odkaz na knihu Svět bez hranic. Zavolal jsem si do distribuce nakladatelství-název není důležitý, a také , aby jste si nemysleli, že tady provádím nějakou prodejní akci a reklamu-nakonec, když to bude mít zahovořit i k Vám cestu si najdete sami.

Článek universální – pro každýho nic osobního—prostě jen tak—tady máš a snaž se…..A já se snažil a snažím dál…..tedy tím víc čím poznávám a ochutnávám výsledky…….případně když se něco zadrhne už si mumlám do ,,rukávu,, nebo nevím jak dál, je mě těžko, nebo někomu jinému, a tak pořád dokola-pořád je co dělat……aby také ne—koukněte do své zásobárny……koukněte kolem sebe……jé je toho je.

Samo, jak mě pookřejí hnidy jsem lidskej vyprdnu se na vše – jako každej -, ale dostávám toho toliko, že se fakt moc ,,neválím,,

(osobní příběhy a zkušenosti dalších, kterým jsem tohle nakukal -,,kurnik zkus to -fakt to fičí a funguje –někde jsem použil na začátek i radostné žoviální slovíčko ,,vole zkus to,,………………………………

……………………..přidám na konec článku.

Ještě na doplnění…….zde se používá slovo ..božství,bůh,..nebudu nic škrtat ani upravovat nebo vymýšlet náhradní názvy jako –universum,vesmírná energie,…. mě je to osobně fuk-nakonec je to pro všechny a původ zůstane-a když něco funguje tak je to-huna(havajsky). Když Vás to bude dráždit či přímo děsit-tak s tím se budete muset vypořádat sami-jste dospěláci.

Odpověď přišla tedy v brzku a paní Turija Kempe mě poslala tohle:

Děkujeme za zájem o návod, jak provádět techniku Nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono:

Jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného)
a objevit zdraví, bohatství a štěstí.

Zde jsou dva osvědčené způsoby, jak uzdravit sám sebe (nebo kohokoliv jiného) od čehokoliv pomocí metody ho’oponopono. Pamatujte si, že to, co vidíte u druhých, je také ve vás samotných, takže veškeré uzdravování je léčením sebe sama. Nikdo jiný tyto procesy nemůže uskutečnit, jenom vy. Celý svět je doslova ve vašich rukou.

Za prvé je tady Morrnahnina modlitba (tvůrkyně tohoto nového procesu), o které se říká, že pomohla vyléčit stovky, ne-li tisíce lidí. Je jednoduchá, ale mocná:

„Božský Stvořiteli, Otče, Matko, Synu v jednotě… Pokud jsme se já, celá má rodina i příbuzenstvo a všichni mí předkové v myšlenkách, slovech a skutcích a ve svém jednání dopustili vůči Tobě, Tvé rodině nebo vůči Tvým příbuzným či předkům čehokoli zlého od počátku stvoření až do dneška, prosíme Tě o odpuštění… Dopřej nám očištění, uvolnění a odstranění všech negativních vzpomínek, bloků, energií a vibrací a přeměň tyto nechtěné energie v čisté světlo… A tak se staň.“

Za druhé, způsob jakým Dr. Hew Len rád léčí je, že nejdříve říká „Omlouvám se“ a „Prosím, odpusť mi.“ Toto říkáte, abyste uznali, že se něco – aniž byste věděli co – dostalo do vašeho těla nebo mysli. Nemáte ponětí, jak se to tam dostalo a ani to nemusíte vědět.

Pokud máte nadváhu, prostě jste chytili program, který vám ji způsobuje. Tím, že říkáte „Omlouvám se“, říkáte Božství, že vnitřně odpouštíte komukoliv a čemukoli za to, kdo nebo co vám to přineslo. Nežádáte Božství, aby vám odpustilo, žádáte Božství, aby vám pomohlo odpustit sobě samým.

Pak opakujete „Miluji tě“ a „Děkuji ti“.

Slova „miluji tě“ rozproudí zablokovanou energii. Znovu se napojíte na Božství. Vzhledem k tomu, že nulový stav je naprosto čistá láska, a je to svět bez hranic, začínáte se dostávat do tohoto stavu tím, že vyjadřujete lásku. Když po tomto výroku vyslovíte „děkuji ti“, vyjadřujete vděčnost. Vyjadřujete víru, že problém bude vyřešen pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.

Co se bude dít dál, závisí na Božství. Můžete cítit inspiraci k nějaké činnosti. Ať už to je cokoliv, udělejte ji. Pokud si nejste jisti, zdali byste onu činnost měli vykonat, použijte stejnou metodu léčení na vaši nejistotu. Když se očistíte, budete vědět, co máte dělat.

Výše uvedené je zjednodušená verze modernizovaných hlavních metod léčení pomocí ho’oponopono. Chcete-li lépe porozumět procesu nalezení vlastního Já pomocí ho’oponopono, zaregistrujte se na seminář. Viz www.hooponopono.org. Chcete-li pochopit, co Dr. Hew Len a Dr. Vitale dělají společně, navštivte www.zerolimits.info

Tyto údaje sdílejte, prosím, se svými přáteli.

Děkujeme vám. Milujeme vás.

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len

Autoři knihy Svět bez hranic

(Stránky jsou v angličtině, ale pomocí počítačového překladače http://www.google.cz/language_tools?hl=cs můžete získat orientační představu.)

Myslím, že tohle se vám také bude líbit. Pošlete to každému, komu chcete. Děkujeme vám.

Nový „šílený“ způsob, jak zvýšit prodej

— Dr. Joe Vitale —

www.mrfire.com

V své nové knize Svět bez hranic píši o neobvyklém terapeutovi, který uzdravil celé oddělení duševně nemocných kriminálníků, aniž by viděl kteréhokoliv z nich.

Jeho léčebnou metodu jsem se naučil. Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních.

Je to zvláštní, ale když se postaráte o své vlastní problémy, zmizí i u jiných lidí.

Vše spočívá v tom, že láskou odsunete problémy pryč. Děláte to tak, že neustále opakujete „miluji tě“ a ještě několik dalších prohlášení. Praktikuji to dva roky a můj život je ohromný. Žiji téměř v každém okamžiku ve stavu blaženosti.

Jakmile jsem se o této metodě dozvěděl, začal jsem ji kromě nemocí používat i na jiné věci. Jelikož jsem praktický metafyzik a podnikatel, chtěl jsem zjistit, zdali by tato šílená metoda fungovala na prodej a jiné záležitosti.

Kdykoliv jsem napsal článek – jako například tento – poslal jsem do něj lásku.

Kdykoliv jsem napsal další knihu – jako můj nový Svět bez hranic – v duchu jsem opakoval „Miluji tě“.

Pak jsem si všiml, že moje emaily a články se dostaly k milionům lidí, kteří je četli.

A moje kniha Svět bez hranic se stala bestsellerem na Amazon.com šest měsíců před vydáním.

Se zkouškami jsem pokračoval. Protože jsem chtěl mít jistotu, že tato metoda funguje pro ostatní a ne jenom pro mě, naučil jsem ji své blízké přátele.

Bill Hibbler, spoluautor knihy Meet and Grow Rich, byl skeptický. Vypůjčil si však rukopis knihy Svět bez hranic ještě před tím než vyšla, přečetl jej a začal milovat své produkty a seznam odběratelů.

Zde je to, co řekl: „Prodej ve dnech 1.-4. ledna byl o 41,39 % vyšší než ve dnech 1.-4. prosince a přitom jsem v té době nerozesílal upoutávky, ani nedělal jakoukoliv propagaci. Pouze jsem se čistil, zatímco jsem celý den četl tvoji knihu.“

Bill mi dále řekl, že stoupl i prodej ze stránky http://create-ultimate-ebooks.com, kterou vůbec nepropagoval.

Jak je to možné? Jak může „čištění“ sebe sama mantrou „miluji tě“ učinit rozdíl v prodeji?

Zdá se, že „vně“ nic neexistuje. Celý svět je projekcí toho, co cítím uvnitř.

Takže, pokud cítíte lásku, budete přitahovat lásku. Protože láska obsahuje vděčnost, budete přitahovat více věcí, za které budete vděčni. To je podstatou mé knihy The Attractor Factor a samozřejmě filmu Tajemství.

Dostanete to, co cítíte. To je vše.

V srdci chcete cítit lásku. To chtějí všichni. Když si v duchu říkáte „miluji tě“, čistíte se a vyzařujete energii, kterou ostatní cítí.

Výsledek: zvýšení prodeje.

Stále jste skeptičtí?

Podívejte se na to takhle: I kdyby se vám celý tento způsob jevil jako naprosto šílený, co zlého se může stát, když si při telefonování, psaní emailů, přednášení a jiných denních činnostech budete v duchu opakovat „miluji tě“?

Kdyby nic jiného, budete se cítit lépe.

Zkuste to a uvidíte.

Mimochodem, „miluji vás“. *************************************************

Dr. Joe Vitale je autorem příliš mnoha knih, aby zde byly všechny uvedeny, včetně bestsellerů The Attractor Factor, Life’s Missing Instruction Manual a Svět bez hranic. Je také jednou z hvězd populárního filmu The Secret. Jeho hlavní stránka je www.MrFire.com.

© Copyright 2007, Joe Vitale

Poznámka: Tento článek můžete přeposlat komukoliv, můžete jej zveřejnit v diskuzních fórech, vytisknout v jakékoliv publikaci pokud poselství zůstane nezměněné. Děkujeme vám.

Jo přečet jsem, koupil knížečku, pak další, abych mohl půjčovat a nebo někoho obdarovat. Jak jsem se postupně zakusoval do knížky, tak sem si uvědomil, že to až taková novinka není, ale je to zde pěkně poskládané, a hlavně funguje to!!!

Jak u mě-to by jsme tu byli dlouho a dlouze, ale takové dvě malé bleskovky jež se skutečně staly těm jež jsem to nakukal-s odstupem as půl roku a dozvěděl jsem se je :

…..jedna z čech…..,,jen si představ jak jsem Ti jednou vyprávěla o Bohunce- té krávě nebeské-tak už je to jinak včera sem ji potkala a ONA mě pozdravila jako první a usmála se,,padla jsem normálně na prd……děkuju –říkala jsem si ty věty jen tak do luftu a ono to funguje—dík dík…..

Tohle je případ ženy jež byla 12 let šikanovaná (a s ní celý kolektiv –Bohunka buzerovala tak vydatně,že se tam vyměnilo as 70 podřízených-a to je výkon hodný za povšimnutí)tak to jsem padnul na prd…. I já…..

…..druhá z moravy…..jen si představ potkala jsem bývalou vedoucí z práce ,která na mě nenechala nikdy suché nitky,pořád mě sjížděla a nejen mě- všechny holky v prodejně ….mile se na mě usmála na přechodu , až jsem se vrátila a chvíli jsme si povídaly……a jen si představ ještě mám něco…když jsem se dělila s býv.mužem o praktické věci ,tak to o čem nechtěl před týdnem ani slyšet,že by mě to dal dobrovolně,…mě sám nabídnul-přidal ještě navíc přesně to po čem jsem toužila,ale dle hopona-pona jsem vše nechala jak to bude tak to bude ….

Co mají společného…..vše a nic-ale jedno určitě……

Co nás zlobí –je v nás-je tedy na nás co s tím podnikneme-

Můžeme to zkusit zlobou ,válkou-násilím-odmítáním-nařízením-uzavřením se do sebe—jistě podaří se ,ale na jak dlouho?????????

Můžeme to zkusit přáním,modlením….změnit-zlomit osud-nějak…….jistě podaří se, ale na jak dlouho?????????

Když neznáme souvislosti co je pro koho dobré jakou pravdu má jeho bytí-tak to tedy víme setsakramentsky málo vidíme sotva za své dveře-a dál??? Je to o pokoře k sobě a k úctě druhým.

Můžeme to zkusit poslat s pokorou ,ale bez sebeobvinění …..tam někam…do sebe ….do vesmíru ….

Bez podmínek jak to má dopadnout podle nás…..s důvěrou v šikovnost všehomíra..čtěte ptejte se

smějte se-učím se s Vámi od mého srdce k Vašemu

Váš Jasa

Havajská technika-o sobě o nás všech. Zde můžete zkouknout nejprve video s krásnou písničkou,aby jste věděli do čeho jděte!!!

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama