Tajný recept kardiologů proti všem nemocem

 

Z „kuchyně“ nejmenovaných kardiologů tak pochází recept, který doporučují svým pacientům k důkladné očistě celého těla. Čistí cévy, léčí srdce a předchází kardiovaskulárním nemocím, zvyšuje imunitu, detoxikuje játra, chrání mozek a pomáhá proti rakovině.

Složení:

– 15 citrónů
– 12 stroužků česneku
– 1 kg medu
– 400g pšenice
– 400 g vlašských ořechů

 

 

Příprava:

400 gramů pšenice přesypte do skleněné nádoby a naplňte ji pramenitou vodou, ideálně ze studánky. Přikryjte gázou a nechte stát 10 – 12 hodin. Po uplynutí této doby sceďte přes gázu a pšenici propláchněte vodou. O den později by měly z pšenice začít klíčit výhonky o velikostí 1 – 2 milimetry.

Naklíčenou pšenici pak rozmixujte společně s česnekem, vlašskými ořechy a pšeničné klíčky. Posléze přidejte do mixéru 5 nakrájených citrónů i s kůrou. Ze zbývajících 10 citronů vymačkejte šťávu a přidejte ji rovněž do směsi. Nakonec zamíchejte med.

Vzniklou kaši nechte po tři dny v lednici. Poté již bude připravena ke konzumaci, která obnáší 1 – 2 lžíce 30 minut před každým jídlem, a sice 3 krát denně. Pro léčbu rakoviny je zapotřebí sníst jednu lžičku každé dvě hodiny. (amb)

 

zdroj: http://www.healthylifetricks.com/a-miracle-homemade-recipe-by-cardiologists-heals-the-heart-and-protects-from-cancer/

Převzaté ze stránek: http://www.energiezivota.com/

Ačkoliv by se mohlo zdát, že lékaři jsou odpůrci přírodní medicíny, opak je často pravdou. Jen to neříkají nahlas, aby si neznepřátelili některé své zaryté kolegy.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama