OMLOUVÁM SE……….?

MOJE Pravdy

 

Já jsem o tom psala již v lednu tohoto roku, ale situace je taková, že se spíš časový tlak ještě víc projevil, než uklidnil….14 dní jsem měla na to, abych se od školy vydýchala…a najela na ni znovu.

PRAVDIČKY budou mít co nevidět (v červenci) dva roky …a za ten rok a půl co jsou na světle internetového světa, se mnohé změnilo.

Změnila se hlavně návštěvnost, která nabrala obrátky a já jsem moc ráda, kolik z vás si našlo cestičku na PRAVDIČKY a mnozí z vás i ke mně samotné, ať už přes mailíky, nebo přes FB a nebo jste za mnou přijeli na seminář AK a někteří z vás si mě vyhledali doma a něco jsme spolu pořešili. Vážím si každého z vás a jsem za vás moc ráda. Někteří mi posíláte jen tak mailíky, kde mi píšete jak se vám vede ( říkám jim hladící mailíky, protože vím, že když vám neodepíšu, tak mi časem napíšete pokračování aniž byste čekali odpověď) a někteří se spolupodílíte na PRAVDIČKÁCH, když mi pošlete odkaz na zajímavý článek z jiných stránek a já ho na PRAVDIČKÁCH uveřejním….a podělím se s ostatními čtenáři. Vím, že dáváte odkaz na PRAVDIČKY i svým přátelům a známým, sdílíte na FB články, které tam vkládám nové a nebo staré aktualizuju pro nově příchozí anebo i pro vás, abyste si je připomenuli…

Před tím rokem a půl, kdy na PRAVDIČKY přišel sem tam hen tam někdo…..jsem vyhlížela nějaký ten dotaz, abych mohla kreslit a nějak poradit….a věřte, že tenkrát jsem to dělala na 100% což jsem si mohla dovolit. Dnes mi chodí několik mailíků denně s žádostí o pomoc…. Ještě stále je všechny čtu, ale bohužel, neodpovídám na všechny….protože bych nedělala nic jiného. Přestala jsem odpovídat na dotazy, kde se jen chcete ujistit, v tom, co si myslíte, že je pravda…. na to fakt nemám čas a vám chci jen říct….věřte sami sobě…. Je to tak jak to cítíte. Já si nesmírně vážím toho, s jakou důvěrou se na mě obracíte….a při čtení vašich dotazů mi i bez kreslení naskakují pro vás slova, které vás na dálku hladí a nebo taky hezky nakopávájí… bohužel,…nestíhám odpovídat doopravdy přes písmenka…a tak jsem zvolila „kompromis“……..ještě do nedávna jsem to řešila tím způsobem, že jsem vám poslala odkazy na články, ve kterých byste pro sebe mohli najít radu a to pohlazení a nebo i nakopnutí….ale teď už nestíhám ani to.

Nerada dělám věci polovičatě…a už to co jsem donedávna dělala, že jsem odpovídala s odkazy a jen jsem přibalila pár slovíček, bylo hodně polovičaté a tak jsem tyto dotazy a mé odpovědi, ani neuveřejňovala na stránkách.

Jak většina z vás ví (protože jsem vám už psala pár vzkazů na PRAVDIČKÁCH)….jsem matka, manželka, chodím do práce, dálkově dělám školu, se kterou jdu do finále…a PRAVDIČKY…jsou spíš jen takové mé potěšení, kam ráda utíkám…

Ve škole se to hodně přiostřilo…hlavně termíny odevzdání bakalářky a o víkendu, kdy jsem byla ve škole…nám toho naložili habakuk a všechno odevzdat skoro v  jednoho termínu…. Je to šiběniční termín a já s mou povahou jsem se konečně nechala vybičovat k tomu, abych začala psát i to co se po mě chce ve škole. To je ten hlavní důvod,  proč vám tady píšu….protože jsem nucena  ZASTAVIT PORADNU….a pustit se opravdově do školy. Věřte mi, že když čtu vaše boly, že mám spoustu písmenek, které bych vám napsala…je mi to pak líto, protože ráda bych vás alespoň přes písmenka pohladila když už nic….ale nestíhám…. A než dělat něco polovičatě, tak to raději nedělat vůbec…. Snad po státnicích (poslední týden v červnu) ji budu moct zase otevřít….sice nevím na jak dlouho…protože pravděpodobně ve studiu budu pokračovat…ale ten první rok pokračování ve škole, určitě nebude tak chaotický a časově náročný jako ten poslední, kdy se finišuje.

Děkuji vám za vaše pochopení….každopádně…jediná změna, která nastává, je v tom, že na dotazy odpovídat nebudu….. když mi čas dovolí….tak ráda zase napíšu svou pravdičku, která se mi bude tlačit z hlavy (ráda utíkám za vámi na PRAVDIČKY)  a mám jich v hlavě docela dost…..a taky dál budu aktualizovat články na FB a vkládat články, které mi pošlete, nebo na ně narazím já….z jiných zdrojů.

Tak jak objímám Radku….objímám i vás…. :o)

Ještě jednou vám všem děkuji za vaši přízeň, důvěru, reakce, spolupodílení se na krmení PRAVDIČEK … mám radost, že na PRAVDIČKÁCH na FB vznikají mezi vámi přátelství přes písmenka….

Mějte se a smějte se…. a těším se na vás …někdy, někde…osobně a nebo opět přes písmenka.

S láskou

Vaše Zrzka

27.2.2012

Vaše komentáře

Reklama