Povídání s andělem

Byla jsem z toho včera večer tak dojatá,že mi tekly slzy po tváři,samozřejmě to byly slzy radosti a štěstí.

Prosím až budeš mít čas a chut – písni mi tvůj pohled na věc.

Sepsala jsem to do wordu, tak posílám přílohu.

 

Papa a krásný den,přeji at si prožiješ nádhernou dovolenou

Iveta

29.6.2012

 

 

Anděl jara - náhled

 

MOJE POVÍDÁNÍ S ANDĚLEM – 28.6.2012

 

Povídám si se svým andělem každý večer, děkuji mu za právě prožitý den, za ochranu a prostě za to, že stojí stále při mně. Děkuji mu za lidi, kteří se určitě jeho snahou připletli do mého života a já jsem ráda, že jsem je mohla potkat. Děkuji mu za štěstí, které mám, děkuji mu i za překážky, které mi klade-snažím se z nich poučovat a tak to má asi být.

Včera jak jsem si s ním zase povídala-(ano je to tak, že si povídám já-od anděla neslyším odpovědi ušima, jen je jakoby cítím, ale pořádně „naslouchat ještě neumím, takže já asi dobrý posluchač ještě nejsem), takže jak jsem si tak povídala, tak mi přišlo, že se mě ptá jestli ho chci vidět, jestli jsem na to připravená……přemýšlela jsem nad touto věcí, jestli bych to opravdu chtěla. V našem světě je přece bezva si věci osahat, vidět je, slyšet…abychom uvěřili, že to tady je, že to existuje, ale já to tak zatím  nechci-nejsem připravená .Cítím přítomnost anděla srdcem a to je pro mě velmi důležité, cítím tu lásku, měkkost jeho objetí a bezpečí.

Nikdy jsem nic takového nenapsala, včera jsem to cítila tak silně, že mi něco říkalo, že ty moje pocity musím sepsat. Možná proto, abych na to nezapomněla a kdykoli si to mohla připomenout ,možná prostě jen tak.

 

Ještě jednou děkuji.

 

 

 

 

 

Ahojíček Ivetko,

Před dovolenou jsme ti už nestihla odpovědět a tak odpovídám teď, než zase odjedu pracovně na týden se psem mimo domov :o).

Ivulíku….je to nádherné co jsi mi poslala a já z toho mám radost a jen mi potvrzuje to, co u tebe vnímám. My dvě jsme se prvně setkali u mě na semináři, pak jsi mi dopřála prvně sedět na tvé kobylce, když jsem se k tobě vydala na návštěvu a pak jsi zaskočila jen tak,  na pokecík s koblihama po ránu, na kus řeči ke mně ty :o). Za tu kratičkou dobu tě už tak nějak vnímám a proto mě nepřekvapil, ale mile potěšil tvůj zážitek s pokecíkem s andělíčkama. Je to pro mě utvrzením v tom jak tě vnímám….. ty jsi už trošku jinde…. Ty víš, že NĚCO existuje, že něco je a nepotřebuješ se utvrzovat stylem, že si na to NĚCO musíš sáhnout, abys věřila. Ty zkrátka věříš bez důkazů a máš otevřené srdíčko a tak k tobě postupně, tempem, které je pro tebe nejvhodnější postupně přichází, Víš, oni se tě ptali, protože vědí, že kdyby se ti zjevili, tak by tě mohli vyplašit….. ale i ta chvilka přijde, že se ti kluci prdelkatí ukážou ve své plné kráse…..a věřím, že si s nimi užiješ spousty krásných zážitků a dokonce i srandy….protože já tvrdím, že náš srdeční smích, je pro ně potravou….a ty se umíš smát srdíčkem….alespoň tak tě vnímám.

 

 

Měj se a směj se Ivet a těším se na tebe … snad dřív, než na opakovačce AK

Tak zatím pa…. S láskou …tvá Zrzka

12.7.2012

Ahoj Zuzi, ráda bych se s tebou podělila o můj včerejší zážitek-no snad to nebyl ani tak zážitek jako pohled na věc.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama