ROK DRAKA 2012 – HOROSKOP

Rok Draka - 2012

 

Brzy již nastane období, které velmi výrazně zapůsobí na všechny a všechno, a to bez výjimky. Je třeba vás trošku vzpružit a probudit živoucí energii. Drak vás rozhodně zívat nenechá. Co všechno vás čeká v energickém, zábavném i vysilujícím roce 2012?

Po klidném, až líném roce Zajíce, čekejte velkolepý nástup vlády mocného a vznešeného Draka. Naše smysly se probudí, dostaneme odvahu riskovat, slovům jako opatrnost či obezřetnost se budeme doslova vysmívat. Energicky se pustíme do velkolepých projektů, uzavírání manželství a rození dětí. 

Děti narozené v tomto roce budou nebojácné, smělé, optimistické a plné života. Budou mít přirozené vůdcovské schopnosti, vlastní zásady, budou nápadité a vynalézavé. Potřebují být užitečné a mohou být až nešťastné z vlastních omylů a chyb. Budou to zrozenci, kteří budou vynikat a vést ostatní. 

Znamení Draka nás nabije rázností, rozhodností, silou a vášní a přinese bohatství a štěstí. V tomto výbušném roce plném změn však je na místě nepřeceňovat své schopnosti, protože pro každého skutečnost není tak slibná, jak se může zdát. 

Novým možnostem práce a obchodování se bude dařit a peníze vydělávat snadněji než jindy. Pozor však na přílišné rozhazování, Drak s vámi hraje nerovnou hru – všechno nebo nic. V jeho moci jsme příliš velkorysí, proto musíme vůlí a rozumem mírnit své touhy po úchvatných činech a skutcích, a vše raději dvakrát měřit a zvážit. 

Síla Draka požehná všemu bez rozdílu, každý v sobě pocítí určitou moc bojovat proti útisku a různým omezením. Avšak jakmile přijde doba splácet dluhy a platit za chyby, které jsme napáchali, zmizí jak pára nad hrncem. 

Drak svým vlivem umocňuje jak úspěchy, tak prohry a pády. V roce Draka přichází ruku v ruce události šťastné spolu s neštěstími a pohromami. Vše, co přijde, nebude mít v žádném případě letargický děj. Každá událost, ač dobrá či zlá, zasáhne do našich životů jako velká vlna a bude významnou změnou. Toto období bude spojeno i s mohutnými přírodními úkazy.

Zdroj: http://www.cinske-zbozi.cz/horoskopy-astrologie/221-rok-draka-2012-co-nas-ceka-nemine

 

Rok Draka

 

Krysa v roce Draka

Příjemný rok s finančními zisky, pracovními úspěchy a s perspektivou romantiky. Přesto pozor na nově získané přátele. Mohli by na ní zkusit nějaký podfuk. Krysa by měla využít nabídky a příležitosti, tím se ujmout i větší zodpovědnosti a to jí při její vrozené všetečnosti bude bavit. Stejně tak jako jí baví peníze, které se s vyšší funkcí zvýší. Avšak navýšené výdělky by si měla dávat na stranu, protože v roce 2013 se jí budou sakra hodně hodit.

 

Buvol v roce Draka

I když může očekávat neustálé změny a náhlé problémy, nebude tento rok úplně špatný. Buvol je zvyklý tvrdě pracovat a v tomto roce mu nic jiného nezbude. Vše se mu podaří uskutečnit, ale ne tak rychle ani úplně podle jeho představ. Bude se chtít víc uvolnit, ale to si musí nechat na jiné roky. Pomohou mu dobré kontakty a to i bez pěti na stole. Naopak v roce 2013 se uvolní, peníze bude zvedat ze země, jen přátelské vztahy a kontakty vezmou za své.

 

Tygr v roce Draka

Slušný rok, ale ne úplně bez mráčku. Občasné tahanice a náhlé zvraty nebudou příjemné. Také rodina může dát zabrat, jestliže Tygr bude zatahovat své finanční problémy mezi příbuzné. I tak dokáže všem, že je dost rovnocenně silným jako Drak. V roce 2013 bude pohoda, jen s opačným pohlavím si neporozumí.

 

Králík v roce Draka

Mnohem namáhavější rok, než ten loňský, kdy měl Králík nad sebou ochranitelskou hvězdu. Měl by letos využít vlivné lidi, kteří mu přijdou do cesty a přitom nezapomínat na realitu. Finance budou průměrné, a proto by měl víc navštěvovat přátele, kteří mu poskytnou duševní uspokojení. Od partnera nemá neočekávat příliš – na to má ty přátele. Bude dobré si je hýčkat i v roce 2013 případně si je najít v novém bydlišti či zaměstnání.

 

Drak v roce Draka

Úspěch, který může přijít snadno, jen pro něj něco trochu udělat. Nové možnosti ho mohou vyprovokovat k doplňujícímu vzdělání. Rok Draka je jeho rok a proto se mu daří ve všem, do čeho se pustí. Užije si vzrušující rok ve střehu a pohotovosti. Ani rok 2013 nebude špatným, ale přece jenom se tak úspěšně nezopakuje zvláště ve vztazích.

 

Had v roce Draka

Pro Hada neexistuje rok, ve kterém se mu vyloženě nedaří. Avšak v tomto roce bude pro něj nesnadné porozumět si s ostatními. Peníze by neměl rozhazovat, neboť postup ani výjimečná kariéra ho nečeká. Když se do podzimu nenechá udolat stresem, vydrží skromněji proti všem, začne se koncem roku jeho situace zlepšovat. Ne, že by se situace v roce 2013 úplně vylepšila, ale Had si bude moci mnohem jistěji vykračovat.

 

Kůň v roce Draka

Nic světoborného Koně po celkem slušném loňském roce nečeká. Bude to víc jako na houpačce. Nutnost řešit nedořešené mu přinese stres a starosti. Když nebude pospíchat, vše se vyřeší do ztracena. Nic nebude tak zlé, jak by se mohlo na první pohled zdát. Klid načerpá Kůň mimo domov, nejlépe v přírodě. Tu by si měl ekologicky udržovat a hnojit, protože ji bude vyhledávat i v roce 2013.

 

Koza v roce Draka

I když se Koza bude snažit, nemůže očekávat kýženou odměnu. Žádné drastické změny ani riskování a přežije celkem bez úhony. Nic vážného se nestane, ale ani ovace a úspěch. Vychytralá Koza na konci roku zjistí, že tento rok byl pro ni nakonec nula od nuly. I to je dobré. Lepší to bude v roce 2013, kdy se bude moci konečně napást a získá zpět svou váhu.

 

Opice v roce Draka

Měla by se tento rok víc zaměřit na vzdělání. Když si pohlídá investice, nebude utrácet a srovná dluhy, aniž by si na ně opět musela půjčit, dostaví se slušný a potěšitelný rok. Výjimečně by mohla zaznamenat i nečekaný úspěch. Také zdraví si musí ohlídat a doporučuje se více humanitní zaměření, než spekulace na burze. Pokud si svým předváděním a zbytečnými řečmi rok 2013 nepokazí, bude slušný.

 

Kohout v roce Draka

Jeden z nejlepších roků. Jen to zdraví si pohlídat. Více dobrého může očekávat ve finančních záležitostech, slávu a uznání v pracovní sféře. Opatrněji našlapovat mezi blízkými, i když by mohl očekávat radostnou událost ve formě svatby či narození dítěte. V roce 2013 bude moci ještě stále šťastně kokrhat v kurníku.

 

Pes v roce Draka

Snaha a úsilí nebude ohodnoceno. Konkurence mu bude šlapat na paty, ostatní ho využijí, jak jen to půjde. Měl by se spíše spojit s někým silným a přitom ještě šoupat nohama. V zimě se situace vylepší, ale i tak do začátku příštího roku by si neměl moc vyskakovat. V roce 2013 se mu dostane podpory od těch správných lidí a tak si může i povyskočit, pokud to ovšem bude mít v popisu práce.

 

Vepř v roce Draka

Celkem slušný rok. Vlivní lidé mu budou nablízku, získá respekt i uznání od okolí. Bude moci předvést své klady v organizaci práce a ve vůdcovských schopnostech. Rodinné zázemí a nově nabytí přátelé mu pomohou v sebejistotě. Jen si trochu ohlídat zdraví a finanční konto. Rok 2013 nebude špatný, ale že by si měl Vepř nějak výjimečně chrochtat …

 

 

Marie Gita Gabrielli, www.gabrielli.cz

 

Nevíte jaké jste znamení? Můžete se podívat SEM.

 

Zdroj: http://www.pristav69.cz/1-49-41_Horoskop-na-rok-2012—ROK-DRAKA.htm


Už jste si odpočinuli dost! Konec lenošení a poklidných dní bez výraznější změn. Konec labužnického nicnedělání, které vás konejší až k lhostejnosti a ignoranci.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama