PRAVDA O KÝCHÁNÍ

náhled obrázku

ať stránky o pravdách nejsou moc vážné a důležité… :o). Některé pravdy ve mně musí dozrát, ale některé jdou hned ven na světlo a tato je jedna z nich…pravda o kýchání.

Takové kýchnutí nám harmonizuje čakry……kýcháme především, když jsme nachlazení, nebo při nějaké té alergii a podobně… Většinou nekýchnete jen jednou, ale několikrát… ony se ty naše čakry tím náhlým výdejem energie roztočí přesně tak jak mají…a zrovna ta která to potřebuje :o). Vlastně si to naše tělíčko samo pomáhá a vypořádává se s nemocí nebo jiným neduhem.  Takže si tímto dovoluji tvrdit, že kýchání je zdravé a prospěšné.

Když jsem jako malá kýchla…a podařilo se mi třikrát za sebou, tak jsem od maminky slyšela… tak kýchá pravý křesťan….nevím proč, ale dnes mě napadlo, že to bude asi OTEC, SYN A DUCH SVATÝ.

Sledujete někdy sebe při kýchnutí? Co se s vámi děje? Myslím si, že po přečtení tohoto článku to na sobě začnete pozorovat. Já kýchání netlumím, a když vidím někoho, kdo kýchne jak princezna :o)…takové to tiché pčik…a nebo jak si tlačí pod nosem do jamky, aby nekýchl….tak nevěřícně kroutím hlavou….protože tito lidi se ochuzují o samoléčebný proces a prožitek.  Lidi zlatí…já kdybych to měla tlumit, tak exploduju a vyletí mi nudle nejen z nosu, ale asi i z uší…no to je teda duchovní téma…. Kdysi mě napadlo, že kýchnutí je pro mě něco jako „orgasmus“ :o) …no fakt….přivírám oči, hledím do sluníčka nebo do žárovky a už už to na mě jde…a když už to dojde…to je úleva. Kdysi jsem o tomto řekla Macíčkovi, holčině, se kterou jsem trávila rok na škole. Marcelka kýchala právě jako princezna…a když jsem po nějakém čase kýchla já x krát za sebou….tak jen přivřela oči a říká…no Zuzi… tolik orgasmů za sebou….a začali jsme se tlemit. No a takový smích….to je nádhera, o tom se vám chystám taky napsat….co se odehrává při smíchu.

Takže lidičky…kýchejte, netlumte to …a hezky si to užijte…jo a když uvidíte někoho jak kýchá…buďte přejícní a nezáviďte mu…. A když už budete závidět, tak prosím pěkně…záviďte přejícně….víte jak se to říká…přej a bude ti přáno :o).

Mějte se a smějte se ….a děkuji za to, že jste se dočetli až sem….

S láskou ….vaše Zrzka

12.6.2011


Tak jsem dnes začala kýchat a z ničeho nic mě napadlo, že toto by měla být další pravda, která by měla jít ven, kterou asi nevíte…., ale třeba jste ji už někdy slyšeli a tak opět jen připomenu…..s troškou humoru…

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama