NEVÍM CO, NEVÍM KAM…

A stejně tak zjišťuji, že si život opravdu tvořím svými myšlenkami. Je s podivem, jak a až po několika dlouhých letech zjišťuji, že se mi splní i přání z dětství . ..

až teď, kdy jsem tak nějak a snad v polovině života.

Jsem ženská, která vždycky moc nad vším přemýšlela a přemýšlí a tím si komplikuje život. Dokážu si i pěknou chvíli zkazit, dobré vztahy a cokoli jiného, jakobych nevěřila, že na to mám právo. Jsem taková rozpolcená osobnost.

Teď mám pocit, že se motám v začarovaném stereotypním kruhu a nevím, jak z něj vystoupit. Je to takové ..nevím co, nevím kam…kde..kdo….chaos ve všech oblastech mého života.  Naštestí mám své psí prevíťátko, které mě dokáže alespoň na menší časový denní úsek z toho vytáhnout.

Už jsem také delší dobu sama. Možná lépe řečeno pohybují se kolem mě muži,

od kterých se vždy – zjistím to po čase – něco naučím, ale hned vím, nebo spíš cítím, že to jen ten co ti vtrhne do života a hned odejde.

Ale vím, že dostat se ke mě není také zrovna lehké:-) Nechci znát budoucnost a minulosti bylo dost, jen se tak trochu vyznat v tom chaosu, nějaký směr, zbavit se obav a mít naději, že se ke mě blíží spřízněná duše. Mohla by jsi se svými tahy pera podívat „na moji současnost“ ?

 

Moc děkuji a přeji vše dobré

Pet

18.8.2012

 

 

Ahojíček Pet,

 

Díky za tvé písmenka….které mě potěšily a jak si tak ten tvůj mailík čtu, tak přemýšlím nad tím, na co to chceš vlastně odpovědět :o)….holka moje zlatá…vždyť ty si sama na všechno tak nějak už odpovídáš :o)….ale neboj vím co chceš…. Sice bych tě mohla poslat ke kartářce, že to je práci pro ni a ne  pro  mě….ale nějak mě to nedá a táhne mě to k tužce a papíru a tak ti popíšu, co se mi zakreslilo :o).

 

Protože jsem nevěděla pořádně na co se ptát, tak jsem nechala tužku, ať mi sama poví co máš vědět :o)

Pet, zakreslily se mi tvoje čakry a ještě něco, co by ti mohlo napovědět…jak dál:

První čakra: pozemský život, materiálno, rodina… nevím kolik je ti let…o tom  nepadala řeč, takže nebudu hádat, ve kterém roku života se něco odehrálo….ale je to tak kolem sedmi let nazpět (+ –  nějaký ten pátek – rok…těžko to odhadnout)…tuto čakru máš zablokovanou nějakou událostí, která se stala a neseš ji v sobě…nemáš ji zpracovanou. Není to žádný extra blok, ale je to tam nezpracované a možná ne vědomě, spíš podvědomě tě to omezuje…ale pojďme dál…ten blok souvisí s dalšími a snad ti kamínky do mozaiky zapadnou, abys lépe pochopila.

Druhá čakra: …chuť do života…. Máš ji v současné době malinkou a uprostřed prázdnou…nemáš motivaci, nemáš pro co žít, nemáš takové ty cíle,  které vidíš a jdeš si za nimi….

Třetí čakra: sebeláska, sebevědomí… sice je tato čakra plná energie, ale je docela malá…jde vidět, že na sobě v této oblasti pracuješ, ale ještě to není ono….navíc ta sebeláska nejde, tak jak bys chtěla, protože ten blok o kterém jsem psala v souvislosti s první čakrou…. Se tady odráží… v té době,  kdy se něco odehrálo…dostalo na prdel i tvé sebevědomí a sebeúcta…někdo ti to nepěkně pošramotil.

Čtvrtá čakra: Pet…máš nádherné srdíčko, které se mi zakreslilo do kytičky…ale je v něm osten, bolest, který je stejného původu jako je popsaný blok v první a třetí čakře.

Pátá čakra: krční, komunikace….máš dar řeči, co na srdci to na jazyku…umíš poradit druhým, umíš je slovem pohladit….i tato čakra se mi zakreslila do kytičky…kdybych někdy chtěla od něho poradit a pohladit, tak si za tebou odskočím na kus řeči a vím, že mě ve sračkách nenecháš a namotivuješ a pohladíš….mimochodem…zkus o tomto sdělení popřemýšlet v rámci tvých aktivit a myšlenek do budoucna jo? :o) ….jo je to tak jak říkám a nechtěj se dál ujišťovat…tak jak jsem to napsala tak to myslím a tak jak to vnímáš a chápeš, tak to je :o).

Šestá čakra: intuice… máš ji velkou, ale moc ji neposloucháš…. Tak ji začni poslouchat…mimochodem… to co jsem psala před chvílí o páté čakře… ta první myšlenka, která tě napadla…při čtení byla správná :o).

Sedmá čakra: duchovno, víra, myšlenky…. Tak to je mega čakra…máš ji otevřenou a tvé myšlenky tě celou opřádají, ale díky tomu, že neposloucháš tu svou intuici…tak máš chaos…z myšlenek, které tě celou spirálovitě omotaly…se zakreslila tvoje budoucnost…se spoustou vykřičníků a otazníků.

Tvé myšlenky jsou roztěkané…a nevíš co chceš…je potřeba si ujasnit co chceš, co tě bude naplňovat a bavit…co je pro tebe prioritou…sedni si na prdel, vem tužku a papír do ruky a hned teď po přečtení (klidně si to v klidu ještě jednou pro lepší pochopení přečti) si napiš sama sobě dopis….klasika…začni ….

Milá Pet,

……

 

Piš, co tě bude napadat…. Klidně ať to jsou hlouposti…ale piš….a pak až si to přečteš po sobě…tak zjistíš, že to hlouposti nejsou….piš dopis, jako bys ho psala mě nebo někomu…a přitom si ho piš pro sebe. Klidně si v něm nadej, pochval…cokoliv…je třeba si nějak v sobě udělat pořádek a toto by ti mohlo pomoct.

Tak to je ode mě asi tak nějak vše………měj se a směj se Pet…a držím ti palůšky, abys ten chaos pochopila a všechno v sobě seskládala…a hlavně…začala uvádět do praxe…to pak bude jiná ta druhá čakra…najdeš motivaci pro svůj život a začneš přitahovat to co chceš.

S láskou……tvá Zrzka

21.8.2012

Vaše komentáře

Reklama