OBTÍŽE S LEVOU NOHOU

Ráda bych Vás požádala o Váš názor (pomocí AK) na: 1,můj zdravotní stav (nyní menší obtíže s levou nohou-tromboza + stav dásní, ty jsou velmi bolestivé)

2,mé další směřování v pomáhání lidem, resp. zaměstnávání, kdy zvažuji do budoucna přejít ze sociální sféry do sféry léčitelsko-terapeutické.

Vím, že vše píši velmi zkratkovitě, ale domnívám se, že vzhledem k AK je to pro Vás tak dostačující, pokud se pletu, ráda cokoliv doplním.

Již předem Vám děkuji za přečtení mé prosby a příp. také za odpověď, ať už bude jakákoliv.

Upřímně Vám přeji dost lásky a zdaru nejen ve Vaší poctivé práci zde 🙂

Lucie

7.6.2011

Ahojíček Lucko,

Děkuju za tvé písmenka, jsem moc ráda, že se ti na stránkách líbí a že tady nacházíš pro sebe své pravdy :o).

Luci… tak jsem se n a tebe kukla…pomocí AK

Ptala jsem se na příčinu tvých potíží o kterých mi píšeš…zakreslila jsi se mi s problémem ve třetí čakře a sedmé čakře…kde jsou bloky….pak se mi tvým středem zakreslilo rozdělení tebe na ženskou a mužskou energii….a levá polovina což je ženský aspekt a také tvá minulost….se tak nějak zanegativovala….a pak šipka, která šla z bloku třetí čakry do sedmé a zpět…a tak několikrát se mi zakreslovala.

Co mi to říkalo? Co jsem u toho cítila a jak to na mě mluvilo?

Lucko, tvůj problém je v tom ženském aspektu…i ta levá noha ti to napovídá… trombóza…je o tom, že se cítíš osamělá… v roli ženy si moc nevěříš, to je vlastně i ten blok v té třetí čakře a sedmé čakře, který se mi zakreslil…jsou o tvých myšlenkách… a k tomu problém s dásněmi….když už konečně najdeš svoji pravdu, tak si za ní moc nedokážeš stát…nevěříš si a necháš se zviklat a pak máš pocit provinění….a takto je to pořád do kola. Je třeba aby ses našla, abys se začala mít ráda a hlavně….našla v sobě svoje pravdy a její pilíře o které se můžeš opřít, kdykoliv o sobě začneš pochybovat. Je to u tebe jen otázka času….dívej se na pravdy i jinými úhly pohledu a klidně přehodnocuj, ale věř v sebe samu…tomu co je ti blízké a známé, co tě oslovuje …u čeho máš pocit…jo ….toto je to pravé ořechové…mému srdci blízké. Dokážeš člověku poradit a pohladit slovem i rukou….a když už někomu radíš…sleduj své rady…jsou to rady i pro tebe samotnou…odpovídáš tím i sama sobě.

Pohlaď svou levou nohu a poděkuj jí za to upozornění….a víc ji nevěnuj pozornost…tedy té bolesti a problému v ní….změň své myšlení a problému se zbavíš… Nalij si vlažnou vodu do sklenice, přidrž ji u srdce a vlož do vody svou prosbu, aby tě zbavila problému s tvými dásněmi….pak vodu ve svých ústech mni…hraj si s ní v puse a proplachuj dásně a přitom děkuj za to, že tě upozornily na chybné smýšlení…. Tvé tělo tě upozornilo a ty ses k problému postavila čelem a vyřešila ho…už není třeba, aby tě dál trombóza a problém s dásni upozorňoval….a tak by to stačilo a problém přestane.

Jak jsem již psala…umíš pomoct…tak jdi do toho co tě bude bavit, kde tě to bude naplňovat, kde najdeš své uplatnění a splníš si svůj sen….držím ti palůšky, abys došla ke svým cílům…zdraví a pomáhání druhým

Měj se a směj se Lucko…a najdi se….a dej o sobě zase někdy vědět, jak se ti vede….papapapa

S láskou tvá Zrzka

12.6.2011

Ahoj Zrzko,

velice děkuji za odpověď, v podstatě jsi mi potvrdila to, co jsem sama tušila a tak je to v pořádku.

Je hezké mít se na koho obrátit o potvrzení a cítit přitom, že je to „čisté“.

Přeji Ti krásné a prosluněné dny 🙂

13.6.2011

Dobrý den,

velimi mne oslovují vaše stránky. Z toho, co jsem zde zatím přečetla cítím pravdu a upřímnost a děkuji za krásné podněty, kt. jsem zde našla.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama