NEMÁME OTRAVOVAT ANDĚLE S PRKOTINAMI?

Já jsem na toto téma četla hodně knížek, ale všude píší pravý opak. A to, že se klidně můžeme na andílky obracet i s úplnýma maličkostma. Třeba najít místo na zaparkování auta atd. Já osobně je žádám i o prkotiny, a nechám to na nich, jestli mi pomůžou nebo ne. Když ano, tak jim pěkně poděkuji a když ne, tak vím, že to prostě tentokrát nejde a musím makat sama.

Ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli nemáš nějaké zkušenosti s fialovým světlem. Když zavřu oči, vidím nádherné zářivé  fialové světlo. Dokonce i v noci, ale to už není tak jasné. Už jsi se s tím setkala?

Nevím, jestli máš čas na čtení, ale mám užasné knížky, které vychází z dlouhodobého zpracování výpovědí velkého množství lidí v hluboké regresní hypnóze. Popisuje se v nich duchovní svět, co duše dělají v období mezi životy, jak si životy plánují, jak si vybírají tělo atd. Jsou to knihy od Michaela Newtona VZTAHY DUŠÍ, OSUDY DUŠÍ, CESTY DUŠÍ A UČENÍ DUŠÍ. Kdyby jsi měla zájem ráda ti je půjčím.

Tak se měj hezky Jitka

20.10.2011

Ahojíček Jitko,

Ráda tě po dlouhé době přes písmenka vidím :o) a nedávno jsme tě i zahlídla z auta… ale to jen na okraj.

Máš pravdu, myslím jsme to párkrát zmínila ty andělíčky…určitě jsem je zmínila, jen nevím kolikrát a je fakt, že to může někdo pochopit jako ty….že lidi nabádám aby ty naše kluky prdelkaté neotravovali prkotinama… Fakt.. napsala jsem to možná nešikovně… spíš jsem, ale narážela a nebo narážím na to, že lidi andělíčky žádají a když jim nepomůžou, protože to je v jejich zájmu, tak kolikrát začnou brblat, že nějaké prosby nepomáhají a hází vinu na ty naše kluky prdelkaté a na boha, že je za něco trestá atd.  Někdy je  potřeba proto i něco udělat…. Když už někdo sní o penězích a žádá anděle o pomoc…a nepodá ani tiket na sportku, nebo žádá o práci a nemrkne se ani na inzeráty a nevytáhne paty z baráku mezi lidi, aby na nějakou tu práci kápl, nebo touží po lásce ale je zavřený doma … tak to těm andílkům i sobě sakra stěžuje, aby se jeho přání naplnilo. Nebo žádá o uzdravení, ale přitom na svém myšlení nehodlá nic změnit, aby se příčina odstranila… Ono všechno souvisí se vším…a čekat, že za nás někdo byť i nadpozemský něco vyřeší…. To opravdu vnímám jako duchovní lenost.

 

Jsem ráda Jitko, že jsi se na to zeptala…protože určitě nejsi sama, která to takto pochopila….tak doufám, že jsem to už trošku líp objasnila :o), jak to myslím.

 

S tím fialovým světlem zkušenost nemá, ale co fialová barva znamená ti nemusím říkat…Jituš, my jsme se už spolu setkali a tak o tobě už něco vím… je to pro tebe takový ten důkaz, že jsi na správné cestě… a měla by ses všemu ještě víc otevřít. Jak jsem ti tenkrát kreslila ty obrázky a trošku jsme spolu pracovali, tak jsem ti říkala něco o zdi, kterou mezi námi cítím… měla bys ji zbořit, aby to k tobě všechno mohlo začít proudit… od tebe a do tebe. Jsi hodně sečtělá, ale už by to chtělo hodit do praxe… je to takové… najít ve tmě ten spínač a konečně rozsvítit.

 

Díky za nabídku těch knížek, ale v současné době, fakt na čtení čas nemám a ještě nějaký čas mít nebudu, …budu…ale na odbornou literaturu a skripta do školy :o)… ale až budu mít padla…tak vím, že tvá knihovna je fakt dobře zásobená a když mám tvou nabídku na zapůjčení nějaké té knížečky, tak věř, že si doběhnu.

Měj se a směj se… a ještě jednou díky za nabídku i za dotaz ohledně andílků.

S láskou ….tvá Zrzka

20.10.2011

 

Ahoj Zuzko,

teď jsem našla na stránkách Tety Kateřiny tuto prosbu o pomoc ke koupi asistenčního psa. Na tvoje stránky chodí hodně lidí mohla by jsi ji tam dát? Třeba se podaří ty peníze sehnat.

Jo a díky za odpověď.

Jitka

20.10.2011

 

Ahojíček Jitko,

Příběh Kristínky jsem dala do sekce KONKRÉTNÍ OSUDY…. Věřím, že spousta lidí se na stránky podívá a přispěje alespoň takto a někteří možná pošlou i nějakou tu korunku.

Měj se a směj se a díky za upozornění na Kristínu…. Snad se vše podaří… vím jaké to je… Honzík je taky po DMO.

Tak zatím pa… Zrzka

20.10.2011

Ahoj Zuzko,

vím, že nemáš moc času, ale něco málo  napíšu. Čtu si tvoje povídání na stránkách a teď jsi se tam několikrát zmiňovala o andělích a o tom, že je nemají lidi " otravovat s kdejakou prkotinou".

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama