MÁM ZÁJEM O SEMINÁŘ AK1

Dostala jsem se k nim nejdříve párkrát náhodou, když jsem viděla na facebooku tvůj odkaz sdílený mými novými přáteli. Postupně jsem se k tvým stránkám dostávala víc a víc a musím říct, že dnes není dne, kdy bych na Pravdičky aspoň nemrkla. Vždy mě to totiž pohladí po duši a taky se něco zase přiučím…

Mám ze sebe radost, když se něco nového naučím a zdokonaluji se. Je to už několik let, co se zajímám o přírodní energie apod. Příroda mě táhne víc a víc k sobě a naplňuje mě. Ještě víc mě však těší, když někomu můžu nějakým způsobem pomoci, ať už dobrým slovem, chtěnou radou nebo knížkou, která pomůže. Ta radost se ještě zvětší potom, co reakce jsou opravdu pozitivní a člověka naplní ta soudržnost s lidmi, že si dokážeme pomoci a mít zase radost… určitě mě chápeš.

Poslední dobou mám však pocity trochu hlubší a myšlenky na to, že bych mohla pomáhat lidem ještě více, jsou opravdu nutkavé. Jako bych cítila v sobě nějakou velkou sílu, která dokáže pomocí… taková přemíra energie s touhou rozdat ji. Mám pár takových zážitků, kdy se mi podařilo někomu pomoci ať už předáním energie nebo pomocí bylinek apod.

Toto vše také zapříčinilo, že si přestávám rozumět s některými svými přáteli, protože když něčemu nerozumějí (a to se ani moc neptají, nesnaží se pochopit), pokládají to za divné a veškeré duhovno jim nic neříká… I mí rodiče a sestra všem těmto věcem, nebo přírodním vědám, jak ráda říkám, moc nechtějí rozumět a většinou se mi smějí. Dříve jsem měla pocit, že jsem úplně sama, ale postupně se tento pocit ztrácí a zjišťuji, že mě je takto dobře s tím vším co vím. Takže mě tito lidé nesvazují a já doufám, že jednou snad také na tuto cestu přijdou. Už mě to tak netrápí. Spíše se teď více zaměřuji na to, co se můžu přiučit já a jak lidem pomoci, aby byli šťastni a usměvaví.

Nerada píšu o sobě, co jako lidská bytost dokážu, jen jsem chtěla přiblížit svou osobu.

Jde o to, že úplně dychtím po dalším vědění, baví mě přicházet na nové věci a pracovat na sobě. Jen nevím, jakou cestou se dál vydat. A tak jsem na tvých Pravdičkách našla spoustu článků o AK a tys mi ji hodně přiblížila. Opravdu mě to začalo zajímat a já bych moc ráda také zabrousila do tajů těchto kreseb. Četla jsem, že chystáš nějaký kurz AK v září a já bych se ráda přihlásila. Tedy pokud je to pro začátečníky a je ještě místo…? Moc ráda maluji, sice olejem, ale pastelky mi taky nejsou cizí a cítím, že bych o AK potřebovala vědět více, protože jsem začala malovat obrazy, které obsahují spirály apod. a přijdou mi trochu mystické… jen ještě nevím, co tí chci vlastně říct.

Ještě bych Ti chtěla poděkovat za Tvé stránky, jsou opravdu přínosem a ze srdce. Obdivuji lidičky jako jsi ty, líbí se mi tvá vůle motivovat druhé a s velkou radostí. Vždy jen doufám, že si to přečte hodně lidí a že je to pozvedne stejně jako mě J

Děkuji Ti a přeji krásné sluníčkové dny J

Míša

P.S.: Bylo by tedy ještě místo na AK v září?

12.7.2012

 

img_0912

 

 

Ahojíček Míšo,

 

Ta tykačka je na místě…je mi bližší než vykačka :o). Moc děkuju za krásný srdíčkový e-mail, když píšu srdíčkový, tak fakt cítím, že je psaný ze srdíčka…. a to mě moc hřeje. Už mi letěly myšlenky, co všechno bych ti k tomu napsala….ale ve finále jsem si uvědomila, že ty se vlastně na nic neptáš :o). Máš v tom jasno a to je dobře. Zajímá tě seminář AK1 :o).

 

Dnes mám volno a tak si čistím e-mailový stůl od dotazů a mailíků na které celý den odpovídám…. beru je hezky popořadě, tak jak mi přišly…jsou tady některé už z minulého měsíce, ale tvému dávám přednost, protože bych tím chtěla odpovědět nejen tobě, ale i všem ostatním, kteří mi posílají podobné mailíky ohledně seminářů v letošním roce…..tak doufám, že nebude vadit, když tuto naši konverzaci na PRAVDIČKÁCH uveřejním :o).

 

Zajímá tě automatická kresba a s ní seminář:

Seminář v září, který máš na mysli….bohužel je VELKÁ OPAKOVAČKA….to je i důvod, proč o něm nikde víc na stránkách není psáno a zváno. To jen proto, aby se mi na opakovačku nehlásili lidičky, kteří ještě u mě na AK1 nebyli a já jim sáhodlouze nemusela odpovídat, proč oni nemůžou přijet. Tento seminář je určený pro lidičky, kteří si se mnou (někteří i vícekrát) prošly AK1 a všechny ty skupiny jsem obeslala. Proběhne 1 a 2 září 2012 a tam se dozvím, kolik lidiček by už chtělo postoupit a projít si se mnou AK2.

 

Podle toho se budou odvíjet i další semináře… Nemusíš být zklamaná, každopádně letos na podzim ještě jednu AK1 udělám a pokud letos nebudu dělat AK2 (bude málo zájemců), tak možná budou i dva semináře AK1. Přesný datum ale zatím nevím, protože po prázdninách budu pokračovat ve studiu a prozatím nevím, které víkendy budu mít školu. Taky je třeba skloubit i moje služby, rodinu a aby bylo volno v klubu ….navíc na semináře si brávám dovolenou, aby mi tam náhodou ve volnu ještě nevpichli páni nadřízení mimořádně služby.

 

Od květnového semináře mi  začaly chodit mailíky od lidiček, kteří se ptají na semináře a mají o ně zájem ….takže jsem si už vytvořila v incradimailu skupinu, do které si dávám vaše e-mailové adresy s tím, že ještě než vyvěsím seminář na stránky, tak datum konání nejdřív pošlu této skupině. Je mi jasné, že ne každý den chodíte na PRAVDIČKY a že je možné, že než byste se o semináři ze stránek dozvěděli, že by mohlo být už plno….to je důvod, proč si zakládám tuto skupinku zájemců o AK :o). Takže můžeš být v klidu, tvoje adresa už je tam taky :o)….a jakmile budu vědět přesný termín, tak vám pošlu hromadného mailíka…….pak už bude záležet jen a jen na vás, jak budete pružní a jak vám bude ten termín vyhovovat. Můžeš počítat, tak měsíc před seminářem, že termín už bude trvalý :o)…takže je dost času si zařídit vše potřebné (třeba hlídání dětí, upravit rozpis služeb atd.).

 

Míšo, k tomu co jsi mi psala….si určitě budeme mít co říct na semináři, pokud přijedeš…seminář není jen o AK… já tam toho namelu, co se na stránky vepsat nedá…takže věřím, že ti určitě něco dá i kromě kreslení.

 

img_0837

 

Přeju ti hezké léto s fajn lidičkama kolem tebe :o)

Měj se a směj se …a těším se na tebe

S láskou….tvá Zrzka

[email protected]

12.7.2012

Vaše komentáře

Reklama