Reakce na seminář AK1 jaro 2015

Já mám potřebu vám všem poděkovat za skvělou atmosféru, která v čajovně byla. Mé díky patří za to, že jste přijeli někteří z velké dálky, že jste byli ochotni MI naslouchat a nechali jste se vést Po celou dobu semináře, který nebyl jen o automatické kresbě. Mé díky patří I Tomovi a Míši, kteří se v čajovně o nás postarali a chvilkami se k nám I přidali.

Je toho vždycky hodně co všechno vám chci napsat Po semináři, protože jsem vás plná …a když začnu psát, tak MI slova chybí…a nejraději bych otiskla své emoce a myšlenky do papíru…ale to nejde, tak jdu hledat slova dál.

Moc si vážím vaši otevřenosti, přirozenosti a chuti přiučit se novým věcem a taky něco se svými problémy dělat. Bylo MI s vámi moc fajn. Většina z vás když přijela, tak si připadala cize….ale to se v průběhu víkendu změnilo a když jste se pomalu začali rozjíždět, tak jsem z vás cítila už jakousi soudržnost a vzájemnou blízkost. Jste skvělá partička, která se vzájemně zrcadlila a I na tomto semináři jsem v mnohých z vás měla nastavené zrcadlo I já … a jsem ráda, že I já jsem si mohla oprášit některé ze svých pravd, které jsem se vám snažila, tak nějak polopatisticky na praktických příkladech předat. Na některých z vás jsem vnímala v neděli změny….změnu v pochopení, které jste si možná ani nevšimli. Čitelná byla Lenka…která v neděli byla jako by ji někdo rozsvítil a nalil do ní nějaký elixír….u ní byla změna fakt okem viditelná.

Tento rychlokurz automatické kresby, který nebyl jen o kreslení… berte jako inspiraci, co všechno se dá s pastelkama a papírem dělat. Byť byste se měli jen vykreslovat a nebo kreslit pozitivní obrázky….už to je moc a jak jste se mohli přesvědčit, tak to dá zabrat….ale ta úleva Po tom za to stojí. Doufám, že velkou inspirací pro vás v tomto budou holky a kluci ve velké skupině na facebooku, kde už většina z vás je. V sobotu při kreslení a výkladu, který jste si navzájem v páru zkusili jsem z vás měla radost. Snad jsem nezaznamenala ani jedny fidorky…jen jste to neuměli některé pojmenovat, co se vám to tam zakreslilo. Někteří z vás výklady naproprvé docela solidně švihali…. Nezapomínejte na lžíce… jak to s nimi bylo….tak je to I s kreslením…. Dokáže to každý z vás… stačí si jen připustit, že I vy sami jste toho schopni….ale chce to tréning.

No nic……….je toho ještě sice hodně co bych vám chtěla napsat…. Ale dám prostor I vám, ať písnete I vy pro další zájemce o mé semináře nějakou TU vaši zkušenost, reakci … a nemusí být jen pozitivní…. Je potřeba vědět, aby tak nějak počítali s tím co můžou očekávat OD té Zrzky, která nemaže med kolem pusy a není růžově éterickou bytostí, ale je to obyš holka v letech, která žije život tady na zemi….a má taky své problémy a neřesti.

Tak Jo…….už se fakt loučím. Moc ráda na vás vzpomínám a musím říct, že jste se MI zavrtali do srdíčka….tak jako holky a kluci z předešlých seminářů. Věřím, že se s vámi některými ještě potkám na opakovačce nebo na AK2. 

Mějte se a smějte se, kreslete, čistite pupeční šňůry, hopkujte,gumujte, přejte si a nezapomínejte věřit svému přání a Pak ho I pustit …no zkrátka praktikujte vše co máte pochopené…jedině tak vám to bude k užitku. Věřím, že něco z toho co jsme na semináři probrali vám ukázalo cestičku kudy tudy za svým štěstím a vyřešení problému.

Tak zatím pa …..s láskou a úctou k vám se loučí vaše Zrzka

27.04.2015

 

Ahoj Zuzko

díky za vřelé obětí a tvá slova byt vyjádřena jadrnou řečí tak hladí a konejší ty kteří je mají slyšet DĚKUJI ZA NÁDHERNÝ SEMINÁŘ. MĚJ SE NÁDHERNĚ A BUD TAKOVÁ JAKÁ JSI.

Laďa

21.4.2015

 

 

Ahoj Zuzi,

máme to za sebou …..to není úleva, to je povzdech.

Na pravdičky chodím docela často, zhruba dva roky. Vůbec jsem nevěděla co děláš, čím se zabýváš, jen jsem pročítala pravdy až jednou jsem tam narazila na rady z automatky, které si dávala jiným „zoufalcům“, nemyslím to zle, a hned jsem věděla, že  chci vědět jak to funguje.   To, že si měla napsané, že nevybíráš zálohu předem, mě taky mrtě překvapilo, v dnešní konzumní době, ale i to mě ještě víc nabudilo jet.

Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a nevím zda budu mít odvahu vůbec ještě někdy někam jet 🙂 Nasadila si laťku hodně vysoko. Věnovala si nám všem tolik času. Se všema si jednala jako se sobě rovnýma a hlavně všechny máš ráda bezpodmínečně, to, o co se  my všichni  snažíme, Ty zvládáš s přirozeností sobě vlastní. Měla jsem pocit jak kdybych Tě znala, kámošky odjakživa. Otevřela si se nám a my Tobě, vůbec žádný problém mluvit o čemkoli, před tolika lidmi. A věř, že i já jsem měla kolikrát na krajíčku se slzičkami, ať už jsem poslouchala Tebe nebo někoho jiného.

Zuzi si skvělá , fantastická, úžasná, jsem tolik ráda, že jsem Tě poznala a díky Tobě i další skvělé holky a kluka. Vím, že nyní budu mít dny, kdy budu mluvit hlavně o semináři s Tebou a kroutit všude lžícemi 🙂 Kreslení, je  úžasný, tolik se mi líbí jak to děláš Ty nebo Soňa, ale já….budu se snažit, přece mi to musí jít :-), i když mi to nejde , ani po skvělém semináři 🙂

Děkuji, že jsi a že jsem Tě mohla poznat. Zvládej to s „kokotníkama “ v práci a moc se těším na další setkání.

Vlaďka

21.4.2015

 

 

Zuzi,

mockrát děkuji; bylo to úžasný a zas mě to nakoplo, kam mělo Občas trochu (např.u meditace) i kam nemělo,ale dobře mi tak,když nemám ,nohy na zemi´  Ale,přesně jsi to vystihla;nic není náhoda a mnohé teprve začíná docvakávat /např.teď po odpolední víčka.Ale vážně,moc děkuji za dobití baterek,čaker,srdíčka,atd;měj se a směj se

Danka

27.4.2015

 

 

Zuzi, děkuji.

My s Léňou o ničem jiném nemluvíme než o kreslení…Lenka, která jet nechtěla :-), už je to trapné, jak to opakuji, ale ona vážně kreslit umí, pořád jí přesvědčuji ať kreslí, že jí to jde, alespoň vztahy které jsem jí kreslit nechala a něco o nich věděla. Dnes jsme spolu poseděly, daly vínko a zas jsme povídaly jak to bylo fajn a jak se těšíme na další setkání, že doufáme, že se všici sejdeme.

Jak už jsem Ti psala laťku si nasadila hodně vysoko, tím jaká seš, na nic si nehraješ a tolik ses nám otevřela, bylo to perfektní. No, ale Zuzi, teď mi utekla myšlenka, chtěla jsem ještě něco.

Hlavně potřebuju vědět co nejdřív termín opakovačky, kvůli službám, tak se snaž :-). Moc děkuju a jsem ráda, že jsem i já mohu být tvou přítelkyní.

Krásné jarní dny.

Vlaďka

27.4.2015

 

 

Milá Zuzi,

děkuji za víkend v Hodoníně. Tam ke mně dolétla POSLEDNÍ PUCLE. Moc a moc jsi mi

zrcadlila moje partnerství. Ještě v úterý se do toho vpletla tchýně. Tak je to

kurňa mazec. Ano, já jsem pro sebe tou  nejcenější bytostí!!!!  To není, Zuzi,

výplod ega. To je poznání mé dušičky. Konečně.

Bylo to úžasné, děkuji. Teď nemaluji, jenom čistím. Dělám v sobě,

u SEBE pořádek.

Jsi úžasná. Jsi moje krevní skupina, Zuzanko. Děkuji.

Těším se na další setkání.  🙂

Objímá Božena

28.4.2015

 

 

 

 

Zuzi ahoj

 díky za hezká slova nám všem určená,partička jsme se sešli skutečně fajná ,děkuji všem.Zatím nekreslím jsem ve schonu a však to se poddá 😀 ,opatruj se a srdečně Ti děkuji za poznání

ahoj Jarka

30.4.2015

 

Hezký den Zuzi,

nějak nevím jak reagovat na seminář, přišlo mi to takové fajn a netřeba víc komentovat. Očekávání jsem jaksi neměla, užila jsem si co mi bylo nabídnuto…děkuji a směju se odjakživa,tak asi nepřestanu 🙂


A*A

2.5.2015

 

Ahoj Zuzi :-))),

 

nikdy jsem nepřemýšlela o účasti na semináři AK.Říkala jsem si,že nemůžu dělat něco co mi není dáno.

Nicméně jsem byla na tvým semináři a to na popud mojí kamarádky,která se rozhodla,že jede a tak jsem si řekla proč taky nejet,nepoznat něco nového a hlavně se seznámit s tebou,protože stránky Moje-pravdy mám hodně ráda.

Nic jsem neočekávala,jen jsem se těšila a bála zároveň :-).

Z víkendu jsem byla nadšená a vlastně pořád jsem.No ten první den,jak víš jsem uronila pár slziček,prostě emoce se uvolnili a bylo to venku a bylo to dobře,protože potom mi bylo fajn.Celý víkend jsem se cítila v pohodě a uvolněně,taky proč ne,když jsem skoro ze všech měla pocit ,že je znám,takže jsem byla mezi svými :-))).Odnesla jsem si nové poznatky,spoustu rad a zážitků,které mě obohatili na mé cestě.A hlavně jsem poznala TEBE,úžasnou, bezprostřední,přirozenou „babu“se spoustou energie a jsem tomu ráda,že jsi mi to umožnila a za to ti patří můj velký DÍK.

Ukázala jsi mi,že to není o tom jestli je člověku něco dáno,ale o tom jak člověk věří sám v sebe ať už dělá cokoli.Mám tě ráda:-))).Nevím jestli je toto moje cesta,čas ukáže.Na závěr chci napsat,že je těžké hodit to do slov,protože jednoduše řečeno musí se to zažít a prožít.

Měj se a směj se a doufám,že se opět sejdeme (třeba na opakovačce). 

Lenka

2.5.2015

 

Ahoj Zuzi,

seminář byl moc fajn, nezklamala jsi a taky naše partička byla skvělá. Jsi bezva holka, mnohým jsi pomohla poznat sebe, ukázala cestu ven z potíží, nebo poskytla cenné rady. Věřím, že se každý z nás dozvěděl o sobě informace, které k němu přijít měly a zbytek už je na

nás. Taky jsme se něco nové naučili a pochopili. Jsem ráda, že bylo taky veselo a všichni odjížděli spokojeni.

Někdy, snad znovu..Renata

3.5.2015

 

Ahojky Zuzko a všechny pastelčata.

Na seminář ráda vzpomínám a jsem moc ráda, že jsem jej absolvovala. Hodně mi pomohl, že jsem si uvědomila spoustu věcí a ukázal mě cestičku. Byl to skvělý víkend ve společnosti úžasných lidiček a určitě jsme si vzájemně něco předali.
Moc všechny touto cestou zdravím a děkuji všem, hlavně Zuzce. Zuzi díky, jsi úžasný človíček.

Pavla.

5.5.2015

 

Ahoj Zuzi.

Srdečne ťa pozdravujem. Ďakujem za úžasnú atmosféru, ktorá na seminári vládla po celú dobu. Cítila som sa tam ako medzi dávnymi kamoškami. Vládla tam atmosféra pohody, kľudu a bezpečia. Asi preto som sa nebála hovoriť o veciach, s ktorými som si nevedela poradiť. Na seminári som sa dozvedela veľa nového a zaujímavého. Vzájomné rozprávanie mi otvorilo oči a naučilo ma vnímať samu seba úplne inak, ako to bolo doposiaľ. Bola som prekvapená s akou ľahkosťou sme dokázali ohýbať lyžičky. Veľmi mi pomohli rady ako zvládať stres a bežné ťažkosti života aj pomoci farbičiek a maľovania. Ešte raz srdečná vďaka. Už sa teším na ďalšie spoločné stretnutie pasteliek.

Ahoj Alena

6.5.2015

 

 

Ahoj děcka….holky a Laďo.

Předem se omlouvám za zpoždění, kdy vám píšu….ale ani to není náhoda, že píšu až dnes…tj… týden Po semináři, který jsem měla možnost prožít s vámi. Věřím, že I vy už jste ten víkend tak nějak vstřebali a že věci pomalu docvakávají….a věřte, že docvakávat ještě budou.

 

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama