Horoskop na 6. týden (1.2. až 8.2.)

 

 Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaV tomto týdnu by se mělo objevit nějaké školení, služební cesta nebo významná pracovní porada. Je důležité být na všechno dobře připraven, bude to mít vliv na vaši finanční budoucnost. Místo o partnerovi budete spíš myslet o zábavě. Nevadí to, jen to nesmíte dát moc výrazně najevo. Nejdůležitější pro vaše zdraví bude správné oblékání podle počasí a ne módy.

 

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaMohou se objevit menší finanční problémy, ale pokud si v pondělí naplánujete všechny výdaje, peníze vám na konci týdne chybět nebudou. Jen musíte kupovat jen to, co je opravdu důležité. Když se partner bude chtít hádat, rychle ho zastavte, že o takovou debatu nemáte zájem. Tanec a svíčky dokážou divy. Zvyšte trochu přísun vitamínu C a budete se cítit plni sil a energie.

 

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůPodle horoskopu budete muset zvládnout více pracovních povinností než obvykle. Pozitivní bude ale to, že se pro vás chystá finanční odměna, která také bude větší než obvykle. Vhodné oblečení, decentní úsměv, mrknutí ve správnou chvíli… to vše na opačné pohlaví může zapůsobit jako neodolatelný magnet. Dobrá fyzická forma i nálada.

 

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaJestliže tento týden chcete pracovně uspět, musíte se naučit bleskurychle reagovat na různé změny a nové nabídky. Váhání vám přinese jen problémy. To samé se týká i lásky, kdo zbytečně dlouho čeká, může se dočkat toho, že mu skvělá možnost proteče mezi prsty. Při sebemenších potížích se zuby či dásněmi zavolejte svému zubaři.

 

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaNic neodkládejte, řešte věci postupně jak se budou objevovat. Výdaje na domácnost mohou trochu více zatížit váš rodinný rozpočet. Flirtujte, vychutnávejte si romantické chvilky s partnerem, bavte se s přáteli. Život si nyní můžete opravdu velmi hezky užít. Mohou se objevit menší problémy spojené s tlakem.

 

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPodle horoskopu se tento týden objeví zajímavá nabídka práce nebo nějaké doplňkové pracovní činnosti. Změna bude na začátku trochu složitější, ale později to přinese sladké ovoce. Zjistíte, že někdy člověk, který je na první pohled opravdu velmi nesympatický, má v sobě něco hodně přitažlivého. Nezapomínejte se po návratu domů pořádně rozehřát.

 

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahPeníze by vám tento týden neměly dělat větší starosti, spíše popřemýšlejte co by se dalo vylepšit v zaměstnání, aby tam byla mnohem příjemnější atmosféra. Pokud jste single, nemá smysl neustále čekat, až se láska sama objeví. První krok udělejte vy. Chraňte si krk, bude hodně citlivý.

 

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraUčte se nové věci a dokončete svou rozdělanou práci. Kritiky neposlouchejte a neberte vážně, stejně z nich mluví pouze závist. Tento týden nebudete mít moc náladu na zábavu, mnohem lépe se budete cítit doma sami jen s knihou či televizí. Pozor aby to nezhoršilo domácí atmosféru. Myjte si velmi pořádně ruce, kolem vás je více bakterií než obvykle.

 

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení Střelceačínejte nové věci, se starými vám někdo z okolí pomůže. Můžete očekávat mírné zlepšení finanční situace, ale nějaký dokonalý zázrak to bohužel ještě nebude. Je ve vás něco, co opačné pohlaví nyní velmi přitahuje, jen si dejte pozor na zbytečnou vyzývavost, která tento efekt může zmařit. Afty nebo koutky nebo různé bradavičky začněte řešit okamžitě.

 

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení KozorohaI když vás práce může někdy nudit, nedávejte to na sobě znát. K povinnostem přistupujte s úsměvem a uvidíte, že to bude náležitě oceněno. V domácnostech bude krásně a romanticky, single si mohou užívat s kamarády a přáteli, možná z toho něco bude. Váš organismus bude mít nyní jisté problémy zvládat stresové situace.

 

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeNěkdo by vás měl v práci pochválit, což by vás mělo motivovat k ještě lepším pracovním výkonům. A za pochvalou by měly brzy přijít i nějaké peníze. Nezapomínejte na vzdálenější rodinu, nemá smysl být s nimi v kontaktu jen pohlednicí o svátcích či narozeninách. Pozor na bolest hlavy a deprese, které může vyvolat.

 

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyPokud již delší dobu máte dojem, že hodnocení za vaši práci je nesprávné či nedostatečné, podle horoskopu byste se měli ozvat. Všem se zatím zdá, že jste se svou situací plně spokojeni. Lidé narození ve znamení zvěrokruhu Ryby mohou nyní zatoužit po trošku větší svobodě, ne že by jim vztah vadil, ale chybí mu občas trochu toho bláznění. Vsaďte na aktivní odpočinek.

 

Zdroj horoskopu stránky horoskopy-vestirna.com.

Převzato z http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama