OCTEM PROTI CHEM. OBLAČNOSTI – VÝBORNÉ ZKUŠENOSTI

náhled obrázku

27. 7. 2011:
„Zkoušeli jsme chemtrails rozprášit octem. No, to vám bylo! Kdyby mně to někdo vyprávěl, nevěřil bych. Po aplikaci octa do třech talířů (rovnostranný trojůhelník o hraně 10 m), do 20 min. čistá obloha nad námi, po chemtrails pavučinách ani stopy, asi tak okruh 10 km. Ovšem, do hodiny nájezd chemtrails letadel, kteří díru začali pilně zacelovat, při setmění cca 50 blesků bez hromu, jako, když tě fotí… Nato kroužící malé hlídkové, nízko letící letadlo jen nad naším prostorem, nato ještě dvě další. Poté jsme se docela zapotili, ozval se intenzivní infra (hluboký) zvuk, který jsem nikdy nezažil, připomínající nízký pořelet tak dvaceti boeingů, i když v okolí žádné letiště není, ten zvuk nás dost vyděsil, vše se třáslo, i my. Opravdu nic, co jsme doposud zažili. No a korunu tomu dodala obloha, na které se objevily Haarpové vlny jen nad naším „rozprášeným“ koridorem. Celá záležitost byla doprovázena podivnou tísní, hučením v uších, v hlavě, stavem jakoby zvýšeného tlaku. 
Co vy na to, zažili jste někdo něco podobného?“

Zkušenost jedné známé mladé maminky: 
„Šla jsem věšet prádlo na zahrádku, a koukám, že se stahují mraky a krápe. Tak jsem vyvěsila na sušák ručník namočený do octa. Za chvíli byly mraky úplně pryč!!! Prádlo uschlo krásně na sluníčku.“

Jak se Orgonet šel koupat:
„Jednoho krásného dne začátkem července jsme se vydali koupat k jednomu pěknému přírodnímu rybníku. Ale během cesty se začaly stahovat chemtrailsové cáry, které zastínily slunce. Tak jsme se stavili v Jednotě při cestě, koupili láhev octa, a při příjezdu k rybníku vylili na rozehřátou silnici. Za chvíli se oblačnost rozpustila a až do večera bylo krásně jasno.“

Samozřejmě mám mnoho zkušeností s rozoctováním bouřek speciálně připravených pro ČB.

Další zkušenosti vyvěsím, až budu mít zase chvilku času. Pokud máte, přispějte, nejlíp do komentářů.

Ale hlavně to zkuste, uvidíte, jakou si uděláte radost!! Funguje to na chemtrails a na  chemickou oblačnost, a to je v současné době asi všechna.

Dodatek: Moje zkušenosti:

Největší úspěch v rozpouštění oblačnosti bývá ve chvíli, když vidíte, že se nad vaší hlavou stahují „hrady“ a nad/mezi nimi mlhavá vláknina – to se střetly dvě vrstvy oblačnosti a klimateroristé se chystají na přívalové srážky. V tuto chvíli, když ještě svítí slunce, je dobře vylejt láhev octa/více lahví octa (ale jedna asi stačí) na sluncem rozehřátou dlažbu. Ocet se vmžiku vypaří a zabrání klimateroristům ve šlehání vysoké oblačnosti, která by stáhla přívalové srážky/kroupy na malou oblast. Pršet bude, voda, která by měla spadnout, stejně spadne, ale v podobě mírného až středního deště rozloženého do větší oblasti.  
Když už prší a je vítr a nestihli jste vypařit ocet ze silnice, pak je dobrý rozprašovač, kterým se ocet dostane přímo do vzduchu. Zkuste vystříkat půl litru a uvidíte, jak se červená negativní energií nabitá oblačnost začne rychle redukovat (:-)))
Podle mých zkušeností tato akce s jednou lahví octa zastaví/rozpustí i silnou bouřkovou oblačnost, kterou mi sem nad ČB nasunují občas od jihu, takže dále už bouřka nepokračuje, nebo jen jako přiměřený déšť. 

Proč to tak funguje, nevím, ale zřejmě proto, že klimatické zbraně téměř bez ustání „vypařují“ nebo „sají“ vlhkost ze země, a s tou vlhkostí nasají také náš ocet, a to jim nadělá paseku v řízení/vytváření oblačnosti … takže žádný strach, že náš ocet se do mraků nedostane … naopak, je tam okamžitě.

Pokud se již vytvořila hustá clona oblačnosti, většinou přes noc, která je na satelitech vidět jako „žlutá deka“ (Guess jí říká „bramborová kaše“, to se mi líbí víc (:-))), tak ta nejde viditelně hned rozoctovat, ale myslím, že ocet jí také dopomůže, aby se rychleji rozešla. Nicméně není to tak efektní.

Mírnější formy octování, jako misky a namočené textilie se podle mě hodí pro průběžné octování proti chemtrails, nebo účelově pro jasno nad vaším barákem, když potřebujete usušit prádlo, hodinku se opalovat a tak. Jinak naoctované ručníky pod přístřeškem či na balkóně za deště taky udělají své, klimateroristi totiž současně prší i vypařují ze země, takže si tam ten ocet natáhnou a roztrhá jim to celistvý bouřkový koláč …

Tak to zkuste, je to psina.

Díky všem za komentáře! Mohlo by to přesvědčit další lidi, aby to taky zkusili (:-)))

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.com/

Vaše komentáře

Reklama