CÍTÍM NA SOBĚ ZMĚNU

jen me trapi ze mam od nedele nocni smenu a to cely tyden a nevim jak mam jist,

jestli to brat ze na nocni v praci vlastne telo spi tudiz jist nemam nebo je to naopak,

v tomto se nazory odborniku lisi a na vasich strankach jsem odpoved nenasla,prosim poradte mi moc dekuji
s pozdravem od srdce

vase ctenarka Eva

19.10.2011

 

Ahojíček Evi,

To jsem moc ráda, že tě experiment  Kila dolů oslovil a že jsi se do něj sama pustila a o to větší radost, mám, že už teď na sobě cítíš změnu…pravděpodobně jsi uchopila za správný konec :o).

Evule, vím o čem píšeš, protože sama dělám na služby…navíc nepravidelně, takže moje vnitřní hodiny se umí sem tam rozhodit. Podle toho jak mi ti popisuješ ty, tak přestože děláš na směny, nebo služby (nevím jestli 8 nebo 12 hodinové, ale je to celý týden, jestli jsem to teda dobře pochopila). Takže to máš o něco jednodušší…protože tvoje biorytmy jsou docela sladěné (na tu bídu)…Nejsem odborník…ale podle toho jak to vnímám a jak mi do toho napovídá můj selský rozum…. Tak tvé tělo na noční nespí… je vzhůru…takže bys měla jíst tak jak přes den… po noční pak spíš… a tvé tělo také. Tělo neošidíš…i když asi je trošku zmatené, ale jestli v režimu pravidelných služeb jede už nějaký čas, tak už v tom má jasno… na noční máš pohyb, vydáváš energii, tak i energii potřebuješ do sebe nějako dostat…přes den spíš a spí i tělo.

Takže takto nějak to vnímám a vidím já…. Měj se a směj se Evi… a hlavně si nezapomínej hrát s jídlem, být v přítomném okamžiku když ho do sebe láduješ, když zhřešíš, tak si nenadávej a měj se u toho moc a moc ráda…

S láskou… Zrzka

20.10.2011

 

Dobry den,

od nedele jsem se dala na vas experiment kila dolu ,silene me nadchl,uz ted citim na sobe zmenu a to je teprve streda,

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama