MANŽEL ZATÍM DRUHÉ DÍTĚ NECHCE

Chtěla bych Vás tedy poprosit o vykreslení našeho vztahu s manželem. Jsme spolu 9 let a letos jsme se vzali, máme spolu skoro 3letého chlapečka. Já právě, že přemýšlím o druhém dítěti, ale manžel se zatím k tomu staví, že nechce a myslí si, že už je starý (39let) spíš chce asi mít svůj klid nebo nevím.. No ani nevím, proč teda píšu, ale nějak jsem měla pocit, že bych měla.

Děkuji moc, mějte se hezky

Kača

18.7.2011

Ahojíček Kačko,

Máš pravdu…nic není náhoda….a tak se nedivím, že jsi hledala Sírii a našla mě :o). Síria….své stránky ukončila a ona je vlastně ta, se kterou jsem s AK začínala…. Rády na to vzpomínáme a jsme spolu stále v kontaktu…je to moc fajn holčina :o) i s Jitřenkou :o)…

Kačko, pokud se v tom nevyznáš….tak ti v tom udělám malinko jasno. Nemusíš se obávat toho, že manžel si není jistý vaši láskou a nebo něco takového…. Váš vztah se zakreslil na pohodu…jste stále velmi blízko sebe a jste propojeni krásnou energií… Ty cítíš, že je čas na dalšího mimouška, jak už pro toho prcka co máte doma, tak i pro sebe…tedy pro vás…nechceš mít jedináčka. Tvůj manžel se bojí….má strach a hlavně pochybnost…..vidí co se děje ve světě, u  nás v republice a všude kolem dokola…. Má strach a pochybnost z toho, že přijde doba a nebude se moct o vás po finanční stránce postarat…že rána může dojít kdykoliv a odkudkoliv. Chtěl by se o tebe i vaše potomky postarat a zabezpečit vás… ale je hodně ovládán strachem z budoucnosti… zbytečně nad tím přemýšlí a maluje si černé obrazy…. Jen mu to ubírá chuť do toho co by jeho srdce opravdu chtělo. Není starý na další dítě….v dnešní době opravdu ne… jen se podívej na Káju Gotta … ale on je po finanční stránce někde jinde než obyčejní průměrní občané naší republiky, takže to je špatný příklad :o)…ale napsala jsem ho jen tak pro uvolnění.

Dej manželovi čas a nezapomeň na to, že všechno je o komunikaci…. A když už jsem u té komunikace, tak je třeba mluvit pravdu a nejen mluvit pravdu, ale i myslet pravdu….jak to myslím…. To tady nebudu rozepisovat, protože co nevidět na stránkách právě na toto téma uzří světlo nový článek PRAVDA o tom, proč je důležité mluvit a myslet pravdu.

Měj se a směj se Kačko a buď pro manžela oporou….ať se může zbavit svých strachů.

S láskou….tvá Zrzka

24.7.2011

Tak jsem bez dechu přečetla Tvou odpověď , už dlouho jsem nic tak hezkého nečetla, co by se týkalo mě a hřálo tak u srdce :-*

děkuji moc, upřímně ze srdíčka :-)))

Kačka

25.7.2011

moc ráda Tě opět zdravím Zrzko,

(omlouvám s eza tykaní, ale přijde mi to příjemnější) ani nevím, jak se to stalo, ale manžel se konečně otevřel, a měla jsi pravdu, byl a možná ještě trochu je naplněný spoustou strachu z budoucnosti…

Ale už dokážeme spolu aspoň přes sms 🙂 komunovat, že mu to také nedá spát a myslí na to, že bysme mohli spolu mít další miminko, tak jsem ráda. Chtěla jsme Tě jen poprosit o vykreslení (pokud to ovšem půjde) vím, že je to něco, co možná člověk nemůže moc ovlivnit a je to dané jká to ta duščka přijde a v jakém tělíčku 🙂  kurnik teď ani nevím proč vlastně píšu 😀 no jestli se dá zjistit pohlaví dítěte, moc bychom si přál holčičku. Spousta lidí mi říká o obměně krve atd,tak nevím, co si o tom myslet..

Moc by mě  potěšil Tvůj poled a názor,

děkuju Kača

16.9.2011

Ahojíček Kačko,

tykání je vpořádku, za to se omlouvat nemusíš… já taky tykám…. páč je mi to milejší. Jsem ráda, že se to doma urovnává a že se to někam posouvá. Kačko… pohlaví není důležité…kor v dnešní době… to není jen fráze, to je moje zkušenost s AK na pohlaví…. abych věděla, že to je nepodstatné, tak se mi u známých holčin, kterým jsem kdysi pohlaví mimina kreslila, většinou zakreslilo přesně opačné pohlaví, než se pak narodilo. Dej všemu volný průběch…ono to bude přesně tak jak to být má.

Měj se a směj se… a raduj se už z toho pokroku, který nastal.

S láskou… Zrzka

16.9.2011

a víš, že jsem si asi takovou nějakou odpověď myslela, že dostanu… :-D také to tak cítím, že to co má přijít, přijde :-) každopádně Ti děkuji za rychlou odpověď, užívej krásný podzim, Kača :-)

16.9.2011

 

Dobrý den Zuzi (Zrzi),

ne náhodou jsme otevřela Vaše stránky, hledala jsem paní Sírii s AK, která mi již v minulosti pomohla, ale otevřely se mi tyhle krásné modré stránky.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama