SEMINÁŘ AK1 – BŘEZEN 2013

Cena:  1200 Kč,-

Začátek:   sobota 23.3.2013 v 09:00 hod

Konec:    neděle 24.3.2013 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

SEZNAM UŽ JE ZAPLNĚNÝ:

Počet míst je omezen na max. počet 25 účastníků, ale 

i po zaplnění 25 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd. 

Malinká výhoda pro ty, kteří se jako náhradníci nedostanou na seminář v březnu.

Kdo bude na místě náhradníka a přesto se na seminář pro velkou účast nedostane, nemusí být smutný, protože až bude vypsaný další seminář AK1, tak ještě než dám na PRAVDIČKY termín, tak bude o akci s dvou až třídenním předstihem informován přednostně. 

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách (15 žíněnek, které jsou pohodlné – skoro jako matrace, pokud by bylo víc lidiček na spaní, bude potřeba si přivést karimatky) ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd. 

HORNÍ VALY 2 Hodonín – okr. Hodonín (VCHOD Z ULICE DOBROVOLSKÉHO)

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat již v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (cena za noc je 100 Kč,-) Budu mít od pátku dovolenou, takže pokud budeme ve spojení, tak bych si vás vyzvedla na vlakovém, či autobusovém nádraží a převezla vás, abyste nemuseli bloudit a pokud by zbyl čas, tak bychom si mohli před spaním zajít někam posedět a poplkat :o).

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace podle času budou dvě…na pročištění vztahů a další meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

Co si vzít sebou?

Pastelky (pokud možno barvy čaker) na principu verzatilky, ale není podmínkou.

Ořezávátko (pokud budete mít obyčejné pastelky a tužky)

Spoustu bílých papírů A

Pokud máte, tak kyvadélko a kamínky různých barev a druhů

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o) Vezměte si teplé oblečení….je snadné si něco vyslíknout než oblíknout, když to není :o).

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

Závazné přihlášky posílejte na

  [email protected] 

 do předmětu napište SEMINÁŘ AK1 –  BŘEZEN 2013

Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož věřím, že přijede ten, kdo se má se mnou setkat a kdo se má setkat i s ostatními…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

 

 

 

Po předchozích zkušenostech řešíme stravování tímto způsobem

SNÍDANĚ + VEČEŘE =  kdo si co přinese, to si i sní a nebo se podělí s ostatními  (posledně jsme si udělali takové menší hody a vzájemně ochutnávali pomazánky, bramboráky, bábovky, buchty atd….a bylo to moc fajn)

OBĚDY (v sobotu i v neděli) = z nedaleké PIZERIE nám přivezli podle objednávky PIZU, která stojí asi 120,- Kč a je od  pravého Itala :o).

V průběhu celého víkendu je navařený zázvorový čaj s citronem a medem…jinak jsou k dispozici další čaje. Kávu si každý přivezte sám, protože každý z nás má jiné chutě :o) a je zvyklý na tu svou. Kuchyňka je vybavená sklenicemi, hrníčky a jiným nádobím, takže si nic vozit nemusíte.

 

 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

10.2.2013

ÚČASTNÍCI:

 

1. Vladimír

2. Iveta

3. Kamila

4. Pavla

5. Markétka

6.  Iveta – opakovačka

7. Kačka

8.  Hanka  – opakovačka

9. a 10.  Renča + Jana

11. Evička

12. Iva – opakovačka

13. Dáša

14. Ivanka 

15. Honza

 16.  Helenka

17. a 18 Jarka a Léňa

19. Gabika 

20. Bohdana

21. Ivka

22. a 23. Majka + Lubka 

24. Petra

 25. Klárka

 

NÁHRADNÍCI:

Peťka

  Marcela + kamarádka

Vaše komentáře

Reklama