MÁM PROBLÉMY S NEHTY

Mám výbornou zprávu, v úterý jsem byla na kontrole na gynekologii, prohlídka ok, krev ok, jen se vytvořila cysta.

Prosím, připomínám se s prosbou:

„Mám i prosbu, po dvou listopadových narkozách mám problém s nehty na rukou,

dvojí se, vrstvičky nehtu se slupují, a věř nevěř, občas bolí. Vzhled je

taky jiný, jakoby se nehet oddělovat od prstu. Napadlo mne že se jedná o

plíseň, ale kožní lékařka řekla že ne. A doporučila želatinu, co jsem si

koupila a zobu ji. Cokoli jde dělám leta letoucí v rukavích, od mytí nádobí

po práci na zahrádce, ruce mažu krémem několikrát denně, protože mám suchou

kůži, do nehtů vmasírovávám olejíček. Lze poradit pomocí automatické

kresby?“

Krásný víkend, Jana

15.7.2011

Ahojíček Jani,

Díky, že ses připomněla…je fakt, že o dovolené jsem se dovolovala a na dotazy neodpovídala a tak se mi nahromadily, ale už jsem se z nich decentně vyházela a mám stůl skoro čistý :o). Jinak jsem byla v Popradu…. A fakt jsem se tak rochnila a vegetila a nechávala jsme se hýčkat…užila si i masáže…no paráda.

Tož zlato moje…musím ti říct, že když jsem si tě nakreslila, tak jsem na to hleděla jak puk :o)…ale hned mi došlo o co jde.

Zakreslila jsi se mi ty…a hned v minulosti ty jako ležáček…projetá zvláštní energií…jako křivka srdíčka na monitoru a tato křivka ti vlezla do hlavy a pak tě projela celou.

No jasné…už víš i ty o co jde… zakreslila jsi se při operaci a pak i po ní….Jani… ty máš zkrátka stresový pooperační syndrom :o) se teď tlemím, protože si asi říkáš…kde jsem na to přišla. Já ho měla taky….však víš, že jsem si prošla taky před tebou podobou operací jako ty…. A ten pooperační stresový syndrom jsem  jsem měla asi za dva tři měsíce po operaci. Přitom jsem si říkala, že to je blbost…protože jsem byla docela v klidu….jenže organismus to tak necítil. A tak dal o sobě vědět stejným problémem jako tobě…. Nehty stejný problém a ještě mi i vlasy začaly padat…ale naštěstí jen chvilku. Jani, tobě se to ukázalo za dýl… a přikládám to k tomu, že vlastně i po operaci jsi čekala na výsledky a po kontrole jsi zase čekala na výsledky, takže ten stresík tam byl a je, protože zase cysta se objevila…ale to už je moucha proti tomu čím si prošla.

No a jak z toho ven?

Možná zbytečně ručičky hýčkáš…já vím bolí to, ale takové hrabání třeba v zemině… by jim prospělo… Jani…. Je fakt, že želatina ti pomůže a další doplňky v podobě vitamínů taky…. Calcium, C, B9 křemík, zinek atd…v lékárně ti poradí. A hlavně se hodit do klidu… a veřit, že je všechno tak jak být má. Mně to trvalo asi půl roku, než se mi to spravilo…možná i o něco dýl.

Měj se a směj se a neboj se…ono se to dá do rychtiku…. :o)

S láskou….tvá Zrzka

16.7.2011

Zuzi ahoj,

zdravím z upršené Hané, a omlouvám se, že se k odpovědi dostávám až teď, no napřed mi Tvůj výklad automatické kresby musel „projít“ hlavou, pak nám doma odešel modem, takže jsem byla bez připojení.

Já to neuměla nazvat, pojmenovat, a Ty jsi to udělala za mně, „stresový pooperační syndrom“, to je ono, doktoři řekli výborné, zdravá, každá další prohlídka to jen utvrzuje, a mě se v hlavě mlely a melou nesmysly, lítostivost, plačtivost, a co kdyby…a furt dokola, a nikomu jsem to samozřejmě neřekla, až před měsícem jsem vybuchla, a „naházela“ to na manžela, ale asi to tak mělo být, protože snad aspoň trochu pochopil, co se ve mně děje, i když napřed na mně hleděl jak na pohádkovou bytost, co blbnu, vždyť doktor řekl že jsem zdravá. Ale moc ráda píšu, že tak 14 dní se mi v hlavě „porovnalo“ a myslím, že už toto období opouštím. Díky za to, že jsi mi napsala, že jsi něco podobného taky po operaci prožívala. To je asi nepřenosné pro toho, kdo nezažil, a fakt je rozdíl přijít asi o žlučník, nebo „přestat“ být ženou, přijít o dělohu. I když rozumově jsem to přijala už před operací, podvědomí potvůrka si jede po svém…

Vlasy mi taky padaly šíleným způsobem, jen jsem prsty zajela do hlavy, a vytáhla chuchvalec, to už se naštěstí dalo do pořádku, takže řeším nehty, a ty se taky dají do pořádku, a basta, rozhodla jsem se. I když problém s dvojícími se nehty na ukazováčcích mám roky roků.  Píšeš že to u Tebe trvalo půl roku, teď jsem 8 měsíců po, a fakt až poslední dny se cítím výborně bez těch šílených myšlenkových pochodů v hlavě. Děkuju za sdílení, moc moc děkuju.

Jsem ráda, že jsi si dovolenou užila

 měj se krásně, opatruj se, a

přeju hodně krásných nových článečků na stránkách.

Jana

21.7.2011

Ahoj Zuzi,

zdravím Tě, a věřím, že jsi si dovolenou náležitě užila a odpočala si. Kde jsi to vlastně byla, není li to tajemství.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama