Reakce na seminář AK1 květen 2016

 

Je to pár dnů, kdy jsme se loučili a já všechny pocity z prožitého víkendu v sobě nechala zrát a dnes konečně nastal čas, abych vám napsala pár písmenek, jak jsem seminář a vás vnímala.

Ani od květnového semináře jsem nic neočekávala a jen jsem se na vás těšila. Přijeli jste všichni noví a já vás nechala hned na začátku při svém objetí vstoupit do svého srdce, které jsem vám otevřela. A tady vám patří mé první děkuji za to, že jste se i vy otevřeli…někteří hned, některým to chviličku trvalo….ale ve finále jste se otevřeli nejen mně, ale všem, kdo na semináři byli.

Ještě pořád za vámi utíkám do klubu v myšlenkách….. Jste skvělá parta lidí a vnímám vás jako celek a věřím, že jsme se neviděli naposledy…. Ale taky vím, že některým jedno setkání se mnou stačilo…. a taky vím, že i oni si něco odnesli…nějakou odpověď pro sebe…byť by to měla být odpověď, že cesta kterou jdu já není pro ně to pravé ořechové….. a tak to má být. Pravd – tedy teorií je na světě habakuk a každý má své pravdy a měl by k nim pouštět jen ty, které s ním rezonují. Jsem ráda, že toto jste pochopili a že z toho množství mnou namluveného, jste si vybírali.

Každopádně vám děkuji za to, že jste mě přijali takovou jaká jsem, byť jste někteří o mě měli možná malinko jinou představu…. Občas se stává, že si mě lidi idealizují a pak je to pro ně facka, když místo růžové éterické sladké bytosti na ně vybafne holka zrzavá, která je divoká a má slovácký slovník obohacený něžně-láskyplným vulgarismem, kterým koření celý seminář.

Věřím vám, že využijete v praktickém životě všechno co se na semináři probralo a co jste si mohli vyzkoušet….a zároveň zjistili, že to funguje…..a jak už vím,  tak někteří v tom doma pokračujete a zkoušíte vaše vykreslené bolesti i pálit a pouštět po vodě.

Mám z vás krásný hřejivý pocit…. Moc ráda jsem vás poznala, i vaše boly, radosti a starosti. Doufám, že si uvědomujete čím dál víc, že vše je jen a jen o vás a ve vás… nepotřebujete nikoho, kdo za vás vaše problémy bude řešit….stačí se nechat nasměřovat, stačí si uvědomit, že není jen jedna cesta řešení…vždy jich je víc… stačí se na problém podívat z dalších úhlů pohledů. Pak už se stačí rozhodnou a konat….a nebo nekonat a zůstat v roli ublíženého…v roli oběti. Nezapomínejte na své vnitřní dítě, které zná hravost a radost, kterou v životě tolik potřebujeme. Nezapomínejte, že vaše pravdy je vhodné nabízet, ale nevnucovat a pomoc dávejte jen tam, kde je o ni zájem… jinak se vše obrátí proti vám a zbytečně se vysílíte a promrháte energii, kterou můžete vložit někam, kde bude účinná.

 

 

Mám potřebu v pár bodech vám napsat „pravdy“ které zazněly:

 

1. Do pokoje ve svém domě, ve kterém jste byli v meditaci, můžete kdykoliv… a načerpat v něm potřebnou energii do dalších dnů.

2. Šťastni můžete být kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoli …

3. Problém je tak veliký jakou váhu a velikost mu dáte. Existuje do doby, než ho pochopíte,

    pak bublina splaskne (dá se vygumovat). Na čakry s problémy položit intuitivně 

    polodrahokamy.

4. Víra v sebe samu vás pustí jen tam, kam jí to dovolíte….vše co potřebujete máte v sobě

5. Nevěřte všemu a všem…ani mě… vybírejte si oblázky, které zapadají do vašeho obrazu 

6. Nebuďte dlouho v období rozhodování…. Je to vyčerpávající… jakmile se rozhodnete, ať už 

    tak nebo onak…přijde úleva a začnou se věci odehrávat a řešit líp

7. Nemakejte, nepracujte a už vůbec na sobě nedřete…. HRAJTE SI a RADUJTE SE

8. Přejte si a přání pusťte….ať se může splnit

9. Už víte, kde jsou hranice sebelásky a sobeckosti….tak se tím řiďte a dopřejte i sobě to co

    dopřáváte druhým

10. Ho´oponujte (hopkujte), kdy si na to vzpomenete. Čistíte nejen sebe, ale i celou planetu, čistíte minulost, současnost i budoucnost a hlavně… nerozvíjíte a nekrmíte myšlenky, které vás trápí a sužují.

11. Vykreslujte se ze všeho co vás bolí ať už fyzicky nebo nebo psychicky…. Však víte, že to funguje.

12. Snažte se žít v přítomném okamžiku… do minulosti se vracejte, jen tam,  kde vám bylo fajn a budoucnost si plánujte v barevnosti.

13. Mějte se opravdově rádi…. Pokud se vám toto bude dařit, tak vás slova a skutky druhých nezabolí…a nic a nikdo vám neublíží.

 

Ještě bych vám toho mohla napsat habakuk…. ale vím, že vy víte co k vám cítím a ještě jednou vám všem moc děkuji za to, že jste za mnou přijeli…někteří z velké dálky…je mi nesmírnou ctí a moc si toho vážím.

 

Mám vás ve svém srdíčku a těším se s vámi na shledanou

Tak zatím pa……s láskou vaše Zrzka

11.05.2016

 

 

Ahóóóój Zuzi

 Ani nevíš jak jsem šťastná ,že jsem tě poznala a zúčastnila se tvého báječného semináře. Zažila jsem ten nejlepší, nejpřirozenější a nejvychechtanější seminář za můj život (a to jsem těch seminářů prošla hodně) Vůbec se mi nechtělo odjížďět domů. Těším se na další setkání s tebou. S radostí půjdu do opáčka i do druhého semináře Čistila jsem si vztah s malou dcerkou a byla změna .Přijela jsem domů a její reakce na mě byla úžasnáááá. Zahrnula mě láskou. Zuzi jsi nejoriginálnější, famózní ,úžasná ženská

S láskou a velkou radostí Ti za všechno DĚKUJI

Iveta

 

Ahoj Zuzi, 

Děkuji, že jsi a mohla jsem se s Tebou setkat. Nejdřív jsem si na kurzu říkala, co já tam dělám, když jsi spustila jak raketa a ten tvůj slovník do toho :-D, měla jsem všelijaké pocity a ten Tvůj minulý život, přišlo mi to pořádně ujeté, ale… měla jsem tam být, hodně mi to pomohlo, jsem plná euforie.. neumím to popsat, cítím se skvěle  a musím se hodně krotit, abych nespustila tím tvým roztomilým nářečím i s těmi výrazy :-D. To jsem přes počáteční rozpaky  shledala velice sympatickým způsobem vyjadřování, jak se na správného hrdlořeza sluší 😀 Celou cestu domů jsem si povídal s navigací, bo si ze mě zase dělala vrtulu a kdybych ji slepě poslouchala, nejsem doma ještě ani teď a  jak si myslíš , že jsem s nimi mluvila? No přesně jako ty 😉 Taky jsem si povídala s Petříkem a s těmi tam nahoře , bo jsem cítila spojení a Péťu jsem viděla vysmátého a vidím ho tak pořád. Jsem happy. B-)  Na co od neděle sáhnu, to se mi daří.:-P A hádej, kdo za to může, no přece Ty. Díky, díky, díky. Zajímaly by mě ty Tvoje další minulé životy, tak snad se na dalším kurzu dočkám pokračování. 🙂

Měj se krásně

Laďka

 

Ahoj Zuzanko.
Dekuji za krasna slova z Tveho srdce,moc si jich vazim. Chci Ti podekovat za sebe, zes vstoupila do meho zivota a ze jsi blizko mne. Jsi neco co nedokazu popsat slovy,ale hyckam si Tvoje pratelstvi a pritomnost. Jini Te zasypou dalsimi slovy a  proto se rozloucim (jen na chvilinku) at Te nezdrzuji….vsechno co jsem rekl-plati a chci to rozsirit: Mas nejen hodne oci ale i svoje srdce a ja Te za to mam moc rád.
Kdykoliv jsi u nas doma vítána,kdykoliv!
Bůh Ti žehnej holčičko
. Petr

PS: Kdybys mela problem a hledala pomocnika-vzpomen si na me, su tady.

 

Zuzi,

a já ze srdce děkuji Tobě…..tento email vlastně doťukl to prožití víkendu s tebou a vlastně se všemi…….přes slzy málem nevidím co píšu…..prostě řvu jak  kráva …..děkuju,děkuju,děkuju. Lenka Zlín

 

 

Krasne!!

Zuzko moc dekuji a tesim se v cervnu

Gabina

 

Zuzi,

věděla jsem za kým jedu a nic neočekávala a byla jen mile překvapená celým víkendem a super partou lidí.

Na seminář se chystám od doby co tě mám v přátelích, jen čas uzrál až teď. Přihlásila jsem se mezi prvními a poslala odkaz Pavlovi, přišlo mi to jako dobrý nápad a on tu možnost využil a pak mi to okamžitě vrátil. Moje mailovka se schovala a mail mi nedošel, měla jsem Pavla dal mi vědět, měla jsem jet v pátek, ale stalo se tolik věcí, že jsem musela odložit odjezd na sobotu ráno. Vybíhala jsem z domu na poslední chvíli a díky hopkování mi vlak neujel. Napadlo mě jestli vůbec tam mám být jestli netlačím na pilu. Běhala jsem kolem klubu a nevěděla kde je vytiskla jsem si špatně mapu, ale zase jsem měla Pavla. 😀

Za celý víkend jsem dostala tolik dárků jako by byli vánoce: Zrzku a skvělou partu lidí, peříčko, spoustu energie, odpočinek a nového parťáka na moji cestu (on ví), naučila jsem se spousta nových věcí, věřím, že všechny naskočí ve správný čas. I v mém životě jsou zázraky mám fakt štěstí.

Děkuji všem za to že jste a měla jsem možnost vás poznat i podle čaker 😀  😀 :-D..

Lenka Choceň

 

 

Ahoj Zuzko,
seminář jsem opouštěla dřív než jsem chtěla , ale dcerku bolelo břicho a byla zvadlá a táta si na to netroufal. Na nádraží jsem dokonce i brečela, jak mi to bylo líto. Jak malé děcko , co už musí domů a chtělo by si ještě hrát.
   Ten víkend byl krásný, dozvěděla jsem se co jsem měla a to nejen od Tebe. No a tak jdu dál. Ve vlaku jsem hopkovala a už v půlce cesty taťka volal, že Majdu už břicho nebolí a lítá. A dokonce, protože do Ostravy je to dlouho jsem pokračovala i na něm . A možná i proto v pondělí chtěl se mnou jít v létě na Schakespearovské slavnosti – on a divadlo?! sám od sebe …Funguje to a docela rychle. A pak jsem v noci pálila kresby a tak nevím jestli ho to nadšení  nepřejde. Uvidíme.
   Zatím se spíš  jenom vykresluji, čakry sice se snažím kreslit, ale zatím kresba se mnou moc nekomunikuje , snad časem.
    Doufám, že se ještě setkáme a bude zase veselo.

S úctou a láskou

Alena.

 

Ahoj Lásky moje pastelkové 

Zajímalo by mě, za co vás v té práci platí, že jste furt na FB. Já se bohužel dostanu sem většinou až večer  a pak to tu vše hltám a vy už spíte a mě nikdo neodpovídá ….. No to nic… Chci vás všechny moc pozdravit a napsat Zuzance, Zrzečce naší krásné, že jsem prošla už hodně seminářů, ale ZUZKA …. je skutečně jen jedna. Zuzko tak báječnou babu, učitelku, kamarádku a eště k temu policajtku…to je mazec….to jsem nezažila. Jsem velmi vděčná, že mi bylo umožněno setkat se s vámi se všemi. Jsem velmi obohacená a šťastná. Děkuji všem, všem, všem…s láskou Lidka

Ahoj Zuzi,
psala jsem do skupiny aniž jsem tušila, že  jsi nám psala mail.
Zuzi, hodně hodně se učím….doma mi nadávají o sto šest, že pořád jezdím na nějaké semináře a jsem horší a horší.
Nejsem horší ani lepší, jsem jaká jsem a jen já vím, co všechno mi to dává.
Zuzko, přes moje nevyřešené hluboké traumata, vím, že nejsem horší a vnímám na sobě jak se posunuji.
Např. před pár lety bych takovou ženu jako jsi Ty (promiň), vůbec nepřijmula. Výchova a podobně.
I když…co my jen víme?
Sprosté slovo bylo pro mě sprosté….a při tom jej vymyslel Bůh, kde by jsme ho vzali?
Tady vidím jak jsem v klidu a míru sama se sebou a naopak velmi, velmi Tě obdivuji a znovu opakuji, jako na FB….
smekám před Tebou. Děkuji Ti. Nenacházím lepší slova, jen s pokorou a úctou říkám prosté DĚKUJI.

Hezké dny a brzké uzdravení Ti ze srdce

přeje Lidka

 

Čaute Zuzi a bando!

od víkendu už je to pár dní a mně to uteklo jako mrknutím oka! 😀 Od té doby mi přijde, že se svět točí snad ještě rychleji než dřív, spím méně, ale přesto mám víc energie. 🙂

Na seminář jsem se hlásila už v březnu, ale byla jsem jen náhradník a i když se pak místo uvolnilo, bylo to tak narychlo, že bych se už nestačila s nikým domluvit na společné cestě – měla jsem holt jet až teď v květnu a potkat se s vámi. 🙂

Jste moc fajn lidi a i když jsem tam s některými možná tolik nemluvila, tak jsem vás „vstřebávala“ a učila se z vašich životních příběhů. V sobotu večer mi bylo k večeru už pak trochu ouvej, jsem introvert a tolik cizích lidí najednou mi přišlo vysilující, navíc jsem málo spala (jsem zvyklá chodit spát brzy :D) a taky mi bylo chvíli trochu líto, že jsem tam byla jediná pod třicet let a bez dětí a manžela – přišla jsem si tedy proto trošku vyčleněná z kolektivu – jak kdybyste (jenom někteří) za mnou nepřišli si povídat, protože jsem mladá a nemám děti a manžela – takže nemůžu mít ani pochopení či vlastní zkušenost o kterou se s vámi podělit.
V noci jsem se pak vzbudila a bylo mi špatně od žaludku a to tak, že jsem musela jít zvracet. Přišlo mi to divné, nikdy jsem jenom tak z ničeho nic nezvracela, možná mi nesedla mastná topinka s vajíčkem co jsem měla k večeři, kdo ví… Neděle mě bavila hodně, u těch výkladů vztahů byla fakt sranda, Zuzčino podání a hlášky jsou prostě boží. :)))

Kreslit čakry určitě chci procvičovat, zatím jsem kreslila jenom ségře jeden vztah, vykreslovat se z negací je určitě taky super zkušenost, kterou využiji jakmile nějakou negaci či bolest ucítím. 🙂

Tak vám všem moooooc děkuji a snad se zase potkáme. :-))))
<3 <3 <3

S láskou Baruška. 🙂

 

Ahojky Zuzko a pastelčata,

všechny Vás srdečně zdravím a s pocitem veliké vděčnosti vzpomínám na nádherně prožitý víkend, který se směle zařadil po bok „velikým víkendům“ jiných časů.

Možná jsem to říkal, nikdy předtím jsem na žádném semináři nebyl a nějak jsem žádný ani pořádně nevyhledával. Vybrala za mě v podstatě Lenka, kterou Zuzčin pastelkový víkend oslovil, skrze ji oslovil i mne. Intuice na mne promluvila nebývalou silou, možná někteří znáte ten pocit, když víte, že někde máte být, sice netušíte proč, ale táhne vás to tam jako magnet. Tak přesně takhle jsem se cítil já, když jsem se o semináři dozvěděl.

Do Hodonína jsem se vydal již v pátek, to byl dobrý tah. 😉 Mimochodem, je to pěkné město, sic jsem si prošel jen kousek, líbilo se mi tam. Jak jsem dorazil do klubu, zachytil jsem stopu a šel jsem po vůni parfému, abych se za okamžik již objímal s původkyní oné vůně, naší Zuzkou. Vystopoval jsem si Tě po „policajtsku“.. 😀

Večer U Šviháka byl kouzelný, stejně jako následující další. Pivko medové i zázvorové lahodné.. Hlavně jsem si tam uvědomil, když jsem se rozhlížel po děvčatech, že se se všemi již dlouho znám, byl to docela silný pocit. Ono těchto silných pocitů bylo během víkendu více než dost. Šňůrky minulých životů lehce poodkryly pár informací ze svých tajemství.

Sobotní i nedělní rozbory byly úžasné, do toho spousta dalších informací, meditace, čištění se, spousta rozhovorů. Když si tak čtu Barči povzdechnutí, říkám si, škoda, že jsme nehodili řeč, já mohu mluvit o všem, jistě bychom našli nějaké společné téma, ale vše je tak, jak má být, takže.. Někdy příště. 😉 Děkuji Petrovi za skvělého parťáka pro první rozbor automat. kresbou. Šli jsme na to sice oba přes intuici, než aby si dušičky vyprávěly, ale i tak to bylo super. Vyslechli jsme si hodně bolestivých příběhů, nebyla náhoda, že jsme se tam takto, v této sestavě, sešli. Zároveň jsme se nádherně uvolnili díky Zuzce a jejímu báječnému humoru. Bylo mi jasné, že jsem v místnosti s jedinečnými lidmi, automatická kresba to během obou dnů nakrásně odhalila. Děkuji za takovou parádní zkušenost. A děkuji také Vesmíru za svou ochranu, která mi byla skrze Zuzčinu kresbu odhalena, to jsem vážně netušil, co v sobě skrývám. 🙂  A ještě jednou děkuji Vesmíru i za dar v podobě mého dvojplamenného partnerství, krásná kresba vznikla skrze Zuzku, celým srdcem děkuji, zvlášť když jsme teď byli nějaký čas od sebe, teď už chápu, proč se tak dělo. Ono vůbec spousta věcí, myšlenek a událostí zapadla na svá místa a poodkryla se tak další mystéria našich krásných životů. Děkuji též za EFT, Zuzka mě tak skvěle oťukala, že mi zastavili i „krásně“ rozjetou migrénu.. No, ukázka síly myšlenky, to byla vážně síla. Trochu jsem pochyboval, pochybnosti vzaly ale rychle za své a neuvěřitelně zohýbaná vidlička byla jednoznačným důkazem. Povedlo se to všem a na první pokus, krásný úspěch. Vykreslování se z negací, to byla také bomba. Užili jsme si to krásně. A jak jsme parádně těmi pastelkami skřípali. Fííííí.. 😉 Musím poděkovat i za zvláštní dar od Vyšších sil, Vaše pírko mám schované hned vedle fotky své Madlenky, kterou nosím všude sebou. Děkuji, děkuji. <3

Sešli jsme se přesně tak, jak se mělo stát, náhody opravdu neexistují a já se moc těším na další pokračování. Musím pořád děkovat, vděčnost a pokora, to jsou ta správná slova za takto suprově prožitý víkend. Také jsem nic neočekával, prostě jsem dojel a užil si to maximálně v přítomném okamžiku, byla to Jízda..

S láskou Pavel

Ahojte pastelky 🙂

Jsem moc ráda, že mě intuice táhla tam kdesi do Hodonííína za zrzavůůů policajtkůůů 🙂 Mám velkou radost, že i když mám intuici podle Zrrzky lehce škráblůů, že jsem poslechla a dokodrcala se mezi vás. Chtěla jsem všem moc poděkovat za skvělý vííkend, s některýýma se zase brzo uvidím…těším se ,PETřřřřEEEE . Nic není náhoda a tak to je. Je možné, že si každý z vás vydělá brzo slíbených 100kč 😀 Bo mě dnes tvrdě naháňa nějaký mladý zajíc a asi chce se mnů tu chalupu aj dítě :D….Vzkaz pro Tebe Zuzi, zatím se bráním statečně. Těším se na srpen, kdo má dojet, dojede … Pěkný Čtvrteček vám

 všem….Petra

 

 

Ahoj Zuzanko a děcka pastelkové,

připravte se,bude to dlouhé.:-) 

Konečně jsem se dostala k tomu,abych něco napsala.

Na seminář jsem se přihlásila haluzově..nejak mi tam něco skočilo a protože ráda čtu na facebooku Moje pravdy,hned jsem zareagovala..

i když pozdě..bylo už plno,takže jsem byla jen náhradník a abych pravdu řekla,nějak jsem nedoufala,že se místo uvolní.

Chodím pravidelně k léčitelce Leničce Perníčkové,co vidí a čistí auru apod.. a ta mi řekla,že jsem byla na dobré cestě,ale nějak jsem ztratila směr… ,at změním lidi,,at jedu někam na seminář,co by mě zajímal a najdu lidi podobného smýšlení ..a měla pravdu.

Mimochodem,k tomu musím trochu osvětlit,jak moc mi pomohla před lety.

Byla jsem jedna z těch,jak tys řekla Zuzi,že už k nim až tak policie nespěchá..že pokud je nějaké domácí násilí a řeší se to,tak nakonec každá obvinění stáhne.I já jsem to jednou stáhla…další už ale ne,protože už šlo o život děckám.

A tak apeluju na všechny psychicky a fyzicky týrané,at se postaví zavčas..já to stihla za 5min.dvanáct ..až mi bývalý manžel(budiž mu země lehká)málem uškrtil mladšího syna..to mu bylo 6let.

Je to dloouhý a tvrdý příběh..nechci to rozpatlávat a psát negativa,ale jde o to,že Lenka Perníčková mi pomohla s tím se vyrovnat,abych v sobě nenesla nenávist k němu,ale abych se s ním ,přesto že už nežil rozloučila,všechno mu řekla co jsem nestihla a odpustila mu i sobě.Nedovedete si představit tu ulevu a konec nočních můr,které jsem do té doby mívala o tom,že se vrátil a honí mě i děcka a chce nás zabít..

A neděste se,já myslím že byl nemocný a měl schizofrenii..i když se to nestihlo vyšetřit,protože si vzal těsně před tím život.

Ale co jsem pozala na semináři,že už je to opravdu zamnou..že už to mám zpracované a nebrzdí mě to.

 

Opravdu to s váma všema bylo skvělé,nikdy jsem se asi necítila tak dobře,,i když jsem nestihla se všema pořádně  promluvit,cítila jsem lásku,dobrotu,důvěru,bezpečí…a že si nemusím na nic hrát a nic předstírat..a to taky díky tobě Zuzi.:-)

Jsem fakt štastná za tuhle zkušenost a že jsem tam mohla být…že existuje ještě jiný svět,než jen ta realita,povinnosti  a rutina…a pořád dokola…a nikde nic..

A žes mi tam namalovala někoho s kým si budu rozumět a řešit konečně i ten domeček.:-)

Jinak..zjistila jsem,že to co se tam odehrávalo,a co jsem cítila,nemůžu každému vysvětlit a některým lidem ani nic moc říct,protože by to nepochopili a mysleli,že jsem se asi zbláznila.:-)

Ale některým jo,a třeba můj synovec tím byl tak nadšený,že by tohle chtěl taky absolvovat.:-)

Už jsem se i vykreslovala z jedné nasr..štvanosti a jak jsem to šla na wc pálit,tak jsem to trošku rozbalila..jukla na to a bylo to hnusnééé a odporné..jak nějaké rozmazané hovno či co!¨

A jak to tak nad tím záchodem držím v plamenech ,tak tak koukám na tu závěsnou novou barvící vonavou a čistící věc,ze které vytéká ta vonavá a čistící barvící látka…a najednou jsem se zamyslela a lekla,co když je to hořlavina a jakmile tu hořící zlobu pustím do mísy,tak mi celá ta mísa  blafne:-).Nestalo se..ale opravdu jsem nad tím chvíli přemýšlela,jestli upustit a nebo ne, až už mě prsty pálily.:-)….odplulo to bez jakéhokoliv blafnutí a požáru.

A pak mi bylo fakt dobře a hned jsem malovala pozitivní láskyplný obrázek.

Jak pořídím foták,hned nafotím a předvedu.:-)Ten co jsem měla na seminái mi pujčil EXpřítel.

A taky každý večer před usnutím hopkuju!

Jsem štasná a vděčná za ten víkend a budu se těšit ,že se zase všichni potkáme.

A děkuji Ivetce za dopravu a všchny možné rady a vyprávění po cestě.

Mimochodem šangit už mám doma,i šangitovou pyramidku.

Pro ostatní vkládám odkaz na stránky,ze kterých jem objednávala.

http://obchod.agh2o.cz/vyhledavani?tag=%C5%A1ungit

Jo,a Zuzi,nějak mám pořád nutkání,že bych měla jet do toho Starého Hrozenkova…že to potřebuju.Je ještě volno?:-)

Papa zatím ,všecky vás líbám a objímám a děkuji,že jste a že jsme se mohli potkat..a děkuji Zuzanko že jsi a jaká jsi..jsi prostě naše bohyně.:-)

Růženka

 

Ahoj Zuzko naše pastelková,

celý týden se chystám ti napsat a stále nemám čas. Jsem po tom víkendu tak nabitá energií, že sadím na zahrádce, uklízím barák a jedu jak fretka dělám práce, ke kterým jsem se stále nemohla jak si rozhoupat a teď to jde jako másle…doufám, že mi ta enegie ještě dlouho vydrží..

Chtěla jsem ti moc poděkovat za spoustu „aha“ momentů…Tvůj seminář byl  můj třetí seminář …snažím se na sobě pracovat a rovíjet se…ale tvůj seminář byl o hodně jiný než mé dva předešlé…..I když první jsem hodně zvažovala zda se přihlásit a jít na tvůj seminář, protože jsem velký introvert  a stydlivý člověk a přece jen být v kolektivu 25 lidí bylo pro mne hodně odvážné ale dala jsem a úplně v pohodě….Asi jsme tam prostě tahle všichni měli být …

A asi i osudem má maminka také spáchala sebevraždu, tím způsobem, že si přeřezala tepnu na krku, takže mám asi stejný osud jako více účastníků..

Moc ti děkuji ještě jednou za hezký víkend a už se těším na opakovačku …doufám, že bude co nejdříve…

Měj se hezky

Pavlína Medlovice

 

 

Ahooj Zuzanko a pastelčata!

Moc všechny zdravím a objímám na dálku! Jste super lidičky a jsem ráda, že jsem vás poznala!

Zuzko děkuji, že svůj um předáváš dál a nenecháváš si ho pro sebe.

Víkend jsem si suprově užila, celý dlouhý čas po kurzu si jedu na poho vlně hopsám si a objímám lidi na potkání….to dělám sice pořád, tentokrát je to s větší něhou. V kabelce nosím pastelky a jak je chvilka tak to sviští po papíře.

Znám pár děvčat, které na kurzu byly už dříve a básnily o divoké, ukecané Zuzce, pověst nelhala!

Hlásila jsem se na kurz už minulý rok, ale bacil mi zabránil v účasti, tehdy jsem byla na sebe dost naštvaná. Pak se během léta stalo, něco hoodně neočekávanéo. Mladši dcera si nevědala rady se životem a spadla do antidepresiv. Hodně pláče bolesti a strachu….klasická medicína nabízela jen to co uměla antideprasiva, léky na vedlejší účinky antideprasiv..při kolapsu kapačku. Stále se mi o tom težce mluví nahlas, lépe se píše.

Pomohly rady kamarádů, DÍKY LIDUŠKO!   HODNĚ POMOHLO KRESLENÍ…ani nevím co mne k tomu vedlo….snad intuice, nevím přesně…..malovala si strachy, které trhala na malinké kousíčky (pálení mne nenapadlo). Strachy a obavy se postupně uvolňovaly….  pomalinku se vrátila do normálu…..Já pak nevědala jak ji dál pomoci, tak jsem zkoušela podsouvat co by měla zkusit…takový můj návod na uzdravení…no, mazec!

Před koncem roku jsem dostala hodně bolestnou trochu šamanskou lekci jak pomoct (léčení kytkama). Prostě mi docvaklo, že úplně stačí, když pro ni budu oporou bude-li třeba. Bez podsouvání čehokoliv, souzení a nevyžádaných rad….být nablízku a mít otevřené srdce….Těžko se tento stav vyjadřuje slovy….Když se otevře srdce jednomu člověku pak zůstavá otevřené všem, snad.

Dcera studuje pracuje a hlavně se raduje!

Já jsem pochopila jakou MOC má kreslení. O to víc si vážím toho co Zuzka dělá! Děkuji za krásny a povedený kurz. Také vím jak tenká je hranice mezi bytím a nebytím…..děkuji, že jsem s vámi mohla sdílet na krátkou chvilku radosti a starosti..a přístě snad opakovačka!. Ještě jedno a poslední pochopení…Když se nám zdá, že jsem totálně v háji a nevidíme východisko…..časem se to může ukázat jako ten pravý impuls k posunu tím správným směrem. Je na nás jak to uchopíme a pochopíme..

Omlouvám se na facebooku se učím (pomalu), moc ho neovládám, možná se i bojím, nevím čeho…,?

Děkuji a mějte se krásně!

RenyB

PS: Mám vás všechny mooc ráda i Tebe Barčo! Mrzí mne, že jsi se cítila odstrčená!

 

 

Úprimne ďakujem všetkým za všetko.

Janka

Vaše komentáře

Reklama