S kyvadlem se dá diagnostikovat zdravotní stav, nalézat voda, geopatogenní zóny, zjišťovat pozitivní a negativní energie z věcí (obrazy, starožitné předměty atd.), kterými se obklopujeme, nebo taky určit vhodné vitamíny, minerály, byliny, doplňky stravy pro náš organismus atd. Pro práci s kyvadlem existují již vypracované tabulky, ale i Vy sami si  je můžete vytvořit podle svých vlastních potřeb, představ a fantazie.

Ptáte se jak to funguje? Ve vašem podvědomí jsou odpovědi na všechny otázky. Nejprve musíte navázat spojení se svým podvědomím a po té co se zeptáte, aniž byste to cítili, vyšle do vaší ruky jemné impulsy, které rozhýbou kyvadlo. Ovšem nesmíte ho nějak ovlivňovat jako ukrutné přání, aby odpověď byla třeba ano a už vůbec ne vědomě rukou pohybovat, abyste kyvadlo podle svých přání rozhoupali a nebo roztočili.

Kyvadlo si vybírejte již v obchodě a tam si ho vyzkoušejte.

 Ptejte se ho, jestli je vhodné a správné pro práci a komunikaci s Vámi. Nejdůležitější ale je, abyste si ujasnili pohyb, který pro vás a kyvadlo bude znamenat ANO  a který  NE  (další pohyb může znamenat NEVÍM)  a pokud      kyvadlo neodpovídá, tak na tu otázku odpověď z nějakého důvodu nemáte znát. Takže než se budete ptát v obchůdku a nebo u stánku, jestli právě ono je to pravé pro Vás, si s ním ujasněte jasné odpovědi. Takže to bude    vypadat následovně. Přijdu do obchůdku a kyvadlo,  které se mi líbí vezmu do ruky  a zkusím vnímat jeho energie, nebo alespoň to, jestli mi je příjemné v ruce. Pak ho uchopím za řetízek mezi ukazovák a palec, zklidním jeho  pohyby a ptám se. Jak bude při komunikaci s tebou vypadat odpověď ANO ? Daný pohyb znamená Vaše ano. Pak se ptáte na NE a NEVÍM. Pokud odpověď nemáte znát kyvadlo se nepohne. Po tomto zjištění se zeptáte dál,

 jestli je určeno jako prostředník pro komunikaci mezi Vámi a Vašim podvědomím (ochráncem, nebo s kým chcete komunikovat). Za každou odpověď byste měli cítit vděčnost a poděkovat. Taky se Vám nelíbí, když někomu něco  dáte a on to bere jako samozřejmost :o).

Mám za to, že ti co sem nahlížejí, již zkušenosti s kyvadlem mají a vědí jak s ním komunikovat. Myslím si, že kyvadlo je první věštecká pomůcka kterou si každý vyzkouší jako první. Pokud by se někdo vyskytl, že neví jak na kyvadlo, stačí mi napsat do komentářů nebo na e-mail a já tyto informace mile ráda doplním.

Dovoluji si tvrdit, že práci s kyvadlem zvládne opravdu každý, tedy každý pokud v sobě nemá strach a nebo jiný blok. Komunikace neprobíhá přímo s tou věcí, které říkáme kyvadlo, ale s našim podvědomím nebo ochráncem, průvodcem, podle toho koho zvolíte  pro  komunikaci. Já upřednostňuji podvědomí a v sekci  KOMUNIKACE S PODVĚDOMÍM  jsem to myslím docela stručně a jasně vysvětlila proč.     To, že se kyvadlo pohybuje, je jenom projevem toho, že Vaše ruka zachytila informaci a jemně se rozvibrovala aby mohla s kyvadlem pohybovat. 

Pro toho kdo se nechce do této sekce vracet to malinko shrnu. Podvědomí je  moudrá složka naší bytosti, která zná přesně a dokonale všechno, co potřebujeme ke šťastnému a plnohodnotnému životu. Díky tomu, že už má několik životů odžitých a ví jaký je tady na světě náš úkol, poslání a jaké chyby z minulých životů tady máme napravit a poučit se. Hovoří k nám prostřednictvím intuice, tedy pomocí vnitřního hlasu, obrazů, symbolů a hlavně pocitů. Naše pocity jsou tím nejdokonalejším vedením, které se nikdy nemýlí. Často je však neposloucháme, nebo jim nevěnujeme pozornost. Pokud jim naslouchat budeme a budeme se jimi opravdu řídit, začnou se okolo nás dít neuvěřitelné věci. Získáme lepší práci, potkáváme ty správné lidi, změníme životosprávu a kvalita našeho prožívání reality je náhle vyšší.

Ukázky tabulek : 

Vaše komentáře

Reklama