Všeobecná pravidla

PŘI KOMUNIKACI S KYVADLEM, VÝKLADU KARET, AUTOMATICKÉ KRESBY atd.

náhled obrázku

1.      Než začnete komunikovat, ujasněte si, s kým budete komunikovat. Pokud jste se rozhodli komunikovat s bytostmi a ne se svým podvědomím, doporučuji vytvořit kolem sebe ochranu.

2.      První otázky by měly směřovat k ujištění se, zda je vhodná doba a místo pro komunikaci. Pokud bude odpověď záporná, tak to zkuste později.

3.      Pečlivě zvažte, na co chcete znát odpovědi, čeho se mají týkat a předem si je klidně zformulujte a napište

4.      Otázky by měly být stručné, výstižné a hlavně pokud možno holé věty.

5.      Pamatujte na pravidlo 1 otázka = 1 odpověď. Na stejnou otázku se dokola ptá jen ten, kdo chce slyšet už předem danou odpověď a pak ať se tedy neptá. Pokud pokládáte otázky, přijměte odpovědi, které se Vám dostanou, a neověřujte si jejich správnost. Ověřováním zpochybňujete odpovědi a narušujete důvěru, která je důležitá.

6.      Otázky by měli směřovat k Vašemu problému a nebo k problému toho, komu pomáháte. Neměli byste se ptát, jen tak ze zvědavosti např. na sousedovo soukromí a nebo na vztah vašeho syna s dívkou, pokud Vás ona o to nepožádá. Respektujte soukromí druhých. Vám se taky nelíbí, když o Vás někdo mluví a tahá informace o Vás od Vašich známých :o).

7.      Vaši komunikaci ukončete poděkováním, za poskytnuté informace. Taky se Vám nelíbí, když někomu pomůžete a nedočkáte se toho hřejivého DÍKY a Vaše pomoc se bere jako samozřejmost. Možná ještě několikrát dotyčnému pomůžete, ale Vaše ochota a radost mu pomáhat je čím dál menší až se nakonec tomu dotyčnému zpříčíte a řeknete své NE už ti nepomůžu

8. Pokud budete žádat informace a rady od kartářek, věděm, léčitelů atd. vyvarujte se toho, abyste se ptali na jeden problém na vícero místech. Je to obdobné jako když komunikujete s kyvadlem nebo se svým já.

PRAVIDLA O VLASTNÍ PRAVDĚ

„Hledej pravdu, miluj pravdu, braň pravdu“ ….. vyřkl mistr Jan Hus

1.      Hledejte, nacházejte a měňte své pravdy. Je to vývojem a samozřejmostí, když své pravdy měníte. Jako děti, jako adolescenti atd.,  jste věřili na něco jiného než v současné době. Někteří z Vás dřív vůbec nevěřili na věci mezi nebem a zemí a něco se změnilo a nyní věříte a taky už víte.

2.      Buďte vděčni za vaši možnost poznávat a setkávat se s novými a novými pravdami a informacemi. Naslouchejte pravdám druhých a neskačte jim do řeči a nevyvracejte jim jejich pravdy. Nechejte informace, které jste dostali vstřebat a dejte jim čas, možná nakonec Vaši pravdu doplní a nebo pozmění. Nebraňte se slyšet novým pravdám, protože zpočátku Vám nemusí nic říkat, ale někde vprostřed pravdy uslyšíte něco známé, povědomé a blízké. Pak najdete zase kousek své pravdy, která do těch vašich pravd zapadne jako kamínek do mozaiky.

3.      Pokud máte své pravdy hluboce v sobě zakořeněné, že jste schopni se o ně opírat jako o pilíře dalších pravd, tehdy si své pravdy braňte a hlásejte je pro dobra ostatních dál. Ale stále zůstávejte otevření novým pravdám a své pravdy nikomu nevnucujte a nepodsouvejte, nehádejte se o svých pravdách……ke komu Vaše pravdy mají dolehnout, ten je pozná a osloví ho. Kdo k nim má být hluchý, ten hluchým zůstane (je pravděpodobně o stupínek níž než Vy), tak by to bylo zbytečné mrhání Vaší energií. Napadlo mě krásné přísloví…..HÁZENÍ PERLÍ SVINÍM Nic ve zlém, ale když praseti nasypete do koryta perly, tak nebude vědět, že tam má nasypané bohatství, pro něj je důležité mít plný žaludek a spokojeně chrochtat :o).

PRAVIDLA PŘI POMÁHÁNÍ DRUHÝM – léčením, radou atd.

1.      Pokud budete mít možnost pomáhat druhým, v první řadě musíte být sám v dušení a fyzické pohodě.

2.      Své služby vtíravě nevnucujte, ale nabízejte.

3.      K nemocnému a nebo k tomu, komu jinak pomáháte přistupujte jako ke každému jinému, snažte se odosobnit. Lépe uslyšíte svůj vnitřní hlas, své podvědomí, intuici, která Vám v léčení povede ruky, mysl a na jazyk Vám půjdou slova, které léčbu dotyčného umocní.

4.      Přistupujte ke svému daru léčitelství s pokorou a s touto pokorou i nemocnému.

5.      Važte si každého pacienta, klienta, kterému jste mohli pomoct a nenechte se odradit, když všechny nevyléčíte a nebo jim už nepomůžete. Nejsme BOZI a některé události v našem životě jsou jasně dané a nedají se obejít. Každý tady máme přesně stanovenou dobu pobytu a přesluhování je povoleno jen ve výjimečných případech :o).

6.      Za své služby se neostýchejte říct si o odměnu. Každý má znát svou hodnotu a hodnotu toho co dělá.  V životě nic není za darmo. Taky jste museli za kurzy, za knihy platit a sebezdokonalování věnovali spoustu času a energie.

7.      Když za něco zaplatíte (čímkoliv nejen penězi) tak si toho vážíte víc, než když to od někoho dostanete jen tak. To je pravidlo, které asi všichni v sobě mají zakódované a nemusí jim ho nikdo připomínat :o).

Pokud mě ještě nějaká pravidla na které jsem zapomněla napadnou, tak je sem doplním :o), ale myslím si, že takové to základní tady je.

Zrzka

Vaše komentáře

Reklama