Slíbila jsem tchýni když umírala…..

Dobrý den Zuzko,

předem e-mailu Vám mnohokrát děkuji za Vaše stránky..narazila jsem na ně nedávno a pokud mám splín na duši, tak pročítám Vaše články a nechávám je, ať hřejí ;o)

Proč Vám píšu…no,jsou vlastně dva důvody..jeden je trošku takový běžnější, se kterým se asi setkáváte často…..Před rokem jsem se rozvedla a odešla od manžela se synem. Důvod nebyl ten, že bychom se už nemilovali, ale ten..že jsme spolu nedokázali žít..Nechci na manžela psát nic zlého..je to bohém, umělec, moderátor, zpěvák…v tomhle směru si ho nesmírně vážím, protože má opravdu talent……ale nikdy se nedokázal postavit za rodinu, nepomáhal mi, sem tam došlo i na fyzické a hlavně psychické týrání, jednoduše jsem to už nedokázala unést…Ale pořád se od sebe nějak nemůžeme odpoutat. Nevím a to je vlastně to, proč Vám píšu, jestli nemůže být problém v tom, že když jsme spolu pochovávali jeho maminku, tak její poslední slova byla a držela mě u nich za ruku, abych na manžela dávala pozor za ni..pár lidí mi řeklo, že mi tím předala jakousi pupeční šňůru, se kterou si já ale teď opravdu nevím rady…Vím, že s manželem žít nemůžu a je jedno, co k němu cítím…ale už bych to nějak potřebovala rozetnout, abychom mohli jít oba dál svou vlastní cestou. Hlavně díky tomu nemám klid na duši a vlastně se navzájem jen trápíme.

No a druhá část mého dotazu je ohledně hodin. Paní Zuzko, jsem z toho někdy až zděšená…každý den, ať jsem kdekoliv…se podívám na hodiny přesně ve 22:22…..trvá to už několik měsíců a pravidelnost je opravdu takřka denní.

Jsem věřící člověk, i když nejsem ani pokřtěná..můj vystudovaný obor je psychologie a sociologie a laicky nahlížím do tajů teologie a filosofie (ale to nechci, aby vyznělo nějak povrchně a namyšleně….jednoduše mě to baví :o) ) …..a protože věřím ve světy nad světy, v Pána Boha…v přírodu a sílu vesmíru…….Tak si prostě myslím, že tohle musí mít nějaký význam. A doufám, že mi na to svůj názor napíšete, protože Vám věřím.

Budu moc ráda, když se mi ozvete……a děkuji za to, že tady v tom divném světě existují lidé, jako jste Vy.

Děkuji za to, že jste.

Mějte se moc hezky, Jana

23.1.2012

Ahojíček Jani,

Ještě než se k tobě rozepíšu, tak ti chci poděkovat za tvoji důvěru se kterou se na mě obracíš….a já doufám, že ji nezklamu :o).

Jani, máš pravdu….vlastně všechno co mi tady píšeš je pravda …..jen nevíš jak z toho ven….tak se ti zkusím pomoct svým úhlem pohledu. Pokud ucítíš, že je v tom pravda, že je to něco co by ti mohlo pomoct…..tak se do těch mých rad pusti a ničeho se neboj….pokud se ti to nebude zdát a nebude tě to oslovovat…tak to nech být….poslouchej hlas svého srdce, on ti napoví, jestli to co ti tady budu psát, je pro tebe to pravé ořechové.

Čas 22:22 ….není jen tak a podle Wahlgrenis je to …cituji… „Nejintimnější spojení s jemnohmotným světem, který je všude kolem vás. Přicházejí důležité informace, vize a sny,

které přesahují rámec všedního dne.“

Hned po přečtení si tvého e-mailu mi tato slova od Wahl naskočila a s nimi současně tvá zemřelá tchýně, které jsi dala slib a po čase jsi přijala pravdu těch, kteří ti řekli o pupeční šňůře.

Jani…. ten čas vnímám jako kontakt tvé tchýně, která si už dávno uvědomila, že ten slib, který po tobě chtěla a který jsi jí dala, že nebylo to nejlepší co si pro syna mohla přát….ona teď už ví, že je to jinak, než to viděla za života tady na zemi. Proto se s tebou chce spojit, aby tě zbavila tohoto pouta, které na tebe předala….. spoj se s ní…. Až budeš mít dostatečný klid a budeš vědět, že nebudeš rušena (vypni si mobil, TV, atd) a zavři oči a v duchu si s ní promluv…. Začni tak, že ji oslovíš a zeptáš se jí, jestli je u tebe a jestli je vhodná doba a místo na to, abyste si mohli promluvit….pak už tomu dej volný průběh a promluvte si.

Jani, abych tady už nepsala něco co je na PRAVDIČKÁCH psáno…dovolím si tě odkázat na článek KDYŽ LÁSKA BOLÍ…je tam meditace ohledně pupeční šňůry…. tak si ji přečti….je velmi pravděpodobné, že jak jsi přijala pravdu lidiček, kteří ti řekli o té pupeční šňůře, kterou jsi převzala od tchýně, že uvidíš pupeční šňůry dvě….. uvidíš co ti tchýně řekne, když si s ní budeš povídat….možná tě té její šňůry zbaví ona….. Jak se v té meditaci píše, že se má šňůra přestřihnout, je třeba tuto šňůru přestřihávat když je čistá, tenká tak jak pupeční šňůra má být….bez uzlíků….atd… U tebe to vnímám tak, že bys tuto šňůru měla po dobu tří dnů po sobě jdoucích udržovat čistou a pak ji teprve přestřihnout, pokud to tak budeš cítit….pokud nebudeš chtít šňůru přestřihávat, tak ji pročišťuj alespoň 21 dnů…. Není to žádná magie, ani jiné čáry máry….. nezasahuješ tím do manžela….jen do vašeho nefunkčního vztahu. Nic Jani neuspěchej…trvá to už delší dobu u vás….a tak dej čas i preciznost i k léčení vztahu nebo jeho úplného ukončení.

Držím ti Jani palůšky a věřím, že jsi hodně silná žena, která si s touto situací poradí…. Jak na to, jsem ti tak nějak popsala, ale klidně zapoj i svou fantazii a nech se vést svým srdíčkem. Přeju ti spoustu krásných dnů, zážitků, lásky, svobody, zdraví a chuti do života, který je krásný….byť sem tam musíme zdolat nějakou překážku.

Měj se a směj se a dej o sobě vědět, jak se ti vede a jak sis s tím svým problémem poradila.

S láskou…..tvá Zrzka

31.1.2012

Ahoj Zuzko,

Píšu hlavně proto, že moc děkuji za Tvou odpověď…přiznám se, něco podobného jsem tušila a vlastně jsi mi ji jen potvrdila a dokončila mou myšlenku…o tom víc později… A taky díky za tip na film…včera jsem skoukla Náš domov…nemám k tomu co dodat, velice intenzivní zážitek a to mi potvrdilo i to, že se mi dostal do snu…a ráno jsem se probudila s úsměvěm…

na to jak dopadla má čistící terapie napíšu později :-)….ALE…..napsat Ti jen děkuji za radu, kterou využiji slibuji, s čistým srdcem a duší jak nejlíp budu umět…….mi přijde neadekvátní…nejde to…dala jsi moc…v pravém slova smyslu…mám zase kudy jít 🙂

Ještě se ozvu.

 

Měj se moc hezky….Tvá Jana

31.1.2012

Dobrý den Zuzko, předem e-mailu Vám mnohokrát děkuji za Vaše stránky..narazila jsem na ně nedávno a pokud mám splín na duši, tak pročítám Vaše články a nechávám je, ať hřejí ;o)

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama