MÁM ZA SEBOU DVA POTRATY

Posledních pár let si hledám cestu a pomoc přes všelijaké bylinky a čáry máry… Ráda bych se zeptala, jestli byste mi nemohla poradit, pomoct, třeba přes automatickou kresbu. S manželem bychom rádi miminko, já mám za sebou dva potraty, oba byly kolem 10. týdne těhotenství. Teď se brzy chystám znovu vysadit antikoncepci, jen mám strach, aby se neopakovalo to stejné…  Z lékařského hlediska je vše v pořádku a problém si asi nesu v sobě… jen nevím, co s tím… Některých věcí z minulosti jsem se dobrala, něco si v sobě asi nesu od maminky a prostě bych chtěla, abych své miminko já nijak nezatěžovala. 

Poradíte? 🙂 

Děkuju a přeju hezký den. 

Laďka.

Ahojíček Laďko,

Díky za důvěru po první návštěvě na PRAVDIČKÁCH…se kterou se na mě obracíš.

Musím dát za pravdu pánovi doktorovi… problém nemáš :o). Zkusila jsem si tě nakreslit a dušička miminka už u tebe opravdu je…. jen čeká na vhodnou příležitost se k tobě dostat. Víš, trošku mě zarazila věta Teď se brzy chystám znovu vysadit antikoncepci… nechápu, proč jsi antikoncepci znovu nasazovala, když s manželem chcete miminko? My si myslíme, že to záleží na nás, kdy si miminko pořídíme….ale je to jinak… o tom se dočteš v tomto článku ZDE. Dál se mi zakreslila tvoje první a sedmá čakra….a jejich propojení… a šipky k miminku a k tobě do bříška. To znamená, že máš pochopit souvislosti mezi nebem a zemí…. To je ten první odkaz, na který jsem tě odkázala…. A druhý odkaz (a vněm jsou další odkazy) je ZDE…..v něm se dočteš, jak se můžeš na miminko připravit po fyzické stránce….doporučuji ti ho přečíst si celý.

Konkrétně mám na mysli tento odstavec s odkazy:

Co vám ještě může pomoct?

Doplňky stravy…jako je např. Jeřáb ptačí pupeny (tinktura), cenově dostupná a účinná (možná najdete další tinktury, které vás zaujmou…poslechněte svou intuici)

Odkyselte svůj organismus celý článek a knihu naleznete zde.

Zbavte tělo toxinů např. Za pomocí Detoxikace podle Dr. Jonáše zde.

Zábaly s ricínovým olejem – připravte čisté prostředí pro miminko zde.

Laďko, je to jen otázka času… a neměj strach… strach je jen otevřenou bránou pro to čeho se bojíš. Věř, že budeš mít radostné těhotenství i mateřství…….

Měj se a směj se…. a těš se na dny které přijdou.

S láskou….tvá Zrzka

1.11.2011

Milá Zrzko,

ani nevíš, jak mi Tvoje slova pomohla… Asi mám strach, jak to všechno dopadne, aby to dopadlo dobře, jaký bude porod atd… Přesně na mně sedí věta: Ženy, které se bojí, začnou nekontrolovaně přibírat…díky strachu… tukem se obalují a vytvářejí si tak ochranu v podobě tukového obalu,…. která je svým způsobem nechtěná.
Přesně tak je to i u mně… Jakmile jsem se dala trochu do kupy, začala jsem pomalu přibírat a to nechci… Necítím se tak dobře. Věděla jsem, že si za to můžu sama, že je to něčím ve mně, ale asi jsem to potřebovala pojmenovat. Asi musím některým věcem porozumět, ale to trvá nějakou dobu a já jsem  netrpělivec 🙂 Prostě potřebuju dostat něčím po hlavě, abych to uviděla a pochopila 🙂

S odkyselením jsem už před nějakou dobou začala, takže ještě zkusím tinkturu a uvidíme.

Antikoncepci jsem nasadila, protože jsem po dvou potratech chtěla mít jistotu, že se tělo dá do pořádku, s otěhotněním problém nebyl, tak jsem to nechtěla uspěchat. A taky jsme s manželem byli oba na genetickém vyšetření a ještě čekáme na výsledky, prostě bych chtěla mít jistotu, že jsem udělala, co jsem mohla… Nebo jsem potřebovala čas, abych pochopila, nevím… Když to píšu a uvědomuju si to, je to zvláštní, já se snažím a duše miminka si stejně dělá, co chce, nebo co má za úkol… Prostě bych chtěla být mámou, jen mám z některých věcí strach… Ale děti mám moc ráda, děti kamarádek si užívám, ráda si hraju, nejraději fotím děti a věřím, ž e si brzy užiju i nějaké svoje 🙂

Moc bych Ti chtěla, Zuzi poděkovat, uklidnila jsi mně, dala mi naději a i když přes slzy nevidím, co píšu, je  mi tak nějak líp… Zkusím si v sobě udělat pořádek a budu vyhlížet dušičku 🙂

Měj se krásně a děkuju za to, že děláš, co děláš…

Laďka

1.11.2011

Vaše komentáře

Reklama