DVA MĚSÍCE BEZ ZRZKY

Myslím si, že od července loňského roku, jsem stránky dostatečně zakrmila a nějaké to trávení a dietka jim až tam moc vadit nebude….no a vy…. si můžete některé pravdičky a článečky zopakovat a popřemýšlet nad nimi, jak to máte se svojí pravdou :o). A  nebo jste v minulosti něco přehlídli a teď si to tam najdete.

Jelikož se mi kdysi koníček stal prací (pracuju jako psovod u PČR)….a moje zaměstnání beru jako své poslání…. tak mi nevadí, že jsem byla na dva měsíce odvelena i se psem do krásné přírody, kde lišky chodí dávat dobrou noc (kecám lišku jsem tam ještě nepotkala, ale srnek…. je tam habakuk), do tvrdších podmínek, ale mezi super kolegy a jejich chlupáče.

Od pondělí 28.2.2011 do 22.4.2011 jsem a budu mimo domov a domů se dostanu jen na víkendy…někdy ani to ne, protože místo, abych jela domů, pojedu do školy.

Nechtěla jsem ze začátku o tom ani psát, protože jsem tak nějak doufala, že stránky pofrčí dál, tak jak frčely a nebude potřeba psát nějaké odůvodnění …. ale pravda je takováto:

1. Připojení na internet tam je slabé, kolísavé a nespolehlivé.

 2. Časově se to nedá zvládat, abych se po večerech stránkám a vašim problémům věnovala.

 3. Fyzicky, dostávám takové hašle a kapky i se psem, že jsem ráda,  když zavřu psa do kotce a spáchám hygienu :o), chvilku posedím s kolegáčky a padnu do pelíšku a spím až do rána.

Takže po vzájemné domluvě s Jasem :o) …teď mám na mysli Pepu – Jasu, který se na stránkách vyskytuje se mnou…..jsme se dohodli, že vaše problémy můžete házet na jeho hlavu :o).

Lidičky vážně…. já v současné době na to fakt nemám čas…když už dojedu domů na víkend, tak mám své povinnosti, jako matka, manželka a dcera….a ráda bych si rodinu užila. Nehážu vás přes palubu a věřím, že se zase vrátím a začnu stránky krmit pravdičkama i pohlazením nebo nakopnutím, které si ode mě žádáte :o). Může se stát, že mě chytne taková inspirace a nebo chuť na něco odepsat, že sem tam na něco zareaguju, ale radši s tím nepočítejte, ať předejdete zklamání. Jasa je kluk šikovný a jeho pohlazení a pošťuchnutí je sice jiné než ode mě a myslím si, že radu od chlapa ….to taky hned tak nedostanete….

PS: Jinak pro ostatní, kteří mi píší smsky a mailíky, jestli jsem v pořádku :o)….holky a kluci….jsem v naprostém pořádku…. Čistím si tady v přírodě hlavu od všedních starostí… a užívám si tady veškerý záhul a bojové podmínky…. Takže nám držte s Jasem (chlupáčem) palůšky, ať na závěrečném přezkoušení vše zvládneme.

Lidičky…mějte se a smějte se…..já se směju furt …i svým chybám a kopancům…a jak je vidět…tož i ti chlapiska v kurzu se tím smíchem nechávají nakazit…a nebo už nakaženi byli? ….to je fuk… hlavní je, že smích nám otevírá srdíčka…. a to ten dnešní svět potřebuje…….tak zatím pa a těším se zase na vás….

S láskou vaše Zrzka

5.3.2011

Ahojky Zuzáčku,

mám kafe a jsem u Tebe na stránkách. Čtu si tam od začátku..a těší mě…jak si vše připomínám. Chodí k Tobě už HAFo lidiček.

Myslím na Tebe, jsi někde s PEJSkem na tom kurzu…a nemáš čas. Jsi v hektáčku..a ten máš ráda. Tak já Ti přeju..at se daří tak jak má a at všem kolem uděláš rozchechtaný kukadla…což je Tvojí přirozeností.

Já pofrčím za chvilku na chalupu. Doufám, že kluci už budou zdraví a že mi je Martina půjčí ven.Dneska si už přivezu auto z garáže, už ho nenechám flákat…pomaže do Prahy…sníh už se asi nečeká.:)

Já už mám záda celkem v pohodě…tak snad mi to dá nějaký čas pokoj

Zrzáčku, nevím, jak na to jsi…a zda máš vůbec čas číst dopisy.

Tak Ti jen přeju vše nejlepší a chci Ti říct, že na Tebe myslím

Tak pappa a hezký víkend

Divoká jahoda

5.3.2011

Ahoj Zuzi,

až dnes jsem přečetla, že budeš mít následující týdny jiné aktivity, tak přeju  Tobě i chlupáčovi Jasovi, ať si to užijete a ať vše zvládnete levou zadní.

Krásné dny, Jana

6.3.2011

 

Ahojíček všem návštěvníkům a čtenářům stránek MOJE - PRAVDY.

Dlužím vám vysvětlení, proč neodpovídám na vaše dotazy já a nekrmím stránky pravdičkama, tak jak jsem je krmila.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama