V JAKÉ FÁZI JE NÁŠ VZTAH?

S pozdravem a přáním hezkého dne

Hanka

3.9.2011

Ahojíček Haničko,

….. nezlob se, ale na toto bych fakt odpovědět nemohla…. myslím si, že v jaké fázi s přítelem jsi …víš nejlíp sama a já vážně nejsu vědma

Měj se moc hezky a děkuju za pochopení, že toto kreslit nebudu…

měj se a směj se papapapa

s láskou Zrzka

3.9.2011

Zrzko,

mohu se tedy zeptat jiným způsobem? Tento vztah je velmi komplikovaný, zvláštní a magický. Trvá rok a půl a fatálním způsobem změnil můj život. Setkání s tímto mužem ve mně prohloubilo určité schopnosti, nabíjelo energií – hřálo mně u srdce. Byla jsem ale nucena úplně změnit svou filozofii, názory na zásadní věci, změnit žebříček hodnot. Musela jsem, protože jinak bych asi zešílela. V poslední době mně ten vztah ale hodně vyčerpává a já nevím proč, jsem zmatená a smutná. Chtěla jsem jen znát názor nezávislého člověka. Je možné si nás dva třeba zakreslit na úrovni čaker?

Děkuji Ti za odpověď.

Hanka

3.9.2011

Haničko,

tak na toto už se odpovědět dá …jen si musíš počkat, až na tebe přijde řada…mám před tebou pár mailíků na odpovídání :o)…

měj se a směj se papapapa

Zrzka

3.9.2011

Zrzečko,

to se mi ulevilo… :-). Děkuji Ti moc a těším se na Tvou odpověď.

Hanka

3.9.2011

Ahojíček Hani,

Tak tě ani nenechávám dlouho čekat…před tebou bylo jen pár dotazů, ale za tebou už se to zase hromadí…takže mám dnes odpovídací den.

Hani….nakreslila jsem si tebe i přítele a vyšlo mi toto:

Musím tě malinko zklamat… vaše čakry se mi nezakreslili…. Za to se mi zakreslilo něco jiného. Hani…. Zakreslili jste se mi tak v těsné blízkosti, že se vaše postavy překrývaly…to by bylo fajn, kdyby se nezakreslilo to po tom… tento muž má velmi silné myšlenky a celou tě jimi svázal…. Píšeš, že jsi musela… nemusela jsi nic…chtěla jsi… protože se ti to líbilo …on tě vedl, on byl tvou oporou a ty jsi místo kroků dělala na své duchovní cestě mílové kroky….jenže…už  teď jsi daleko… a najednou sis uvědomila své svázání… a nedokážeš se z těchto pout dostat. Cítíš v sobě jiné pravdy než ty které jsi přijala od něj a chtěla bys své pravdičky prosazovat i ve svém životě…jenže …nemáš dostatek prostoru…on ti ho vzal. Jíš to co on řekl, že je zdravé, cvičíš to co on považuje za dobré, děláš to co on považuje za cestu…. Nemyslí to zle…je to moc hodný člověk…jen si sám asi neuvědomuje, že ti vzal jistou svobodu a prostor…..a to je to proč cítíš smutek a vztah tě přestal naplňovat. Chceš být najednou sama sebou…roztáhnout křídla a vzlétnout…i za cenu že si nabiješ držtičku…víš…ony ty pády…jsou nejlepší školou života… To je všechno co se mi k tobě zakreslilo…. Zkrátka jsi jako dítě, které chce jít někam samo a rodič mu v tom brání…protože to s ním myslí dobře….tak nějak je to mezi vámi.

Vím, že on je řečník a dokáže si svoje pravdy před těmi tvými obhájit…ale měl by si uvědomit, že chceš nacházet i své pravdy sama… už tě nebaví mít naservírované jeho pravdy, které máš jen konzumovat… chceš si i něco sama uvařit.

Měj se a směj se …a zkus mu to s otevřeným srdíčkem říct, jak to v sobě máš…snad pochopí, je to moudrý muž a už je hodně daleko…

S láskou….tvá Zrzka

4.9.2011

Ahoj Zrzko,

moc Ti děkuji za rychlou odpověď a za Tvůj čas, který jsi mi věnovala, moc si toho vážím.

Tento vztah je komplikovaný a zvláštní tím, že já jsem vdaná, on rozvedený, setkali jsme se před rokem a půl a od té doby jsme jen v písemném a telefon. kontaktu. Když jsme se setkali, měla jsem pocit, že ho znám strašně dlouho, jeho pohyby, hlas, způsob, jakým se dívá… asi to sama znáš a víš, co tím myslím… Mám chuť jet za ním a obejmout ho… Cítím, že jsme spolu nějakým způsobem spojení, vidím v tom něco mystického, ale ještě přesně nevím co. Např. když mluví o někom blízkém, tak já vidím jak vypadá, v jakém se narodil znamení nebo na dálku (ne když spolu mluvíme) cítím, že se směje, nebo naopak, že h o něco trápí. Vím, že mám silnou schopnost intuice a empatie, ale tohle se mi s nikým jiným ještě nestalo.

Je pravda, že má velmi silné myšlenky, to cítím od začátku, jen nevím, jestli na mně působí na vědomé nebo nevědomé úrovni.

Zrzko, já už jsem mu všechno řekla jak to v sobě mám, myslím, že jsem k němu od začátku otevřená.

Asi mně hodně vyčerpává to, že nevím, co je správné, jestli tomu všemu nechat volný průběh, brát to jako lekci nebo to ukončit, protože mi je jasné, že vzhledem k okolnostem to je hra s ohněm. Každopádně, když vypnu mozek, a ptám se na odpověď srdce, tak dostávám odpověď, abych to neukončovala. O to už jsem se ostatně snažila mockrát, ale nakonec jsme kontakt vždy obnovili.

Zrzko, ještě jednou Ti moc děkuji za odpověď a za Tvůj čas, který jsi mi věnovala. Moc obdivuji, co prostřednictvím Tvých stránek děláš pro ostatní lidi. Jsi úžásná!

Měj se moc hezky.

Hanka
5.9.201

Ahojíček Hani,

Díky za tvou zpětnou vazbu :o)….trošku se usmívám…protož to všechno na mě působí jako bys mě zkoušela….nejdřív napíšeš jen dotaz v jaké fázi jste,  pak napíšeš zas jen kousek…. Takže odpověď vyšla tak jak vyšla…. On by ten výklad, kdyby ses zmínila, že nejste partneři, z čehož jsem vycházela…vypadal zas o malinko jinak, byť by ta kresba byla stejná…. To svázání by na mě mluvilo jinak… ale to není těžké si to už převést a jsi holka šikovná …sama si to převedeš…. Možná jsi to už udělala…

Měj se a směj se Hani… přeju ti, abys ty křídla roztáhla  a mohla letět…. Třeba za ním.

S láskou………tvá Zrzka

5.9.2011

Ahoj Zrzko,

je mi líto, co si o mně myslíš, já jsem Tě v žádném případě nezkoušela. Já jen nejsem „psací typ“, mám raději osobní kontakt a v psané komunikaci mi chvíli trvá, než se osmělím.

Měj se moc hezky.

Hanka

5.9.2011

 

Hani….to je v pohodě…neber to jako výtku…  tak jsem to ani nemyslela….jen když se srdíčka neotevřou jak mají, tak to pak výjde jak to vyšlo…. ale jedno je jisté, že jsi svázaná… teď když vím i dál jak to je…tak ta svázanost je díky tomu že jsi ve vztahu manželském a nemůžeš tam kam tě táhne tvoje strdíčko…. Proto chci po vás i vzájemnou tykačku, protože tam cítím, že to jde od srdíčka k srdíčku…. ale je fakt, že každý se nedokáže hned otevřít…

Měj se a směj se …

pa s láskou Zrzka

5.8.2011

Vaše komentáře

Reklama