Nevím kde dělám chybu

Dlouho už přemýšlím jestli to mám zkusit.Tak jsem se odhodlala. 

Můj problém není zase tak hrozný, ale pořád nevím kde dělám chybu. 

V poslední době jsem strašně nervózní a pořád jenom křičím na děti a manžela. Taky kolikrát jsem unavená. Je pravda že se to zhoršilo když manželovi zkrátili pracovní dobu a má nižší příjmy není to katastrofální ale radostí taky neskáču. 

Musím ale přiznat že stres pocituju už delší dobu a mám pocit že dělám hodně věcí špatně. Nevím ale jak najít vnitřní klid. dřív jsem to dokázala. teď jenom tápu a nevím co s tím. 

Děkuji za radu

šárka

 

5.10.2010

Ahojíček Šárko,

Na rodině si hodně zakládáš a dá se říct, že pro rodinu žiješ. Jenže v poslední době tě ovládá strach o rodinu….o její materiální zabezpečení. Chuť do života jako by ti někdo bral, máš tam blok jménem strach. Vlastně celé je to u tebe o strachu,  kterému jsi začala podléhat. I tvé sebevědomí tak nějak pokleslo a působíš pichlavě. Srdíčko máš krásné, dokážeš rozdávat a dokážeš své city dát do slov. Intuici máš celkem velikou, ale nevěříš ji. Duchovno a myšlenky…..ty jsi človíček věřící….nevím v co věříš, ale věříš….hlavně věříš bubákům, které dennodenně slyšíme v zprávách, čteme v novinách, vyskakují na nás odevšad a tak tě tyto myšlenky, které přijímáš za své obalují svou energií a ocitáš se v jejich spirále….ze které se do budoucna zakreslil opravdová bubák….nad budoucností svou, své rodiny, celého státu ….je strach který tě ovládá….nevidíš hezkou budoucnost…máš strach. No a tady je zakopaný pes tvé podrážděnosti, únavy…. Kdo se těší na špatnou budoucnost? Kdo se do ní hrne s radostí? Nikdo….teda aspoň to předpokládám a tak není divu, že se nedokážeš těšit na příští den, týden….žiješ v obavách.

Šáry… už dlouho se mi nezakreslil tak veliký strach, který se zakreslil u tebe…. Zkus si přečíst o EFT, a Hó – oponopono u nás na stránkách i jinde, to by ti mohlo pomoct….hodíš se do klidu, vyladíš se a strach přemůžeš. Nebo na tom strachu zapracuj jinak, pokud máš nějakou osvědčenou metodu. Nenech se ovládat mocnými….já vím, že v dnešní době je těžké myslet v pozitivech, ale jde to…….čím víc svým strachem budeme podporovat a krmit ty co nás zastrašují, tím víc porostou. Nedovol nechat druhé tebou manipulovat. Takže tak nějak se mi zakreslilo to na co jsi se ptala……

měj se a směj se a neboj se….Tvá Zrzka

5.10.2010 

Vaše komentáře

Reklama