JE POTŘEBA PODPOŘIT TĚLO PŘI ČIŠTĚNÍ?

 

Nechci Tě zatěžovat a tak půjdu k věci, aniž bych popisovala důvody dotazu atd.:

Jaký máš názor na podporu číštění těla?

Ptám se na to, zda v okamžiku, kdy zjistíš, že se tělo začalo „samo“ čistit (bez předchozího pití čistícíh čajů atd., stává se mi hlavně v období mezi ročními obdobími) reaguješ tak, že tělo podpoříš v čištěním nasazením jakýchkoliv čistících potravin atd., nebo tělo necháš, ať si samo řídí svůj proces a pomůžeš mu třeba jen tím, že konzumuješ to na co máš OPRAVDU chuť?

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď a děkuji i za Tvoje stránky, které mi spestřují mnoho chvil 🙂

Ať se Ti daří.

Lucie

7.9.2012

 

 

 

Ahojíček Lucko,

Ráda tě na PRAVDIČKÁCH zase vidím a jsem ráda, že kdysi moje odpověď pro tebe byla přínosem.

Luci….pokud máš tělo nastavené tak, že se samo regeneruje a čistí v určitých procesech, tak bych do toho více nezasahovala. Jak píšeš… stačí jen podpořit. Ono to naše tělíčko dobře ví co má dělat a když ne, tak mu pomůžeme… ty svému tělu umíš krásně naslouchat, tak to tak dělej dál….nenech si do toho kecat. Každý to má nastaveno jinak… a jak jsem už napsala, ty to máš skvěle se svým tělem nastavené.

Je spousta lidí, kteří se hrnout do všeho bezhlavě…jen proto, že to někdo řekl, nebo napsat…a zapomínají na to nejdůležitější…vnímat řeč svého těla. Preventivně začnou něco zobat nebo pít …a když už připustí prevenci… tak připouštějí i možnost, že nějakou tu chorobu v sobě mají.

Já osobně kašlu na nějaké prevence… vnímám podobně jako ty co moje tělo potřebuje a co si žádá…. Když se cítím unavená…tak nad tím popřemýšlím, poslouchám a naslouchám a během chvilky mě napadne, co mám dělat…. S čím si mám pomoct…  ať už odkyselit organismus, nebo si dát nějaké kapičky…a nebo vynechat nějakou stravu, která mě zatěžuje. Na jaře pravidelně mívám chuť na kopřivový čaj… nebo jindy na zázvorový a nebo na jinou bylinku si vzpomenu…není náhoda, že dostanu chuť nebo si vzpomenu. Pokud jsem zdravá a nemám s ničím problém…nechávám své tělíčko pracovat bez podpory…protože vím, že si samo poradí. Je to ale zase jen o tom, jak si člověk v sobě, ve svém myšlení…toto všechno naprogramuje. Rozhodně nepatřím mezi lidi, kteří do sebe horem dolem cpou něco na zlepšení bez toho abych si ověřila ve svém cítění…jestli to chce i moje tělo.

Měj se a směj se …. S láskou Zrzka

13.9.2012

Vaše komentáře

Reklama