Nejsem dobrá máma

 

 Mám tři děti, žádné není bez potíží a jako máma hledám pomoc či radu jak je zbavit trápení.

Nejsem dobrá máma, ale stále hledám cesty jak jí být.

Nejmladší dítko, dcera Natálie, dvouletá, má problémy s vyprazdňováním, pokud striktně nehlídám její stravu, má zácpu a obrovské bolesti.

Sleduji každé její sousto, složení jídla upravuji, aby mohla kakat. Ale většinou i tak kaká krev, bez ohledu na tuhost stolice.

Hledám cestu jak vyřešit tuto záležitost, aby nemusela na vyšetření a možná snad i operaci. Můj strach není správný, ale často si ho připouštím.

 

Děkuji za jakoukoli Vaši radu a odpověď.

Valerie

27.8.2012

 

 

Ahojíček Valerie,

Díky za tvou důvěru se kterou se na mě obracíš. Omlouvám se, že odepisuju až teď, ale časově jsem dotazy vážně nestíhala.

Vali…v první řadě….bych tě ráda upozornila na to, že si základ tvého dotazu zodpovídáš sama. Mám na mysli…. To jak se obviňuješ, že jsi špatná máma. Kdybys byla špatná máma, nepsala bys mi, kdybys byla špatná máma nesnažila by ses být lepší. Valinko, tato obvinění si zastrč hluboko někam :o) …víš kam :o)….tím ubližuješ sobě i dětem, protože ty maluncí prcci jsou s matkami silně propojeni.

Vali, nejsem lékařka a tak si netroufám diagnostikovat tvou dceru. Přišly mi však myšlenky, které s jejím vyprazdňováním souvisí. Natálka, těžce tráví něco ze svého okolí…. Naznám vaše rodinné vztahy….ale u dětí to většinou souvisí s jejím nejbližším okolí, což je rodina. Něco se v rodině děje, co holčička vnímá a nedokáže pochopit svým dětským tříletým rozumem…bolí ji to a ve stolici se pak objevuje krev…což je ta její bolest, který musí ven. To by bylo z toho duchovního hlediska… Nevím jestli jste byli s malou už na nějakém vyšetření…. Ale napadlo mě, pokud máš v blízkosti terapeuta – měřiče Joalis (http://www.joalis.eu/cs-CZ/uvod.html) ….že ten by mohl pomoct a poradit…v případě nějaké kapičky nasadit k užívání. A nebo by mohl pomoct dobrý homeopat….zrovna nedávno jsem se setkala s fajn holčinou, která má i poradnu přes homeopatika….tak tady na ni dávám rovněž odkaz na článek o ní  MUDR. PETRA MORAVCOVÁ MÁ SVÉ STRÁNKY

Měj se a směj se Valerie a věř, že jsi správná máma a to co v danou chvíli pro své děti děláš…je to nejlepší co dělat můžeš….

S láskou….tvá Zrzka

9.9.2012

 

Moc děkuji a přeji krásné dny.

Valerie

10.9.2012

Dobrý den, Zrzečko, prostřednictvím FB jsem objevila Vaše stránky a dovoluji si Vás oslovit.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama