MOŽNÁ JEN PŘÍLIŠ TLAČÍME

Mám již dvouletého syna a moc bychom mu chtěli pořídit sourozence. Možná jen příliš tlačíme?

Prosím o radu. Děkuji,

Danka

9.8.2011

Ahojíček Danko,

Máš pravdu :o)….tlačíš na pilu…ani ne tak tlačíš, jak spíš začínáš být netrpělivá a díky tomu tě napadají myšlenky „strachové“. Je to zbytečné…. Dušička už u tebe je, ale je to dušička, se kterou se setkáš už po několikáté. Mezi tebou a tímto miminkem bude karmický vztah…pocítíš něco mimořádného k tomuto miminku, silnou lásku. Sice milovat budeš obě své děti…tady to bude ještě trošku jiné…. Je těžké popisovat co to ucítíš….až to příjde, tak pochopíš, moje slova, které ti teď píšu pochopíš později :o)….

Dany…. Zakreslila se mi tvoje sedmá, třetí a první čakra….tady bys na sobě měla zapracovat, aby to miminko mohlo přijít…. Sladit duchovno (myšlenky) se sebeláskou a pozemským životem… Všechno se vším souvisí… a od sedmé a první čakry se mi zakreslila šipka tam a zpět…což znamená… že přestože jsi nohama na zemi, máš mít hlavu v oblacích… pokud máš svou víru, tak podle té víry žij i svůj pozemský život, pokud máš víru a jsi věřící, nezapomínej, že ten nejhlavnější úkol pro nás tady na zemi…je žít tady a teď náš život. Síla myšlenky je silná, pokud budeš pochybovat a vytvářet si strachy, že budeš mít problém otěhotnět, že něco není v pořádku…tak si jen své vytoužené těhotenství oddálíš…. Je třeba být sladěná …celá…můžeš si tím dopomoct a nachystat se na těhotenství tak jak to popisuju v mnoha článcích, kde maminkám radím…jsou to jedny a ty samé rady dokolečka dokola a tak je tady nebudu zase opakovat….najeď si na sekci v levém sloupci Z VAŠICH E-MAILŮ, na ten klikni…on se ti rozbalí a tam už najdeš podsekci MIMINKA. Tam se dočteš o ptačím jeřábu, ricinových zábalech a najdeš tam další informace pro tebe.

Nejdůležitější pro tebe však cítím, že je srovnat si své myšlenky…tam jsou ty strachy…důvěřuj a strachy si z hlavy vyžeň… jsou zbytečné….miminko příjde přesně tehdy kdy má… všechno je načasované… dej tomu volný průběh.

Měj se a směj se…. to se líbí i tvému synkovi, i manželovi a také té nové dušičce, která kolem tebe krouží…. Máš krásný úsměv a když se směješ tak záříš….to je světýlko pro tvé miminko.

S láskou……..tvá Zrzka

15.8.2011

Ahoj Zuzko,

mnohokrát děkuji za odpověď.

Nemám více otázek:-). Vše se mi zdá přesně tak, jak píšeš. Slzy mi radostí vtryskly do tváře, potřebovala jsem se asi jen někomu vypovídat,

ale Tvá odpověď mi dodala důvěru a znovu jsem pocítila otevřenost a lásku k sobě samé a žádné pochyby. Až to přijde, tak to přijde….

Mockrát Ti děkuju, je krásný, že děláš to, co děláš.

Musíš být úžasná bytůstka!

Krásný den!

Dana

15.8.2011

Ahoj Zrzko

jenom jsem Ti chtěla napsat, že jsem si dneska udělala těhu test a byl pozitivní:-). Mám čtyři dny zpoždění menstruace, tak to vypadá nadějně. Teď jedu na dva týdny do hor, tak si to budu hezky užívat a pak zajdu k MUDr.

Mockrát děkuji za uklidnění, když jsi mi psala, tak se mimoušek už asi zavrtával, tak snad se mu bude u mě líbit 🙂

Mnohokrát děkuji!

Dana

19.8.2011

Ahojíček Danko….

tak až se vrátíš z hor, kde si to hezky užij….nám dej vědět, jak se ti vede a jak to dopadlo…u MUDráčka

….měj se a směj se…. s láskou Zrzka

22.8.2011

Ahoj ZuzZrzko:-),

jen píšu, že mi MUDr. potvrdila těhotenství, sice rané (5. týden), ale kulíšek je tam!

Jsem ráda a věřím, že vše dobře dopadne.

Nemohla by ses prosím podívat, jestli je něco, na co bych si měla v těhu dávat pozor, resp. jestli bude vše v pořádku?

Mockrát děkuji za podporu a pomoc.

Zdraví Danka!

31.8.2011

Ahojíček Danko,

Díky za zprávičku…..raduju se s tebou a věřím, že spousta dalších čtenářů. Dany,  píšeš, že věříš, že všechno dobře dopadne…ale vzápětí píšeš, abych se mrkla na co si máš dávat pozor a jestli vše bude OK. Asi sis ani neuvědomila tento tvůj rozpor slov….. věř a nepátrej a nepřivolávej si problémy. Nebudu na to kreslit nic…. ani se v tom jinak rýpat…. Všechno je tak jak být má…. Užívej si těhotenství…. Které není nemoc… je to radost a tak se raduj a povídej si s tím malým kulíškem, který v tobě je. Užívej si šťastné těhotenství a s radostí se chystej na tento váš přírustek….to je to co pro sebe i toho mimouška můžeš udělat.

Měj se a směj se a ničeho se neboj….

S láskou ….tvá Zrzka

31.8.2011

Máš pravdu Zuzko,

to jsou ty dvě silné stránky, které se neustále melou.

Jedna, která věří, vzápětí pochybnosti…

Budu věřit a pochybnosti s láskou obejmu, ale pustím a necháme je odejít.

Děkuju mockrát.

Dám vědět jak se věci mají:-)

Dana

31.8.2011

Ahoj Zuzko,

doufám, že se Ti daří dobře.

Mně až do dnešního dne bylo fajn a užívala jsem si těhotenství..

Bohužel, miminko se zřejmě nevyvíjí. Zítra mi to potvrdí a budu muset na kyretáž. Miminko vypadá mladší než je a nebije mu srdíčko:-(.

Moc mě to mrzí a bolí, už jednou jsem to zažila, ale jak jsi psala, všechno je tak, jak má být a musím to přijmout a za čas to zkoušet znovu a věřím, že dušička, třeba ta stejná, zase přijde a už zůstane s námi…

Co si o tom myslíš?

Měj se líp než já,

Dana

13.9.2011

Ahojíček Danko,

Je to smutné psaníčko ….. a chápu, že si procházíš bolestí a na dálku tě objímám a hladím. Danko, je to jak píšeš… přijmi tuto zkušenost i s bolestí a věř, že vše je tak jak být má. Když už máš o miminko přijít….tak je určitě méně bolestivé o něj přijít takto v začátku, než později….vím i tak to bolí.

Danuško, jestli to opravdu dopadne tak jak to popisuješ….tak si hlavně nic nevyčítej…. Dávej lásku prozatím synkovi, kterého už doma máš a manželovi…a v klidu a pomalu chystej prostředí v sobě pro miminko, aby to tentokrát vyšlo…. Mám na mysli, to co jsem ti psala hned v prvním e-mailu…. o ricínových zábalech, ptačím jeřábu atd. Psala jsem ti i o tom, že miminko, které k tobě přijde, bude karmicky zatížené…. Tady je asi nutnost si projít teď tím čím si procházíš….aby bolest kterou nyní zažíváš se potom, až přijde vhodná doba mohla proměnit v tu lásku o které jsem se zmiňovala. Rozpusť v sobě veškeré strachy a nahraď je v sobě láskou….důvěřuj vesmíru, univerzu, bohu nebo já nevím jak nazýváš to čemu věříš….že se vše děje jak se dít má…..

Držím ti palůšky, ať vše zvládneš a podaří se ti toto bolestivé období překlenout a pochopit….

S láskou…tvá Zrzka

14.9.2011

 

 

Vaše komentáře

Reklama