Aktuální vliv Černé Luny na jednotlivá znamení

 

Černá Luna je temný bod, který nám připomíná naše minulé životy a vytahuje na povrch nevyřešené karmické záležitosti k dořešení. Černá Luna za devět let projde všechna znamení, takže si každých devět let značně vyčistíme život. Odkrývá témata, která se nás silně dotýkají a na kterých máme pracovat. Co jste řešili před devíti lety se nyní znovu otevře. Černá Luna ve Štíru působí pro každé znamení jinde, je jasné, že Štíři budou nejsilněji zasaženi, neboť se pohybuje v jejich znamení.

Kdo tápe, doporučuji roční horoskop podle data a času narození, kde Vám astrologie upřesní dané téma, kde Vás zasáhne Černá Luna.

Beran

Beran

Pod vlivem tranzitující Černé Luny v tomto období budete řešit majetek, který sdílíte s další osobou nebo bankou. Černá Luna zde odemyká brány do minulých životů a právě přechází přes téma okultismu, transformace duše, sexuality a peněz. Mohou se vyhrotit vztahy s dětmi nebo rodiči a mateřství. Situace, které vytáhne na povrch, se budou také týkat peněz, které sdílíte s někým dalším, jako jsou partneři, společníci, nebo banky. Černá Luna pročistí a rozmělní právě tyto situace. Přichází k vám do života lidé, kterým můžete dlužit peníze nebo dluží oni vám. Důležité je v této době hlídat si majetek, jelikož Černá Luna pohlcuje a bere, být věrný ve vztazích, nezneužívat rituály a okultní vědy. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení. Dále je nutné hlídat si možné úrazy, zejména na podzim.

 

Býk

Býk

Býci budou v tomto období řešit vztahy a veškeré dohody. Zde černá Luna aktivuje minulé životy. Situace, které přitahuje, se budou týkat vztahů jak partnerských, tak pracovních, veškerých smluv a dohod. Můžete se seznámit s důležitou osobou, např. partnerem, navázat, nebo ukončit pracovní vztah, ale také vám někdo může odejít ze života. Černá Luna je zde v roli, kdy pohlcuje vše, co se má ukončit, nebo naopak nastartovat nové spojení s někým. Odebírá a přitahuje osoby a partnery z minulých životů. V této době bude veškerá energie vynakládána do vztahů. Budete řešit vztahové záležitosti na všech úrovních, pracovních, partnerských, rodinných. V této době bude vyplouvat na povrch vše nevyřešené, nebude jednoduché se dohodnout. Černá Luna vnáší do těchto témat nejistotu a pokušení. Zvláště do podzimu by měli mít Býci ve vztazích jasno.

 

Blíženci

Blíženci

Blížence dožene zdraví a nemoci. V této době je nutné dbát na své zdraví. Vliv Černé Luny bude působit v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ale také se můžete starat o někoho ve své blízkosti. Služba blízkým. Zde je nutné vyřešit situace, vyčistit si nevyřešené zdravotní záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Neřešené nemoci se budou hlásit o slovo. Nehazardujte se svým zdravím a pokud jste v dobré kondici, udělejte něco pro své zdraví a dobrou psychiku.

 

Rak

Rak

Rak řeší partnery a děti. Černá Luna aktivuje a čistí karmické zatížení, která se vlečou minulými životy. Situace, které přitahuje, se budou týkat partnerů, kreativity, nebo dětí. Černá Luna vytváří zdánlivě problematické situace v souvislosti s dětmi, partnery či tvorbou. Po vyřešení těchto nepříjemností přichází obrat a posun kupředu. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v souvislosti s partnery jak pracovními, tak v partnerském vztahu. Otevře se vztahové téma, téma pracovní a téma dětí. Zde bude nutné vyřešit situace, vyčistit si nevyřešené záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Beze změn nelze čekat zlepšení. Planety proto připravily nejprve velký úklid, aby později mohlo přijít k životnímu posunu a rozmachu v této oblasti.

 

Lev

Lev

Lev řeší domov a zázemí. Zde černá Luna aktivuje minulé životy. Situace, které přitahuje, se budou týkat rodiny, domova nebo bydlení. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v souvislosti s bydlením, domovem a zázemím. Otevře se téma bydlení, které souvisí s místem, kde pobýváte, trávíte čas. Jako by s Vámi šili „všichni čerti“, Černá Luna poňouká a aktivuje myšlenky na změnu zázemí nebo domova. Zde bude nutné vyřešit situace, vyčistit si nevyřešené záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Vesmírné energie proto připravily nejprve velký úklid, ale také prozření, aby později mohlo přijít k životnímu posunu a rozmachu v této oblasti. Je dobré si říci, jestli Vás nepálí “dobré bydlo“, jestli jsme spokojení, ale jsme tlačeni a naváděni Černou Lunou ke změně. Nezapomínejte, co je Černá Luna zač. Ona je ta, co dala Adamovi a Evě “jablko sváru“. Tedy změna se mi nemusí vyplatit a jistě si poneseme důsledky za naše rozhodnutí. Její vliv nutí k oddělení od rodiny, domova, oddělení od kořenů našeho života. Symbolizuje vyhnání z ráje, cítím se jako „černá ovce domova nebo rodiny‘‘. Mohu pod jejím vlivem přijímat roli obětního beránka. V této době přichází problém s nalezením vhodného místa pro život. Na druhou stranu může dopomoci k nalezení nového vhodnějšího místa, nových základů pro život. Na konci tohoto vlivu se ukáže, zde se Lvi přestěhují a změní své zázemí, či nikoli. Každý máte své štěstí ve vlastních rukách, a proto se řiďte zdravím rozumem.

 

Panna

Panna

Panna řeší vzdělání, sourozence a úřady. Zde Černá Luna aktivuje minulé životy. Situace, které přitahuje, se budou týkat vztahů, úřadů, sourozenců. Černá Luna čistí a rozmělňuje tyto situace. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno komunikací, psaním, mluveným slovem, sourozenci a příbuznými. Otevře se téma cest, osob blízkých a komunikace na všech úrovních. Zde bude nutné vyřešit situace, vyčistit si nevyřešené záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Beze změn nelze čekat zlepšení. Planety proto připravily nejprve velký úklid, aby později mohlo přijít k životnímu posunu a rozmachu v této oblasti.

 

Váhy

Váha

Váhy řeší peníze. V této oblasti Černá Luna aktivuje minulé životy. Situace, které přitahuje, nám přináší problém s penězi, větší výdaje, ale i to, že nám někdo způsobí snížení naší hodnoty. Černá Luna čistí a rozmělňuje tyto situace. V této době bude docházet k situacím, kdy si budete muset udělat jasno v souvislosti s financemi a majetkem. Otevře se téma peněz. Zde bude nutné vyřešit situace, vyčistit si nevyřešené záležitosti tak, aby mohl přijít v dalším období posun. Beze změn nelze čekat zlepšení. Planety proto připravily nejprve velký úklid, aby později mohlo přijít k životnímu posunu a rozmachu v této oblasti.

 

Štír

Štír

Štíři řeší sami sebe. Zde Černá Luna aktivuje minulé životy. Situace, které přitahuje po tuto dobu, vyvolávají silné emoce vůči vlastní osobě. Člověk si připadá jako “blbec“. Lekce, přicházející v podobě sobectví a egocentrismu, velmi ovlivní vnitřní proměnu. Tato osoba začne na svůj život a své okolí pohlížet jinak, nově, z jiného úhlu pohledu. Najednou pochopí, že jediná změna je nutná uvnitř sama sebe. Po dobu působení tohoto vlivu budete mít pocit, že jste brzděni, setkáte se s lidmi a situacemi z minulých životů. Zde je důležité všímat si, co se děje kolem vás. Černá Luna připravuje tuto duši na obrovskou proměnu, která bude následovat po skončení působení a vlivu Černé Luny.

 

Střelec

Střelci

Na Střelce se něco ukrývaného dozvíme a začnou škodit jim nepřátelé. Když je tranzitní Černá Luna v tomto místě horoskopu, jste napojeni na “druhý břeh“, propojeni s minulými inkarnacemi. Zde je třeba si všímat lidí kolem sebe. Vylézají na povrch důležité osudové, karmické informace. Je to místo, chrám odstraňování, ukončování a propojení s minulými životy, samotou a izolací. Zde je zapovězená 13. komnata naší duše. Tajemství přestávají být tajná. Nepřátelé mohou nepříjemně působit. V této době je dobré žít život bez skrývání, lhaní a podvádění. Černá Luna umí ponoukat, aby člověk zakousl do “Jablka poznání“ a poté poznal a vychutnal si hořkost svých činů, byl vyhnán z Ráje.

 

Kozoroh

Kozoroh

Kozorozi změní lidi kolem sebe nebo prostředí. U tranzitního přechodu Černé Luny přes Chrám přátel pohlcuje, čistí a rozmělňuje osoby blízké, společnost a naše přátelé. V této době můžete změnit společnost, zemi, kamarády a přátelé. Můžete o někoho přijít, ztratit, ukončit vztahy, abyste připravili svůj život na nové vztahy, příliv nových lidí do života, změna lidí v určitém společenství. Zrcadlo pravdy odkryje svou tvář a ukáže, kam patříte a nebo nepatříte.

 

Vodnář

Vodnář

Vodnáři budou přemýšlet o životě a práci. Z karmického pohledu bude Vesmír tlačit na vytvoření pořádku v oblasti kariéry a práce. Vše co se děje, bude pro dobro této osoby. Je to období, kdy rozmělňuje a pohlcuje vše, co je špatně. Vliv planet otevře a vytáhne na povrch situace z minulých životů, které byly započaty a nebyly dořešeny. Nyní je na nás, zda tato témata dořešíme. Pokud v této věci něco podniknete, dostane se vám do roka odměny. Připravuje témata práce a kariéry na vzestup, rozmach a úspěch. Pokud má toto osoba práci, ve které ji nečeká postup nebo úspěch, bude ji odebrána ze života. Vesmír se postará, aby se osoba setkala s prací, která je pro ni vhodnější a díky které si vyřeší karmické úkoly z minulých životů. Přichází zásadní rozhodnutí, které bude mít zásadní vliv na budoucnost v oblasti partnerství, nebo pracovních aktivit.

 

Ryby

Ryby

Rybám Černá Luna otevře úřady, soudy, ezoteriku a vzdělání. Touhu se rozvíjet po duchovní stránce. Je zde zaktivovaná forma spojená s filosofováním, církví a náboženstvím nebo duchovnem a uměním. Tento tranzit otevírá oblast rozšiřování vědomostí, úředních záležitostí, kdy nám může Černá Luna škodit, zdržovat nebo ponoukat. Můžeme zakusit v těchto tématech hořkost jablka “Poznání“, ovšem pak přijde prozření a vyhnání z Ráje. Černá Luna otevře, vytáhne na povrch situace z minulých životů, které jsme započali a nedořešili. Nyní je na nás, zda tato témata dořešíme. Pokud v této věci podniknete správné kroky, dostane se vám do roka odměny.

 

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

 

Černá Luna se nám přesunula ze znamení Vah do Štíra a pobude zde do poloviny února 2017.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama