Astrohoroskop na červenec 2016

 

Při novoluní bude v konjunkci o planeta komunikace Merkur a planeta lásky Venuše. Téma Raka je domov, rodina a zázemí. Venuše přinese touhy zútulňovat naše domácí či pracovní prostředí a Merkur přinese hodně mluveného a psaného slova, cesty a vyřizování na úřadech v oblasti rodiny a domova. Úplněk proběhne 19/7/2016 v Kozorohu. Téma Kozorohu je pracovní aktivita, práce a kariéra. Úplněk  ukončuje, uzavírá a vnese jasno a pořádek do pracovní oblasti.

Karmický Saturn má zpětný chod až do 13/8/2016. Saturn před nás postaví nevyřešené životní zkoušky, které nás zocelí a přinesou důležitá poučení. Jelikož se pohybuje Střelcem, přináší těžkosti spojené s energií Střelce, tedy s cestováním, vzděláváním a úřady. Po dobu zpětného chodu dostaneme zkoušky, které povedou ke zpřísnění úředních záležitostí jako je např. u podnikatelů „kontrolní hlášení“, dále se změní systém vzdělávání a zkoušek, jakým je např. státní maturitní zkouška, dále Střelec „boří hranice“, takže se bude nadále řešit situace s migranty. Jelikož se zde potkává přísný Saturn a dobroděj Jupiter, pak je jasné, že všechny tyto přicházející zkoušky jsou pro naše budoucí dobro. Když se koukneme do minulosti do doby, kdy pobýval Saturn ve Střelci, tak probíhala „sametová“ revoluce a díky revoluci se uvolnilo cestování do cizích zemí, dále se např. zbořila berlínská zeď. Takže konec dobrý, všechno dobré.

 

Beran

BERAN

V červenci  se Slunce pohybuje Rakem a na novoluní se přidá k Slunci i Luna, Venuše a Merkur. Beranům planety přejí v tématu domova, rodiny a pracovního zázemí. Mohou zútulňovat své obydlí, přesunout se do lepšího prostředí, a to i pracovně. Mars je stále aktivní v otázkách financí a sexu. Berani si užívají přízně planet. Ovšem pozor na Černou Lunu plující Štírem, která bude znepříjemňovat finanční situaci. Také může poňoukat v oblasti sexuality, pozor na nevěry a volné, nevázané vztahy, nemusely by se vyplatit. Úplněk 19/7/2016 přinese zajímavou situaci v pracovní oblasti.  Měli by vyřešit a dořešit svou životní a pracovní pozici. Berani se hledají dlouhou dobu a úplněk by jim měl pomoci v nasměrování jejich životní cesty. Berani mohou potkat životního partnera, počít dítě, nebo začít nový projekt. V srpnu Mars znovu otevře téma ciziny a zahraničí, téma vzdělávání a rozšiřování vědomostí, úřady a soudy, v těchto tématech by si měli udělat jasno. Mars ve společnosti Saturnu přinese situace, které prověří, zda si udělali pořádek v životě.

 

Býk

BÝK

V červenci se Slunce, Venuše a Merkur pohybují Rakem. Na novoluní 4/7/2016 se přidá Luna a Býkům se otevře téma vzdělání, učení, cestování, budou řešit dopravní prostředek, podepisovat, komunikovat. Mars stále působí v oblasti vztahů. Úplněk 19/7/2016 ukončí téma rozšiřování vědomostí, učení. Kdo řeší úřady nebo soudní záležitosti, tomu do této oblasti úplněk vnese jasno. Býci budou zlepšovat svůj domov, zkvalitňovat své pracovní prostředí. Konec července a srpen se bude točit kolem domova,  rodiny, žen v rodině a zázemí Býků.

Blíženci 

BLÍŽENCI

V červenci se Slunce, Venuše a Merkur pohybuje v oblasti peněz. Novoluní 4/7/2016 otevře Blížencům možnost vydělat peníze, uvědomí si svou vlastní hodnotu. Planety přejí Blížencům ve finanční oblasti. Mars stále působí v tématu služby pro druhé, zdraví a nemoci. Spolu s Černou Lunou bude připomínat, že zdraví máme jenom jedno, a proto si jej máme hýčkat. Tento rok je dobré si naplánovat zdravotní prohlídky, popř. operace, ke kterým se odhodlávali. Také začít žit zdravě, udělat něco pro své zdraví. Úplněk 19/7/2016 ukončí téma majetku a peněz, které Blíženci mají ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Vnese jasno do oblasti peněz. Konec července a srpen re otevře cestám, úředním záležitostem, vzdělání a také dopravnímu prostředku. Ideální čas na cestování,  účast na kurzech a dalšímu vzdělávání. Srpen a září bude o vztazích pracovních i partnerských.

 Rak

RAK

V červenci se  Slunce, Venuše a Merkur dostane do společného seskupení v Raku. Planety spojí své solné pozitivní energie a budou přát všem Rakům. Novoluní jim otevře nové projekty. Raci mohou započít novou cestu za svým úspěchem. Černá Luna spolu s Martem ve Štíru jim může  trochu znepříjemnit život v tématu děti, partneři, tvorba a plodnost. Úplněk 19/7/2016 ukončí a vnese jasno do oblasti vztahů. Vyřeší všechny dohody, smluvní ujednání a nastaví nové podmínky. Mohou ukončit nevyhovují smlouvu nebo vztah nebo naopak uzavřít dohodu či nový vztah. Konec července a srpen bude o hodnotách a penězích, které proudí k Rakům. Srpen a září opět přinese zdravotní záležitosti. Mars spolu se Saturnem prověří jejich zdravotní stránku, nebo přinese péči o druhou osobu. Zdraví je dlouhodobé téma, kde Saturn vyzkouší co jsou schopni a ochotní udělat pro své zdraví, nebo osoby blízké.

 Lev

LEV

V červenci se kolem Slunce bude pohybovat Venuše a Merkur. 4/7/2016 se k nim přidá Luna a proběhne novoluní, které otevírá Lvům bránu do duše. Budou přemýšlet a rozjímat, jak dál naložit se svým životem, kam se budou chtít ubírat. Začnou rekapitulovat co se povedlo a co chtějí ukončit. Pomalu se budou připravovat na novoluní ve Lvu, které proběhne v srpnu. V době do 2/8/2016 by si měli dát pozor na svou osobu a psychiku. Úplněk 19/7/2016 vnese jasno a ukončí se situace spojená se zdravím. Úplněk přinese dořešení zdravotních záležitostí. Od 12/7/2016 vstupuje Venuše do Lva. Tři týdny budou Lvíci neodolatelní a nepřehlédnutelní. Za Venuší vstoupí do Lva i Merkur, planeta komunikace a 22/7/2016  Slunce, vládnoucí planeta Lvů. Díky Merkuru budeme o Lvech slyšet a mluvit o nich. Je to pro ně velmi energeticky silné období.  V srpnu a září si musí dát vyřešit partnerské a pracovní vztahy, svou tvorbu a záležitosti s dětmi.

Panna 

PANNA

V červenci se Merkur a Venuše spolu se Sluncem pohybují Rakem. Pro Panny je toto období, ve kterém budou chodit do společnosti. Novoluní 4/7/2016 nasměruje Panny mezi nové lidi, do nového společenství, nebo tam, kam chtějí patřit a zapadnout. Skvělý čas pro vytváření skupiny lidí, politickou stranu, novou společnost lidí. Úplněk 19/7/2016 přinese ukončení a vnese jasno do tématu životních a pracovních partnerů a také dětí a výtvorů. Přinese  osudového partnera, který ovlivní život Pannám. Merkur s Venuší  je bude nabádat, aby si srovnaly své hodnoty a lásky. S kým chtějí žít a pracovat. Dlouhodobě působí Saturn, ke kterému se přidá Mars v oblasti bydlení a domova. Přinese životní zkoušky, co jsou Panny ochotny udělat pro lepší bydlení a své zázemí. Zejména srpen je prověří v otázce domova a bydlení. Panny by si měly dát do pořádku ženy rodu, rodinu a vše kolem svého zázemí. Několik měsíců působila planetka Ceres v oblasti společných financí, v červenci konečně toto téma opouští a Panny si oddechnou. Čeká je lepší finanční situace, každý podle svých zásluh.

 Váhy

VÁHY

Červencové postavení planet bude mít příznivý vliv na život lidí, narozených ve znamení Vah. Slunce, Venuše a Merkur bude spolu působit na práci a kariéru. Novoluní 4/7/2016 nasměruje Váhy k lepší práci, zlepšení životní situace. Kdo hledá lépe placenou činnost, je toto vhodná doba na pohovory a posílání životopisů. Uvědomí si, s kým a kde chtějí pracovat. Mohou najít své životní uplatnění. Mars, planeta aktivity, se pohybuje financemi a dává do pohybu vše, co se týká peněz a hodnot. Začátkem srpna se přesune do oblasti učení, vzdělávání a rozšiřování vědomostí. Váhy by si dlouhodobě měly dát do pořádku oblast vzdělání, vše co souvisí s úřady a cestami včetně dopravního prostředku. Úplněk 19/7/2016 uzavře téma domov, rodina a zázemí. Přijde osudové rozhodnutí. Koncem července a srpen budou Váhy vyhledávat společnost lidí, mohou oslňovat svým přirozeným šarmem. Budeme je všude vidět a slyšet. Váhy budou všude kolem nás.

Rak 

ŠTÍR

Červencové novoluní 4/7/2016 spolu s Venuší a Merkurem nasměruje Štíry na cesty do ciziny, kdo se touží vzdělávat, otevírá cestu k rozšíření vědomostí a znalostí. Pokud řešili úřední či soudní záležitosti, planety pomohou v tomto tématu.  Štíři se setkají s ezoterním světem nebo filosofií a vírou. Úplněk 19/7/2016 ukončí a uzavře úřední záležitosti. Vnese jasno do tématu dopravního prostředku a cest, cestování. Koncem července a v srpnu Slunce pozitivně  ovlivní pracovní oblast. Štíři budou povýšení, nebo změní práci. Zlepší se jim pracovní podmínky. Konec léta Mars otevírá finance, které by si měli dát do pořádku. Dlouhodobě přinese karmický Saturn životní zkoušky právě v oblasti peněz, Štíři zjistí jak jsou na tom s finanční gramotností, naučili se hospodařit s penězi? Saturn je přísný a neúprosný, chyby budou ihned potrestány.

Střelec

 STŘELEC

Červencové postavení planet přinese téma sexu a peněz. Novoluní 4/7/2016 spolu s Venuší a Merkurem nasměruje Střelce jak vydělat nebo získat peníze ve společném majetku dalších osob nebo banky. V oblasti sexuality přinese nové možnosti, objev či zprávu, která poukáže na toto téma. Úplněk 19/7/2016 ukončí vše týkající se financí. Vnese jasno do tématu peněz. V tuto dobu mohou uzavřít situaci v souvislosti s penězi, zavřít smlouvu, nové smluvní podmínky. Koncem měsíce se Střelcům otevírá studium, rozšiřování vědomostí, cizina a téma zahraničí. Soudy a úřední záležitosti. Srpen a září přinese mnoho práce, Střelci se nezastaví. Planetka Ceres působí v oblasti zdraví, nemoc a službě pro druhé. Díky této planetce jsou Střelci nuceni podat maximální plný výkon, díky kterému přijde sklizeň, úměrná vydané práci.

Kozoroh

KOZOROH

V červenci Mars stále působí v oblasti přátel a společnosti. Kozorozi mohou potkat zajímavé lidi, osobu, která ovlivní jejich budoucnost. Novoluní 4/7/2016 přinese nové dohody, smlouvy, nová partnerství jak v pracovní, tak v životní rovině. Nastaví nová, výhodnější pravidla a dohody. Novoluní spolu s Venuší a Merkurem je nasměruje na cestu vztahů. Ukáže kudy se ubírat a kam směřovat. Podepíší nové smlouvy. Svatba, nová práce a partnerství je správná cesta. Do úplňku 19/7/2016 ve vlastním znamení by si měli dát pozor na svou osobu, mohou být nemocní, nebo někdo v jejich okolí, psychika může přinést nepříjemné pocity, ale po úplňku se vše vyjasní a hned bude lépe. Kozorozi budou řešit vztahy. Ukončení, uzavření, ale také nové partnerství či přátelství. Vše staré bude odcházet a uvolní místo novému. Celá léto planetka Ceres dá zabrat v oblasti dětí, partnerů a tvorby. Pokud na tomto tématu zapracují, dostane se jim odměny. Konec července a v srpnu Slunce pozitivně zapůsobí na penízky Kozorohů. Mars spolu s karmickým Saturnem v srpnu a září otevře téma z minulosti, ukončit některé aktivity. Přinesou nejednu životní zkoušku, která donutí Kozorohy ukončit jednu životní kapitolu.

 

Vodnář

VODNÁŘ

Při červencovém novoluní bude asistovat Merkur a Venuše. Přinese cestu ke zlepšení psychické a zdravotní stránky Vodnářů. V tématu zdraví na sobě mohou zapracovat, nechat si udělat krásný úsměv, pracovat na své vizáži. Využít planety a udělat něco pro svou krásu spojenou se zdravím. Úplněk 19/7/2016 ukončí a uzavře určitou aktivitu z minulosti. Vytáhne na povrch skryté situace a nutí je Vodnáře vyřešit. Konec července a srpen budou řešit vztahy. Mohou podepisovat nové smlouvy, dohodnout nové podmínky v práci nebo ve svém životě. V srpnu a září se Vodnáři vrhnou mezi lidi, společnost si bude žádat jejich osobu. V této době mohou potkat zajímavé osoby, kteří ovlivní jejich budoucnost.

 

Ryby

RYBY

Novoluní spolu s Venuší a Merkurem 4/7/2016 přinese nové nasměrování v oblasti partnerů pracovních a životních. V této době mohou Ryby potkat někoho důležitého. Pořádat rodinné oslavy, tvořit, být kreativní. Měsíc budou ve velmi plodném období, mohou počít dítě. Jejich práci pozitivně osvítí planety a přinesou Rybám úspěch. Mars stále působí v tématu vzdělání, rozšiřování vědomostí, duchovna, filosofie, ciziny a cest do zahraničí. Pokud je nutné vyřizovat úřední záležitosti, Vesmír je tomuto kladně nakloněn. Úplněk 19/7/2016 ukončí fungování v určitém společenství, uzavře přátelství, vnese jasno do oblasti společnost, kam měly Ryby namířeno. Konec července a v srpnu se otevírá téma zdraví ve spojení s lepším vzhledem, Ryby budou mít touhu po vylepšení své osoby. V srpnu a září Mars otevře téma práce a pracovní aktivity. Budou velmi pracovně vytížení a v této oblasti si musí udělat pořádek. Planetka Ceres se přesune do oblasti učení a vzdělávání, cesty za rozšiřováním vědomostí, čím více na sobě budou Ryby pracovat, tím více získají. Černá Luna dlouhodobě působí právě v této oblasti, ve které může škodit nebo zpomalovat oblast vzdělání, soudů a úředních záležitostí. Přes všechny možné trable přijde do roka obrovský posun. Stačí vytrvat a nepodléhat problémům, která jim připraví Černá Luna.

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama