Horoskop na červenec 2015

Horoskop pro Berana

Beran – budete muset změnit nějaké dlouhodobé plány. Na začátku měsíce vás čeká hodně nečekaného, co se nedá příliš odložit a bude se nutno tomu věnovat. V druhé půli července by se situace podle horoskopu měla uklidnit a je to také vhodný čas pro nějakou dovolenou. Jestli ji máte naplánovanou na jiný čas a nebo jste ji už využili, pokuste se popřemýšlet o prodlouženém víkendu. Konec měsíce bude také zajímavým obdobím pro lásku, v létě se nové známosti navazuje snadněji.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Býka

Býk – v druhém týdnu se bude dařit všem, které čeká nějaká služební cesta nebo cestování. Sbírejte nové zážitky a zkušenosti. Ozve se vám někdo z příbuzných se zajímavou nabídkou, popřemýšlejte, jestli jeho návrh se vám opravdu nevyplatí. Podle horoskopu můžete nyní riskovat více než obvykle, protože osud nad vámi drží ochrannou ruku. Finanční situace bude stabilní, i když na začátku měsíce by bylo dobre se trošku brzdit s vydáváním peněz.

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Horoskop pro Blížence

Blíženci – připraveným štěstí přeje, když budete nachystaní i na různé nečekané události nebo si necháte trochu více času a prostoru pro improvizace, měsíc červenec může patřit k vašim nejúspěšnějším. Pomohou vám s tím i známí a spolupracovníci, kteří vám rádi ulehčí od těch fyzicky i psychicky nejnáročnějších povinností. Pro dovolenou je nejlepší polovina měsíce, na začátku či na konci si až tolik neužijete. Rozhodně nezapomínejte na to, že léto je skvělý čas pro lásku.

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Horoskop pro Raka

Rak – nachystejte se na trošku náročnější počátek měsíce, ale po prvních deseti dnech by už všechno mělo být v klidu. Budete muset vyřešit několik složitějších záležitostí, možná vás čeká nějaký trošku nepříjemnější pohovor. Ve mezilidských kontaktech se snažte co nejvíce využít své diplomatické schopnosti. Mnoho věcí lze vyřešit rozumnými a dobře vyargumentovanými kompromisy. A s trochou šikovnosti může být kompromis ve skutečnosti vaší výhrou. Na konci července vás čeká nějaká radostná událost.

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Horoskop pro Lva

Lev – nachystejte se na to, že velkou část července vámi budou zmítat různé události. Nebude to moc příjemné, ale někdy není příliš možné ovlivnit rozvoj událostí. Stáhněte se trochu do defenzivy a prostě čekejte, až se situace uklidní. Uklidnit by vás mělo to, že finanční situace bude stabilnější, dokonce je dost pravděpodobné, že ke konci měsíce budete mít ušetřený docela hezký obnos, který budete moci utratit podle libosti. Dejte si pozor na sluníčku.

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

Horoskop pro Pannu

Panna – nemá smysl neustále pracovat. Všichni počítají s tím, že v létě je většinou větší volno, tak nezklamte jejich očekávání. V zaměstnání by měla být po většinu července klidnější atmosféra, nikdo se nebude moc honit a spoustu věcí se bude dát odložit na srpen. Bylo by dobré si odložit pár korun stranou, abyste si mohli o dovolené dopřát to, na co máte chuť. Panny ve vztahu čeká podle horoskopu trochu hádek o nějaké hlouposti, ale jinak atmosféra bude spíše příjemná.

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Váhy 

Váhy – v letních měsících se objevuje mnohem více pracovních nabídek. Pokud přemýšlíte o změně zaměstnání nebo chcete vyvinout tlak na svého současného zaměstnavatele, nyní může být ta správná chvilka. Jestliže se pro tento postup rozhodnete, snažte se vše zvládnout do dvacátého, konec července už není vhodný pro změny. Posledních deset dnů bude spíše o stabilizaci a nebo o sbírání zisků z předchozích aktivit. Single by se měli vrhnout do letních radovánek, může je to příjemně potěšit a potěšení může trvat déle než jen jednu noc.

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Štíra

Štír – první třetina měsíce bude spíše nudná, budete dělat to, co jste dělali doposud a každá minuta a hodina budou trvat dvojnásobek. Do normálu se vše vrátí po desátém a na konci měsíce byste si to měli užít. Pokud budete v práci, vaše povinnosti budou zajímavé a dobře oceněné, pokud budete na dovolené, radovánky budou opravdu jedinečné a budete na ně hodně dlouho vzpomínat. Podle horoskopu budou mít lidé narození ve znamení Štíra během celého července menší potíže s migrénami.

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Střelce

Střelec  –chystáte nějaký nový projekt nebo větší pracovní změnu? Nemá smysl čekat déle, červenec je pro to nejlepší. To co je nové bude mít úspěch, u starého čekejte jen stagnaci. Mnoho věcí vám pomůže vyřešit vyšší charisma, budete mít schopnost okouzlit lidi kolem vás a přesvědčit je, že zrovna váš názor a postup je ten nejsprávnější. Pokud hledáte partnera, tato schopnost se vám nyní může také docela hodit.

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Kozoroha

Kozoroh – zhruba do patnáctého budete mít celkem klid, jen nesmíte zapomínat na termíny. Pokud si je pohlídáte, nečeká vás žádný větší stres a budete si moci celkem příjemně odpočinout. Potom to bude jako cvaknutí přepínače. Povinností bude hodně a času málo. Takže by bylo rozumné si všechno pořádně rozvrhnout a naplánovat a u každého plánu počítat s jistou časovou rezervou na nečekané události. Chcete shodit pár kil? Během léta a letních sportovních aktivit máte nejlepší šanci.

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Vodnáře 

Vodnář – dokážete toho hodně, ale neměli byste přeceňovat své schopnosti. Přeci jen bude několik věcí, u kterých byste se měli poradit s někým zkušenějším a případně poprosit někoho šikovného o pomoc. Není to žádná ostuda a navíc takové situace dokážou mnohem lépe stmelit kolektiv. Vyhýbejte se dlouhodobým finančním závazkům, podle horoskopu červenec rozhodně není vhodný měsíc pro řešení takovýchto záležitostí. Lepší je trochu počkat na výhodnější nabídku, která rozhodně přijde. Jen to chce trochu trpělivosti.

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

 

Horoskop pro Ryby

Ryby – letní dovolená je skvělé období pro utužení partnerského vztahu a také se během ní dá obnovit sílu citů a vášní. A pokud partnera ještě nemáte, tak nyní je nejlepší možnost to změnit. Pokud vám v zaměstnání nepovolí pár dní volna, pokuste si co nejvíc užít víkendy, I pozdní návraty v neděli se dají dořešit poklidnějším pracovním rytmem během pondělního rána. V práci by to mělo být celkem klidné, takže si to budete moci dovolit. Popřemýšlejte o preventivní prohlídce.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec Ryb s ostatními znameními?

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama