OZDRAVNÉ PŮSOBENÍ N. LEVAŠOVA

Na základě postulátu anizotropie (nehomogenity) vesmíru vysvětluje nezbytné podmínky pro objevení-se živé hmoty, přírodní zákony, které vedou k nevyhnutelnému vzniku života a později rozumu, a vědomí, které se objeví také nevyhnutelně, pokud jsou splněny určité podmínky. Levašovovy pohledy nemají nic společného s vulgarmaterialismem (něm.), mechanickým materialismem. Silně věří, že hlavní otázka filozofie je absurdní a že duch a hmota je v podstatě jedno. Odhaduje lidské schopnosti jako neomezené a nemá pochyb o tom, že myšlenka může ovlivnit fyzickou hmotu: ve skutečnosti, může dělat věci, které si ani nejodvážnější spisovatel science-fiction nedokáže představit.


Levašov se nazývá ateistou. Zastává přesvědčení, že lidstvo není výtvor Boha, a dále, že není unikátní produkt evoluce, neboť jsme obklopeni množstvím dalších inteligentních civilizací. Hlavní úkol člověk je překonat úroveň „ineligentního živočicha“ na které se nyní velká většina lidí nachází, a, postupujíc na další evoluční stupně, postupně dosáhnout úrovně Tvůrce.


Ozdravné působení

Nikolaj Levašov nabízí na svých stránkách ozdravné působení na dálku prostřednictvím video nahrávek. Každý kdo si přeje může toto bezplatně vyzkoušet. Níže je překlad textu, kterým jsou tyto nahrávky na jeho stránkách uvedeny.

Více zde: leva-net.webnode.cz/zdravotni-pusobeni

Zdroj: http://www.esoterikweb.cz/clanky-nahled.php?id=2484


Nikolaj Levašov, vědec a fyzikální teoretik, vytvořil zcela novou teorii vesmíru, která poskytuje odpovědi na řadu otázek, které moderní věda považuje neřešitelné.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama