Jak řeší problémy jednotlivá znamení Zvěrokruhu

 

Beran

Pokud problém přepadl Berana, Beran ho vyřeší. Určitě ho vyřeší. Jakýkoli problém vyřeší. Ihned. Samostatně, hrdě a mlčky!

Býk

Je nesporné, že Býk problém vyřeší. Načež bude všem vypravovat, jakými způsoby ho řešil. Pro sichr o tom napíše do novin, aby to fakt všichni věděli.

Blíženci

Blíženci své problémy budou okamžitě sdílet. Nejdřív se budou snažit přehodit je na Berana, ale kdyby snad nesouhlasil, svěří je Střelci. Ten je určitě neodmítne!

Rak

Má-li Rak problém, dá se do pláče. Aby už konečně přestal, někdo to bude muset vzít na sebe. Když Rakovi náhodou nikdo nepomůže, dá všechno pěkně do pořádku sám. Proč musel tak vyvádět, je nepochopitelné.

Lev

Lev uspořádá prezentaci o způsobu vyřešení svého problému a sezve na ni všechny přátele a známé. Před očima přítomných se s problémem vypořádá jako pravý dravec – jediným máchnutím tlapy. Načež se ukloní, přijme květiny a za bouřlivého potlesku se odebere do svého hájemství.

Panna

Panně to doopravdy zkazí náladu, vždyť tenhle problém neměla v plánu! Zamyslí se a problém rozlouskne. Sama. A sama z něj také udělá závěry.

Váhy

Váhy svůj problém začnou zvažovat. Poté ho zváží ještě jednou, důkladně se zamyslí a dojdou k závěru, že toho na ně spadlo nějak moc. A samozřejmě část (nijak malou) navalí na nějakého odvážlivce, jako jsou Lev nebo Beran. Kdyby snad část chtěly odvážit Panně, byly by odkopnuty, protože Panna bere problémy pouze podle grafikonu.

Štír

Štír na problém mrkne a řekne: „Hele, problém!“ Načež na něj zapomene.

Střelec

Střelec bude mrzutý. Pak se rozesměje a začne vzpomínat, jaké že problémy už v životě měl! Poté se rozhodne, že to všechno je naprostá blbost a zapomene na ni. Když se problém nevyřeší sám o sobě, pak si Střelec se skřípěním zubů vyhrne rukávy a pustí se do něj.

Kozoroh

Kozoroh se opravdu rozčílí a připomene si všechna neslušná slova. Nikomu ale neřekne, že má nějaké problémy a bude se usmívat, jako by se nic nedělo. Až se nikdo nebude dívat, problém vyřeší. A bude se tvářit, jako že na světě je nádherně.

Vodnář

Začne svůj problém zkoumat, a to radostně a s nadšením. Možná o něm dokonce napíše knihu! Pokud jde o problém, se kterým už se setkal, znudí ho to a vyhledá Blížence. U těch se vždycky děje něco nového!

Ryby

Ryby, stejně jako Rak, udělají z drobné nepříjemnosti katastrofu vesmírných rozměrů a budou si ji hýčkat jako zřítelnici svého oka. Nedej Bože, aby jim snad někdo nabídl pomoc! Ruce pryč od rybích problémů! Až se jimi nasytí a natrpí co hrdlo ráčí, potom račte, můžete pomáhat.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Ukázalo se, že způsob přístupu k problémům je v jisté míře spojen se znamením Zvěrokruhu. Jestliže se například před stejným problémem ocitnou Beran a Blíženec, bude ho každý z nich řešit po svém. Jak, to se dozvíte v našem horoskopu.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama