Máš úžasné webovky

Před půl rokem jsem si zlomila nohu a od té doby jsem vyrazila po jiné cestě. Dala jsem se na holistický přéstup k životu: radikálně změnila jídelníček, vyházela chemickou kosmetiku a začala si vyrábět vlastní, začala jsem meditovat, jogu už cvičim dlouho, a celkově se zajímat o alternativní lečbu/ sebelečbu. Moc držím palce v tom, co děláš. Děláš to dobře. Pro mě je nejdůležitejší poznání/ informace a přesně toho se mi dotává na tvém webu.

Moc za to dekuju:-) Monika

31.1.2015

 

Ahoj Moniko,

Díky moc za takový e-mail. Už mi pár takových přišlo a já na ně s radostí odpověděla, ale na stránkách je neukazovala….nejsem z těch, která se ráda nějak chlubí …. Ale nastal čas a já si uvědomila, že i takovéto maily mají své místo na PRAVDIČKÁCH. Vaše díky, vaše uznání by neměli zůstávat jen pro mě. Jsem ráda, že tyto stránky jsou místem, kde lidi nacházejí pro sebe své pravdy, rady,  ukazatele kudy tudy za svým štěstím, či jsou jen místem pro  odpočinek…. A abych pravdu řekla, tak pro mě tyto mailíky a zprávy, jsou motorem pro činnost, kterou vyvíjím těmto stránkám.

Jsem moc ráda, když si přečtu podobný e-mail jako je ten tvůj….. kdy MOJE-PRAVDY ukázaly směrovku a člověk se po ní vydal a našel v ní svou pravdu.

Děkuji ti za tvůj mail a ode dneška zde budu dávat i další maily…. A nebudou tu chybět, ani maily opačného rázu, kdy dostávám varování, že se dostanu do pekel, pokud ve své činnosti budu pokračovat.

 

Měj se a směj se Mončo a ještě jednou díky.

S láskou Tvá Zrzka

1.2.2015

Ahoj Zuzko,

máš úžasné webovky, nemúžu se od tvých článků odtrhnout:-). Zaslala jsem odkaz celé svoji rodině i známým a většinu članků sddílím na facebooku!!

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama