Tajemství zákona přitažlivosti


Jak jste na tom Vy? Funguje Vám Zákon přitažlivosti?

Poprvé s tímto zákonem přišel William Walker Atkinson v roce 1906. Je to základní zákon v oblasti myšlení, tak jako je například zákon gravitace v oblasti fyziky. Přitahujeme věci, po kterých toužíme nebo kterých se obáváme. Z tohoto zákona neexistuje výjimka, i když bychom si to někdy přáli.

Mě osobně velmi dobře funguje, ovšem trvalo mi celkem dlouho než jsem přišla na to, jaké tajemství se za ním skrývá. Dlouho jsem bojovala s tím, abych pochopila principy, které zákon přitažlivosti zprovozní i pro mě. Chápu všechny, kteří si stojí za tím, že tento zákon prostě nefunguje. Prošla jsem si tím také. Proto se chci podělit o své zjištění.

Nedávno jsem objevila jsem na internetu přednášku, která mi všechny mé zkušenosti potvrdila a může pomoci všem z vás, kteří ještě tajemství zákona přitažlivosti neznáte.

Jednoduchý závěr z ní je tento – zákon přitažlivosti funguje!

Zákon přitažlivosti říká, že přitahujeme do svého života lidi, věci, události na základě své energie a vibrací, které vysíláme. Zákon přitažlivosti je neutrální a nerozlišuje, zda vysíláte pozitivní nebo negativní energii, prostě jen reaguje na to, co vyšlete. Zde by se mohlo nabízet vysvětlení, proč tolika lidem tento zákon nefunguje. On jim funguje, ale ne tak, jak by mohl.

Pozor na negativní energii! Když ji budete vysílat, bude se vám vracet zpět!

Většina lidí je plná negativismu, který je všeobecně hojně rozšířený kolem nás všech. Negativismus se nenápadně line z televize, novin, rádia a lidé jsou jím obklopeni v zaměstnání. Zdá se, že je normální nadávat, stěžovat si a hledat, co je špatně.

Kdykoliv něčemu věnujete pozornost, Vesmír vám to znásobené vrátí. Je jako zrcadlo, které odráží energii, kterou vyšlete.

Vyšlete pozitivní energii – získáte pozitivní výsledky. A naopak. Když věnujete pozornost negativním informacím, nevědomky si do svého života přitahujete více negativního.

Jak tedy ovládnout zákon přitažlivosti?

Nejdůležitější je převzít zodpovědnost za vše, co se vám v životě děje. Co vyšlete, to se vám vrátí. Vy jste tvůrcem svého života. Přitahujete vše na základě svých myšlenek a pocitů, které propojujete s činy.

„ Díky Zákonu přitažlivosti je každý z vás jako mocný magnet, který přitahuje více toho, jak se cítíte, v jakémkoli okamžiku.“ —  Esther a Jerry Hicksovi

Kroky k aktivování zákona přitažlivosti jsou tyto:

1/ Stanovte si, co přesně chcete do svého života přitáhnout. Vyjasněte si své cíle, sny a touhy.

Jak chcete žít? Co chcete v životě získat?

Zaměřte se na to, co chcete.

To je jeden z nejdůležitých principů zákona přitažlivosti. A další důvod, proč někomu zákon nefunguje. Většina lidí neví, co chce. Ale ví, co nechce. Jenomže Vesmír nevnímá ne… Pokud říkáte Nechci být chudý, Vesmír slyší Chci být chudý a posílá vám nazpět stále důkazy toho, že jste chudí.

2/ Věřte, že je to možné  a podpořte vše svojí aktivitou. Buďte aktivní a pracujte na svém úspěchu.

Zákon přitažlivosti říká – Konej! Buď aktivní, udělej něco. Tohle také většina lidí přeslechne. Bez akce se zákon neobejde. Udělejte 1.krok.

3/ Očistěte své energie, vymažte své negativní emoce a přesvědčení z minulosti.

Zákon přitažlivosti funguje pro všechny, kteří si pozitivně programují svoji mysl. Všichni totiž máme v podvědomí naprogramované programy z dětství, ze školy či z médií. Pokud s nimi nic neděláme, sabotujeme svůj úspěch. Jsou to neviditelné programy, které způsobují, že pro tolik lidí má zákon přitažlivosti pouze negativní výsledky.

Jaké by to bylo, kdyby zákon přitažlivosti fungoval i pro vás?

Co kdyby fungoval i vám?

Co byste si chtěli přitáhnout?

Přehrajte si webinář Objevte zákon přitažlivosti a otevřou se vám nové možnosti a obzory, které úspěšní lidé využívají ve svůj prospěch.

Marie Michaličková – Prague

Zdroj: http://www.koucmarie.cz

Zákon přitažlivosti je zákon, který funguje ve Vesmíru stejně jako zákon gravitace. Zatímco považujeme za samozřejmost, že zákon gravitace funguje a nijak ho nezpochybňujeme,  zákon přitažlivosti mnoho lidí považuje za výmysl a tvrdí, že jim nefunguje.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama