Horoskop na listopad 2015

 

 

Horoskop na listopad pro Berana

Beran –  na začátku měsíce vás čekají hodně vzrušující chvíle. Užívejte si je, vychutnávejte každý krásný okamžik, protože některé věci se jen tak rychle nezopakují. Celý měsíc bude důležité udržovat co nejlepší vztahy z okolím, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat něčí pomoc. Po patnáctém se snažte jasně oddělit soukromý život od pracovního a na konci listopadu si dávejte větší pozor na zdraví.

 

Horoskop na listopad pro Býka

Býk – pokuste se první dva týdny hodně věnovat práci a svým povinnostem. Důležitá bude dochvilnost a pečlivost. Díky tomu se vám podaří vyřešit spoustu záležitostí a hlavně trochu uvolnit konec listopadu, kdy byste si možná mohli dopřát i nějaký prodloužený víkend. Jestliže hledáte lásku, nevyhýbejte se setkáním a místům, kde to voní romantikou. Střízlivý a klidný pohled na věc někdy je spíše na škodu, zvláště když jsou ve hře city.

 

Horoskop na listopad pro Blížence

Blíženci – v listopadu to bude podle horoskopu dost drsné. V práci budete v jednom kole a díky nedostatku světla vaše tělo občas začne volat po zpomalení a odpočinku. Pokuste se co nejrozumněji rozložit síly a každou volnou chvilku využijte pro aktivní i pasivní odpočinek. Kolem poloviny měsíce byste měli dosáhnout nějakého většího úspěchu, ale ani potom nesmíte zpomalit. Ve vztahu si hlídejte co říkáte a jakým tónem to říkáte, nemá smysl řešit hloupá nedorozumění.

 

Horoskop na listopad pro Raka

Rak – usměje se na vás štěstí. Konečně uvidíte svět v mnohem lepších barvách než tomu bylo v posledních měsících. Pokud přemýšlíte o změnách v pracovním životě, nejlepší pro to bude období mezi desátým až dvacátým. Využijte zajímavou příležitost. Průběžně se mohou objevovat menší problémy se žaludkem či celou trávicí soustavou. Poslouchejte organismus, když vám něco nebude chutnat, nejezte to.

 

Horoskop na listopad pro Lva

Lev – pošmourný podzim je většinou spojený i s horší náladou a celkovou únavou. Ani vám se to nevyhne, ale negativní dopady můžete docela úspěšně minimalizovat. Stačí když nebudete sedět jen za pecí, ale vyrazíte mezi lidi. Ti se s vámi podělí o energii a životní optimismus. Podle horoskopu byste měli v druhé polovině měsíce řešit nějakou záležitost spojenou se vzdálenější minulostí.

 

Horoskop pro na listopad Pannu

Panna – listopad by vás měl hodně potěšit. Dokončíte staré projekty a vymyslíte nové, které vám v budoucnu zajistí nemalý finanční i společenský úspěch. A milé to bude nejen v zaměstnání, ale i v lásce. Pokud již žijete s partnerem, ten vám nyní snese i modré z nebe a pokud jste až do teď byli single, tak stačí pomalu jen lusknout prsty a vše by se mělo změnit. A pokud z toho nebude láska až za hrob, alespoň si vychutnáte trochu příjemného rozptýlení.

Horoskop pro Váhy

Váhy – podle horoskopu byste se trochu více měli věnovat svému zdraví. Některé vaše návyky nejsou úplně v pořádku, ale s trochou snahy se je dá změnit. Nebojte se konzultovat věci s odborníky, přeci to je důvod, proč tady jsou. Ke konci listopadu bude vhodný čas k návštěvě kadeřníka či holiče. Pomalu byste měli začít myslet na Vánoce, už se blíží a některé možnosti se už opakovat nebudou. Navíc si můžete ušetřit trochu prosincového času.

 

Horoskop na listopad pro Štíra

Štír – v práci byste měli dostat úkoly, které vám budou hodně vyhovovat a také vám poskytnou nemálo svobodného prostoru pro jejich realizaci. Taková šance se nebude v nejbližších měsících opakovat, takže ji pokud možno beze zbytku využijte. Pozor, úspěch bude z jisté části záležet na tom, jak vycházíte s lidmi v kolektivu. Možná bude dobré na čas odložit některé spory. Máte nějaký problém v domácnosti? Podívejte se na něj z odstupem a bez emocí a určitě najdete řešení.

 

Horoskop na listopad pro Střelce

Střelec – v prvních dvou týdnech se kromě zaměstnání koncentrujte i na úřední záležitosti. Pokud vás čeká nějaká záležitost spojená se soudy či policií, vše by mělo dopadnout k vaší největší spokojenosti. Pokud chodíte do školy nebo se účastníte nějakých kurzů, pokuste se využít toho, že listopad je podle horoskopu měsícem, ve kterém intelektuální schopnosti Střelců vystoupají na dosud nepoznané výšiny. Pokud jste single, možná byste měli slevit trochu ze svých požadavků a najednou uvidíte, jak se vše může bleskově změnit.

 

Horoskop na listopad pro Kozoroha

Kozoroh – plánujete už něco delší dobu? Ať se to týká majetku nebo zaměstnání nebo osobního života, měli byste přestat plánovat a přemýšlet a pomalu přistupte k realizaci. Stejně se mnoho věcí bude muset řešit za pochodu podle vývoje situace. Pokud se budete snažit vše naplánovat naprosto dokonale, nakonec nikdy s realizací nezačnete. Na konci měsíce vás pravděpodobně dopadne určitá deprese. Nejlepším lékem bude pohyb a příjemná společnost.

Horoskop na listopad pro Vodnáře

Vodnář – dočasné věci nemohou být dočasné napořád. Pokud jste se situací spokojeni, přiznejte si to, pokud vám to nevyhovuje, změňte svůj přístup a vše se rychle vylepší. Během celého listopadu a zvláště v jeho polovině bude obranyschopnost vašeho organismu mírně oslabená. Snadno chytíte nějakou nemoc, proto bude lepší, když se vyhnete místům, kde se schází hodně lidí. Na začátku nemoci se můžete ji pokusit zastavit domácí léčbou, ale pokud během jednoho dne nezabere, honem běžte k lékaři.

 

Horoskop na listopad pro Ryby

Ryby – začátek listopadu by se měl podle horoskopu odehrávat ve znamení lásky a domácí pohody. Pracovní záležitosti ustoupí trochu do pozadí a vy byste si měli opravdu užít. Nevydrží to celý měsíc, ale i tak by vás nyní nemělo čekat nic kritického. Jen si musíte trochu více dávat pozor na výdaje, blíží se Vánoce, na které je dobré pár korun odložit. Při důležitých rozhovorech vsaďte na sebevědomé vystupování, to bude vaším nejlepším spojencem

Zdroj: horoskopy-vestirna.com.

Převzato: http://www.esoterika.cz

Vaše komentáře

Reklama