Horoskop na září 2016

 

 

Horoskop na září 2016 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – pro vaši rodinu budete nyní velkou oporou. V září se objeví několik problémů, které se vám podaří vyřešit a díky tomu se vám i podaří zlepšit vztahy mezi nejbližšími. V poslední třetině měsíce podle horoskopu budete mít nějakou zajímavou finanční nebo pracovní nabídku. Hodně naslouchejte, máte možnost se dozvědět několik důležitých informací, které výrazně ovlivní váš pracovní i rodinný život.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – povinnosti jsou důležité, ale podle horoskopu byste v září také měli dbát na dostatek odpočinku a zábavy. Nemůžete se jen točit kolem práce, život je třeba pořádně prožít. V druhém týdnu se u lidí narozených ve znamení zvěrokruhu Býka mohou objevit nějaké menší zdravotní problémy. Nejpravděpodobněji budou spojené buď s trávením nebo mírně sníženou imunitou. Prodloužený víkend na konci září by vám udělal dobře.

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – kolem poloviny měsíce se budete hlavně věnovat rodinným záležitostem. Některé věci bude třeba vyřešit, objeví se i pár záležitostí, které byste z dlouhodobého hlediska měli přeci jen změnit. Nedělejte nic silou, řiďte se heslem, že více hlav víc ví a tím pádem se všechny důležitější kroky snažte probrat s těmi, kterých se týkají. Během celého září byste si měli dávat pozor na klimatizaci a ledové nápoje, škrábání v krku se rychle může změnit na angínu.

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – obecně se dá říci, že podle horoskopu se září bude koncentrovat na práci a zábavě s přáteli. Může se stát, že budete mít menší tendence zanedbávat své nejbližší, pokuste se jim věnovat trochu více alespoň o víkendu. Do poloviny měsíce by bylo rozumné se s výdaji trochu brzdit, později si budete moci výrazněji povolit opasky. Ne každá příležitost na přivýdělek se vyplatí, někdy má volný čas výrazně větší hodnotu.

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – odhalí se před vámi nějaké velmi důležité tajemství. Budete se potom muset rozmyslet, jestli si to necháte pro sebe a nebo se nově získanými informacemi podělíte se svým okolím. Obě varianty budou mít svá pro a proti, takže nic neuspěchejte a vše si pořádně promyslete. Se zdravím by to v září mělo být celkem slušné, jen se snažte hlídat jídelníček a také správnou životosprávu s dostatkem odpočinku a spánku. Preventivní prohlídka nebo zubař by rozhodně nebyl špatný nápad.

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – v rodině a domácnosti to bude fungovat podobně, jako to fungovalo v posledních měsících. Podle horoskopu rozhodně září není ideální čas pro nějaké větší změny. Můžete se na ně pomalu připravovat, ale s realizací raději nezačínejte. Single nyní mohou najít partnera mnohem snadněji, začne to příjemnou večeří v nějakém klidnějším a romantickém místě. Konec měsíce bude pracovně docela náročný, ale pokud si naplánujete pracovní aktivity den dva dopředu, vše byste měli v klidu zvládnout.

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – první polovinu měsíce bude výrazně ovlivňovat nějaká osoba, která vám moc nepřeje. Nepouštějte se s ní do boje, hádky by vás jen stály sílu a nijak by situaci nevylepšily. S postupem času si okolí všimne samo, že to vy jste tou dobrou stranou a vše se postupně samo vyřeší. V poslední třetině září je před vámi nějaká významnější zkouška. Dobře se připravte a neponechávejte nic náhodě. Je lepší některé věci ověřit třikrát, abyste pak měli stoprocentní jistotu.

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – možná se vám bude zdát, že se vám nedaří a situace nemůže být horší. Ve skutečnosti je tomu opačně a jen vás na začátku měsíce bude pronásledovat menší pesimismus. Nejlépe s ním budete bojovat aktivním odpočinkem, lehkým jídelníčkem a příjemně tráveným volným časem s někým blízkým.  Horoskop vám kolem dvacátého předpovídá nějakou příjemnou událost, budete  mít hodně štěstí a něco se ve vašem životě posune pozitivním směrem. Mohou se objevit menší potíže s příliš suchou kůží.

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – začne se uskutečňovat nějaký váš tajný sen. Září by mělo být pro vás hodně příjemné, vše sice ještě nebude úplně dokonalé, ale pozitivní budoucnost už není jen přání, ale příjemná realita, která se velmi rychle blíží. Od pátého do desátého budete pod větším pracovním tlakem, nenechte se nikým manipulovat a strkat do věcí, které nechcete dělat a nebo vás naprosto nezajímají. Snažte se v tomto měsíci trochu šetřit zrak a omezit počítač, mobil i televizi.

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – blízký známý nebo přítel čeká, až mu zavoláte. Není v tom žádná vypočítavost, jen se prostě trochu stydí a je lepší mu to zjednodušit tím, že mu vyjdete vstříc. V první části měsíce vás čeká hodně práce, nejvíc bude zaměstnaný váš mozek. Nezapomínejte mu dodávat dostatek vitamínového a minerálového “paliva”. Čeká vás nějaká informace o změnách v trochu vzdálenější rodině. Na váš život by to ale větší vliv nemělo mít. Zvláště během chladnějších dnů a nocí si dávejte pozor na krk.

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – je hezké, že se staráte o lidi ve svém okolí a ještě hezčí je vaše péče o blízké. Ale nezapomínejte na sebe. Podle horoskopu by bylo ideální, kdybyste si v září našli trochu volného času a využili ho jen tak, jak se vám to nejvíc líbí. Díky takovému příslovečnému dobití baterek vám to bude v práci i v domácnosti šlapat ještě lépe. Někdo vás může poprosit o finanční pomoc, rozmyslete si pořádně, jestli to neovlivní velmi negativně váš rozpočet a pokud ano, tak s omluvou tentokrát odmítněte.

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

Horoskop na září 2016 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – bylo by rozumné přestat řešit minulost a začít se zajímat hlavně o přítomnost a také o budoucnost. Staré chyby už bohužel napravit nelze, mnohem rozumnější je postupovat tak, aby se už nikdy neopakovaly. Mezi patnáctým a dvacátým dostanete nějakou zprávu, která může pozitivně ovlivnit vaše domácí finance. Jen ji musíte správným způsobem využít. Váš organismus by měl být po létě v docela dobré kondici, ale nemá smysl nic přehánět. Pokud máte hodně fyzických aktivit, bylo by rozumné si některé odpustit.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec Ryb s ostatními znameními?

 

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

Vaše komentáře

Reklama