JAK SE ZBAVIT BRADAVIC

V případě genitálních bradavic (kondylomat) gynekologa.

Lékař zpravidla navrhuje léčbu tekutým dusíkem, kdy se aplikuje mražený dusík na bradavici po dobu několika desítek sekund až po pár minut na bradavici. Na bradavici se poté vytvoří puchýř, který sám praskne. Někdy je potřeba tento postup opakovat. Toto odstranění je velmi účinné a není moc bolestivé, jak si mnoho lidí myslí.

Další možností je potírání si bradavice nějakým roztokem (kyselina mravenčí, roztoky nebo mastičky s kyselinou acetylsalicylovou). Ovšem jedná se o zdlouhavý způsob odstranění, který trvá až několik týdnů.

Také je možné bradavice odstranit chirurgicky v lokální anestezii. Bradavice se však i přes zákrok může znovu objevit.

Další možností je odstranění laserem, které vyžaduje několik aplikací.

Dále existuje mnoho dalších možností, jak bradavici odstranit. Ovšem také se mohou rozšířit při špatných postupech.

Na odstranění bradavice lze použít česnek, cibuli, citron, šlupku banánu, vlaštovičník…
Také je možné si zakoupit různé přípravky v lékárně, které mohou, ale také nemusí pomoct.

Tak to bylo jen tak všeobecně, ale teď bych se ráda s vámi podělila o jednu radu, kterou asi málokdo zná…..ona totiž na ni přišla moje dcera….poslechla svou intuici….a …..čtěte dál :o).

Jelikož moje dcera Jana, je tak trošku mýval a o prázdninách je koupaliště jejím druhým domovem, tak se stalo, jak už to bývá, tak pravděpodobně tam, chytla bradavice na chodidla. A že jich bylo habakuk….byly to celé hnízda a moje babské rady a nebo náhánění ji k chirurgovi…se míjeli účinkem. Docela mě to mrzelo, že si nedá říct, protože bradavice na chodidlech jsou docela bolestivá záležitost.

Několik dnů po sobě, jsem každý den vytírala koupelnu, protože tam byly bílé stopy…takové tečky….podezírala jsem naši freťulí holku Terezku, že si někde smáčí ťapky a pak dělá stopy. Jak jsem tak zase nahlas přemýšlela, do čeho Terča vlezla …uslyšela jsem za sebou Jaňulu jak mi říká…. „To je po mně…to není po Terezce“. Ona si ta moje holka začala bradavice potírat pastou na zuby….no samozřejmě jsem si poklepala na čelo….ale nechala jsem ji ať se pastou ťapká dál :o). Po měsíci mi hrdě ukázala své šlapky…které byly bez bradavic. Fakt jsem čučela a ptala se jí, kde k tomu došla….jestli jí to někdo s tou pastou na zuby poradil a nebo se někde o tomto dočetla. Prý ji to jen tak napadlo. Klobouk dolů….ta moje holka poslechla svůj vnitřní hlas :o). Jelikož i můj syn sportuje a navštěvuje jak koupaliště a kryťák…a používá společné sprchy, kde se bradavice dají lehce přenést …tak i on měl pár bradavic na chodidlech. Když mu Jana ukázala svoje čisté bezbradavicové šlapečky….tak i on začal pastu na zuby místo jen k čištění zubů používat i na potírání bradavic. Ale znáte kluky…. Neměl výdrž jako Jana…dělat to poctivě každý den…ale jen když si vzpomněl…..ale světe div se, i jemu bradavice zmizely.

Tak nevím….bylo to tou pastou na zuby, nebo to byla jejich víra, která jim pomohla zbavit se bradavic? Každopádně, pokud byste chtěli zkusit na bradavice pastu na zuby, tak si tím rozhodně nemůžete ublížit a pokud vám bradavice zmiznou….pak budu mít radost, že vám rada, kterou jsem tady napsala – pomohla.

Asi vás zajímá o jakou pastu jde……myslím si, že je to jedno jaká pasta to je, ale v té době jsme používali tu co  jsem dala na obrázek.

Mějte se a smějte se….. vaše Zrzka

22.5.2011

Vaše komentáře

Reklama