Horoskop na březen 2017

Horoskop na březen 2017 pro Berana

Horoskop - znamení Berana

Beran – zvláště v první třetině března budete podle horoskopu schopni vymyslet a zvládnout téměř cokoliv. Ale i zbytek měsíce bude celkem úspěšný, zvláště co se týká různých dlouhodobých finančních investicí a projektů, jejichž realizace přesahuje půlroční horizont. Po dvacátém očekávejte, že se objeví nějaké nové povinnosti. Bude vás to stát trochu času a energie, ale brzy zjistíte, že vaše práce je mnohem zajímavější než dřív. Zamilovaným se březen bude velmi líbit.

Jak poznáme BERANA

Muž Beran

Žena Beran

Jaké utváří vztahy zrozenec Berana s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Býka

Horoskop - znamení Býka

Býk – objevíte v sobě nějaký nový talent či schopnost, o které jste dosud nevěděli. Využijete ji nejen v profesním životě, ale také pro své vlastní potěšení. Podle horoskopu bude březen naprosto dokonalý pro všechny, kteří musí hodně cestovat. Získáte nové známosti i kontakty, dozvíte se spoustu užitečných věcí. Jen ne vše musíte hned všem roztrubovat. Některé záležitosti je lepší zatím neprozrazovat a počkat si na výhodnější období. Kolem poloviny měsíce mohou mít lidé narození ve znamení zvěrokruhu Býk menší potíže s migrénami.

Jak poznáme BÝKA

Muž Býk

Žena Býk

Jaké utváří vztahy zrozenec Býka s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Blížence

Horoskop - znamení Blíženců

Blíženci – v měsíci březnu byste se podle horoskopu měli řídit hlavně intuicí. Vaše podvědomí vám bude napovídat mnohem lépe, než kdokoliv jiný a bude mít mnohem přesnější odhad situace než chladné hodnocení faktů. Sázejte na první nápad, který se ve vaší hlavě objeví. V zaměstnání během tří čtvrtin měsíce budete muset v některých záležitostech oželet pečlivost na úkor rychlosti. Snažte se zabývat jen tím nejdůležitějším, mnoho věcí se dá odložit na následující měsíc. Ve vztazích, kde to už delší dobu skřípe, dojde v březnu k nečekanému rozuzlení.

Jak poznáme BLÍŽENCE

Muž Blíženec

Žena Blíženec

Jaké utváří vztahy zrozenec Blíženců s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Raka

Horoskop - znamení Raka

Rak – v zaměstnání budete mít více povinností než obvykle. Navíc počítejte s tím, že mezi desátým a patnáctým bude v práci hodně velký chaos a také se objeví několik novinek, které budete muset rychle pochopit a začít využívat. Je velmi důležité, abyste dokázali výsledky své práce dobře prodat. V některých případech je forma lepší než obsah. Díky práci poznáte i někoho zajímavého. Dejte tomu trochu času a možná z toho bude velké přátelství. A kdo ví, v budoucnu i možná něco víc. Změny a neustálý tlak povedou ke stresu, kterým může dlouhodobě způsobit i různé zdravotní problémy. Víkendy věnujte odpočinku.

Jak poznáme RAKA

Muž Rak

Žena Rak

Jaké utváří vztahy zrozenec Raka s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Lva

Horoskop - znamení Lva

Lev – při řešení složitých záležitostí byste podle horoskopu měli zapojovat hlavně vaši představivost. Mnoho věcí bude mít dost netradiční řešení, která rozhodně vybočují ze zajetých kolejí. Na začátku a na konci března budete pod jistým finančním tlakem. Bylo by rozumné najít předem nějaké úspory v každodenních výdajích. Úvěr nebo krátkodobá půjčka by měly být až to poslední řešení v naprosto krizové situaci. Při zdravotních problémech věřte odborníkům. Samoléčba jen na základě internetu rozhodně nebude moc dobrý nápad.

Jak poznáme LVA

Muž Lev

Žena Lev

Jaké utváří vztahy zrozenec Lva s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Pannu

Horoskop - znamení Panny

Panna – lidé narození ve znamení zvěrokruhu Panna by si v měsíci březnu měli dávat velký pozor na každého, kdo jim bude příliš moc mazat med kolem úst. A také na lidi, kteří vám budou nabízet podezřele výhodné zboží nebo služby. Nikdo z nich to s vámi nemyslí moc dobře, každému jde jen o jeho zisk. Zkuste si na začátku měsíce vymyslet něco, čím zlepšíte své pracovní výsledky a pak důsledně plán dodržujte. Efektem budou vyšší příjmy a mnohem lepší pozice v zaměstnání. Single mají velkou šanci na lásku, stačí se jen vzdát nerealistických požadavků.

Jak poznáme PANNU

Muž Panna

Žena Panna

Jaké utváří vztahy zrozenec Panny s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Váhy

Horoskop - znamení Vah

Váhy – v první polovině měsíce potkáte člověka, který bude mít velký vliv na váš profesní život i budoucí kariéru. Vliv bude jednoznačně pozitivní. Nechte si od této osoby poradit, i kdyby se vám někdy zdálo, že váš postup je výrazně lepší. V zaměstnání se starejte hlavně o své povinnosti, nevstupujte do žádných sporů a nesnažte se na sebe moc upozorňovat. Pokud byste postupovali opačně, výsledkem by pro vás bylo jen více práce za stejnou odměnu. A to se vám určitě nevyplatí. Podle horoskopu vám v březnu velmi prospějí masáže a léčivé koupele.

Jak poznáme VÁHY

Muž Váhy

Žena Váhy

Jaké utváří vztahy zrozenec Vah s ostatními znameními?

Horoskop na březen 2017 pro Štíra

Horoskop - znamení Štíra

Štír – v zaměstnání budete pod drobnohledem nadřízených. Podle horoskopu je to skvělá příležitost dokázat, že máte na víc a že byste měli být za svůj výkon výrazně lépe ohodnoceni. Pokud přijdete s nějakým novým originálním nápadem, úspěch máte v kapse. Pokud podnikáte, v březnu máte možnost objevit nějakou zajímavou díru na trhu a nebo výrazně rozšířit své aktivity. Nebojte se reklamy, její cena bude mnohonásobně nižší než budoucí zisky. Po dvacátém nastane čas lásky a vášně.

Jak poznáme ŠTÍRA

Muž Štír

Žena Štír

Jaké utváří vztahy zrozenec Štíra s ostatními znameními?

 

Horoskop na březen 2017 pro Střelce

Horoskop - znamení Střelce

Střelec – vaše hlava a tělo budou v březnu přeplněny tvůrčí energií. Nebojte se využít každý nový nápad, který se objeví. A pokud se ho nebude dát realizovat okamžitě, není důvod zoufat. Naplánujte si to na nejbližší možný termín. Před desátým budete mít v peněžence trošku průvan, raději si na začátku měsíce dejte pozor kolik a za co utrácíte. Čerstvě zamilovaní se nyní mohou odhodlat k dalšímu kroku, který jejich vztah upevní. Lidé, kteří již s partnerem žijí nějaký ten pátek, prožijí dva velmi romantické víkendy plné krásných překvapení.

Jak poznáme STŘELCE

Muž Střelec

Žena Střelec

Jaké utváří vztahy zrozenec Střelce s ostatními znameními?

 

Horoskop na březen 2017 pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha

Kozoroh – měsíc březen by vás pracovně i finančně měl potěšit. Budete mít dost odvahy a rozumu, abyste se vyhnuli různým nástrahám a také hodně motivace, díky které dosáhnete konečně velkého úspěchu. Dozvíte se důležitou informaci, kterou před vámi někdo dlouhou dobu tajil. Nové znalosti využijte čistě ve vlastní prospěch. Jednou za čas každý člověk může myslet pouze na sebe. Při smlouvání tvrdě stůjte na svém, vyhýbejte se kompromisům, které by pro vás nebyly tak výhodné jako původní návrh. Některé důležité věci bude podle horoskopu rozumné odložit.

Jak poznáme KOZOROHA

Muž Kozoroh

Žena Kozoroh

Jaké utváří vztahy zrozenec Kozoroha s ostatními znameními?

 

Horoskop na březen 2017 pro Vodnáře

Horoskop - znamení Vodnáře

Vodnář – čekejte nevšední zážitky. Celý měsíc březen bude mít pro vás spoustu kouzla a přinese vám mnoho nového a zajímavého. Od sedmého března se snažte u důležitých rozhodnutí trochu počkat. Některé věci budou vypadat s jedno až dvou denním odstupem jinak, než vypadaly. Pracovně nejúspěšnější bude úplný konec měsíce. To je také čas, na který byste si měli počkat, pokud hledáte nové zaměstnání. Dostanete velmi zajímavou nabídku, kterou vám bude velmi zatěžko odmítnout. Ve společnosti budete okouzlovat šarmem a vtipem. Je to skvělá příležitost, jak si vylepšit s některými lidmi vztahy. Také díky tomu budete moci prožít krásný flirt.

Jak poznáme VODNÁŘE

Muž Vodnář

Žena Vodnář

Jaké utváří vztahy zrozenec Vodnáře s ostatními znameními?

 

Horoskop na březen 2017 pro Ryby

Horoskop - znamení Ryby

Ryby – podle horoskopu na začátku a uprostřed měsíce vás to v zaměstnání bude hodně nudit. Nic nového a zajímavého se dít nebude, povinnosti budou stále stejné a atmosféra naprosto nezajímavá. Na druhou stranu budete mít trochu více času než obvykle, protože nikdo od vás nebude vyžadovat nějaké extra nasazení. Získané volno využijte k odpočinku a nebo k nějakým krásným společným zážitkům s partnerem. Pokud ho ještě nemáte, Amorův šíp vás může zasáhnout kolem dvacátého nebo na úplném konci měsíce. Krátké a nezávazné posezení u kávy se může velmi rychle změnit něco mnohem hlubšího.

Jak poznáme RYBY

Muž Ryba

Žena Ryba

Jaké utváří vztahy zrozenec Ryb s ostatními znameními?

 

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

http://www.esoterika.cz/

Vaše komentáře

Reklama