Test: stačí si vybrat strom a dozvíte se o sobě zajímavé podrobnosti!

 

 

V myšlenkách a někdy i doopravdy se dotýkáme a objímáme duby i křehké břízy, hledíme do korun ořechů, vdechujeme nádhernou lipovou vůni a sbíhají se nám sliny na červené jablíčko, které nám na větvi nabízí jabloň.

Může nám strom na obrázku něco říci o povaze člověka? Pojďme to vyzkoušet…

 

Strom číslo 1

Nejčastěji si tento strom volí lidé, kteří jsou momentálně nespokojeni se životem a rádi by situaci změnili k lepšímu. „Někde štěstí určitě je, jenomže já tam nejsem. Musím se tam dostat!“ S takovým heslem právě teď žijí.

Hlavní vlastnosti lidí volících tento strom: odvaha, zvídavost, zájem o vše nové. Touží po změnách. Nové poznatky a dojmy přijímají doslova celým srdcem. V této životní fázi se lidé jen málokdy nacházejí dlouho. Když si vyberou novou cestu, volí obvykle jiný strom.

 

Strom číslo 2

Trpěliví, houževnatí a neuvěřitelně vytrvalí. Nikdy se nevzdají hned na počátku cesty. Cílevědomí. K vytyčenému cíli půjdou krok za krokem, neuhnou z cesty.

Ve svém oboru jsou skutečnými profesionály.Při slovech „improvizace“ nebo „volná variace“ můžete na jejich tváři spatřit skeptický výraz. Tito lidé jsou si jisti, že život se jim daří, jde-li všechno podle plánu.

Tito stoupenci stability jsou věrni zavedenému pořádku věcí. Rádi vytvářejí logická schémata a nesmíří se s žádnými překvápky nějakých novot. Jakékoli změny jsou jim proti srsti, zvláště pak takové, které narušují jejich logické konstrukce.

Strom číslo 3

Tvůrčí, originální osobnosti. Nechodí vyšlapanými cestami, nevěnují žádnou pozornost šablonám. Jsou kreativní a plní inspirace. Všechno chtějí dělat po svém a v jakékoli oblasti budou hledat nové cesty.

Obvykle jsou to okouzlující, charizmatičtí lidé. Originálně se oblékají. Je lehké vyvést je z míry. Jejich nálady kolísají rychleji než kursy na burze. Jsou to skvělí řečníci. Rádi se podělí o své nápady se všemi, kdo o to stojí. I s těmi, kdo o to nestojí…

 

Strom číslo 4

Ať je jak chce zamračeno, tihle dynamičtí lidé budou vždycky den vítat radostně. Jsou neúnavnými generátory nápadů a činů.

Ctižádostiví a pragmatičtí. Mají ambice a dokážou vedení přesvědčit o své nenahraditelnosti. Vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout. Zpravidla se domnívají, že na světě existují dvě hlediska – nesprávné a jejich vlastní.

Silné osobnosti, upřímní přátelé, nebezpeční protivníci. Zdá se, že už od dětství jim v krvi koluje duch soutěživosti.

Strom číslo 5

Zvláštní vlohy k empatii. Soucítí s lidmi jako nikdo jiný. Snadno si představují sebe sama na místě někoho jiného, umějí se vžít do lidských emocí a sdílet jejich neštěstí i radosti. Citliví a laskaví lidé, kteří dokážou náš svět procítit opravdu hluboce.

Ke štěstí jim nestačí vlastní pohoda. Harmonie se do jejich života dostaví teprve tehdy, když je šťastné i jejich okolí. Nemají rádi konflikty a dovedně zahlazují hrany nedorozumění . Míru si cení víc než pravdy. V 99 procentech případů jsou to oni, kdo první přistoupí na ústupky.

 

Převzaté ze stránek http://www.pronaladu.cz/

Lidé se v lese často kochají krásnými stromy. Obdivují překrásnou korunu, tvar kmene, odstín zeleně. Každý z nás najde občas jeden určitý strom, vedle kterého rád pobude déle než u ostatních.

Sdílet tuto pravdu

Reklama

Sledujte na Facebooku

Vaše komentáře

Reklama