POSLEDNÍ SEMINÁŘ AK1 V ROCE 2012

Kdy?    10 a 11. listopadu 2012

Cena:    1200 Kč,-

Začátek:   sobota 10.11.2012 v 09:00 hod

Konec:    neděle 11.11.2012 dle dohody, ale přibližně kolem 16 hod. (konec semináře přizpůsobím podle   potřeby – vašich odjezdů)

 

V prostorách kde bude kurz AK probíhat je vybavená kuchyňka s mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Dále WC + sprcha. Přespat se dá na žíněnkách (15 žíněnek, které jsou pohodlné – skoro jako matrace, pokud by bylo víc lidiček na spaní, bude potřeba si přivést karimatky) ve vlastních spacácích. Prostory jsou v centru města, takže poblíž jsou obchody, restaurace, hotely atd. 

 

 

HORNÍ VALY 2 (VCHOD Z ULICE DOBROVOLSKÉHO)

 

Mapka

 

 

Pro přespolní,

kteří mají problém se spoji jsem zařídila, že mohou přespat již v pátek v prostorách Klubu mladých SVČ (cena za noc je 100 Kč,-) Budu mít od pátku dovolenou, takže pokud budeme ve spojení, tak bych si vás vyzvedla na vlakovém, či autobusovém nádraží a převezla vás, abyste nemuseli bloudit a pokud by zbyl čas, tak bychom si mohli před spaním zajít někam posedět a poplkat :o).

 

 

 

O čem seminář AK1 bude?

Vykreslíme se z negací a naučíme se kreslit rezonátory, dále budeme kreslit čakry a podle nich se učit dělat výklad a charakteristiku osobnosti a vztahů. Ráda bych vás naučila a vysvětlila vám, jak lze automatickou kresbu využít v praktickém životě.

 

Seminář nebude jen o automatické kresbě. Probereme různá témata o které budete mít zájem, dozvíte se různé finty a fintičky, jak pomoct sami sobě a nebo druhým a zameditujeme si. Meditace podle času budou dvě…na pročištění vztahů a další meditace vám vypoví hodně o vašem životě.

 

 

Co si vzít sebou?

Verzatilku pokud možno s měkkou tuhou ( ne pentelku) anebo jedničku obyčejnou tužku

Pastelky (pokud možno barvy čaker) na principu verzatilky, ale není podmínkou.

Ořezávátko (pokud budete mít obyčejné pastelky a tužky)

Spoustu bílých papírů A4

Podložku (umělohmotnou, tvrdou, která se dává do sešitu, abyste se neprotlačili na další papír) ale není podmínkou

Pokud máte, tak kyvadélko a kamínky různých barev a druhů

Sebe + dobrou náladu + chuť do kreslení + chuť pracovat na sobě :o) a poznávat a probouzet své dary, které v sobě ukrýváte

Přezůvky a osobní věci, které se budou odvíjet od toho, jestli budete nocovat či nikoliv…to už nechám na vás :o)

 

 

 

Pro koho je kurz určen?

Pro každého koho  zajímá automatická kresba a chce se jí naučit a porozumět. Nemusíte umět kreslit (já taky neumím…prase od koně v mé kresbě nerozeznáte :o) ).

 

Ještě bych doporučila, než se za mnou vydáte, si přečíst reakce na proběhlé semináře ( sice se spolu zasmějeme, ale i staré rány otevřeme a tak často slzičky pročištění se prolejí) které najdete zde

 

Závazné přihlášky posílejte na  [email protected]…. Zálohu od vás vybírat nehodlám, jelikož věřím, že přijede ten, kdo se má se mnou setkat a kdo se má setkat i s ostatními…bude tam přesně ten kdo tam být má . :o). Platba proběhne až na místě.

 

 

Jelikož se jedná o poslední seminář AK1 v letošním roce a je o něj velký zájem, žádám vás, abys se přihlašoval ten, kdo opravdu cítí potřebu na této akci být a již teď ví, že termín mu vyhovuje. Počet míst je omezen na 25 účastníků ( jindy bývá na 20, ale jelikož je to poslední seminář v letošním roce a další bude až na jaře příštího roku, tak jsem se rozhodla počet míst navýšit).

I po zaplnění 25 míst, je možné se dále přihlašovat jako náhradníci….často se stává, že je vyhověno téměř většině, jelikož v průběhu se lidičky odhlašují z důvodů, že jim do akce nečekaně něco vlezlo atd.

 

 

 

Těším se na vás…mějte se a smějte se…..vaše Zrzka

4.10.2012

 

 

ÚČASTNÍCI:

 

1. Lenka S.

2. Alena Laura

3. Andrea

4. Hanka V.

5. Jana K.

6. Kytička

7. Lucka

8. Lenča

9. Iva B.

10. Tajana

11. Zoja

12. Jiřinka

13. Janča

14. Renča

15. Zizulda

16. Jitka

17. Peťka

18. Dáša

19. Saška

 

 

Vaše komentáře

Reklama