Astrohoroskop na září 2016

 

Aktuální pohyby a vliv planet v září 2016 na jednotlivá znamení.
Novoluní proběhne ráno 1/9/2016 ve znamení Panny. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v tomto znamení.

Pro ostatní znamení toto novoluní přináší energie Panny, tedy nemoc, zdraví, službu nebo starost o druhé, šetrnost a hospodárnost, spolupráce. Měli bychom si dojít k lékaři na preventivní prohlídky, poohlédnout se, co potřebují lidé kolem nás, začít žít zdravě. Spočítat si, jak si stojíme s úsporami po létě a před zimou, která přinese s Vánocemi vyšší vydání.

V době novoluní se propojí Jupiter, planeta štěstí, s Merkurem ve znamení Panny a Venuše, která se přesunula do Váhy. Očekávejme dobré zprávy.

Planeta aktivity, Mars, se spojí se Saturnem v oblasti Střelce. Přichází nová pravidla do škol, nastavují se pravidla spojená s cestami do ciziny. Opět se budou řešit hranice území. Vyústí situace z dubna 2016, kdy Mars seSaturnem měly stejné postavení na nebi.

Připravují se nové politické strany a spolky, které přinesou více diplomacie a porozumění mezi lidi.

Merkur začne couvat Pannou zpět. Budeme se vracet zpět do minulosti, vzpomínek, do situací, které ještě nemáme zpracované, abychom je vyřešili. V této době je dobré mít zálohované počítače a telefonní čísla. Bude se kazit technika. Vše se bude zpožďovat, couvající Merkur máme čtyřikrát do roka, ještě nás čeká návrat do minulosti jednou, a to koncem roku 2016.

září1

Úplněk v Rybách nastane 16/9/2016 v čase 19,07 hod. Tento velmi silný úplněk na emoce je důležitý pro Ryby. Ostatním znamením přináší téma intuice a napojení na Vesmír, pohraje si s naší citovou oblastí, kdo je psychicky labilní, může úplněk otevřít depresivní pocity a úzkosti.

Luna bude v době úplňku ve spojení s Chironem, takže očekávejme bolest, která otevře stará citové zranění, díky situacím, které přijdou si své rány vyléčíme a zacelíme.

 

Beran

BERAN

Mars se posouvá Střelcem a ke konci měsíce se přesune do znamení Kozoroha. Berani budou aktivní na úřadech a v úředních záležitostech. V tématu vzdělání, které přinese rozšíření vědomostí. Mohou řešit dovolenou za hranicemi, nebo vše co je ve spojení z cizinou. Vrátí se situace z dubna, kterou je nutné do konce měsíce dořešit. Planeta Ceres se pohybuje financemi, takže stále Berani řeší penízky. Jupiter se přesune koncem měsíce do Vah. Pro Berany přináší dlouhodobý posun ve vztazích jak partnerských, tak pracovních, ve všech dohodách a smlouvách se začne dařit. Novoluní 1/9/2016 otevírá novou spolupráci, kolegy a spolupracovníky. Přinese nové nasměrování v oblasti zdraví. Berani by měli promyslet, co udělají pro své zdraví a změnu životního stylu. Zdraví je důležité, zejména psychika, která se odráží v nemoci. Úplněk 16/9/2016 bude tlačit do ukončení a uzavření vztahových záležitostí, toto nepříjemné období potrvá měsíc, do úplňku v Beranu, kdy se skutečně dořeší a ukončí vztahové téma. Vztahy na všech úrovních, tedy partnerské, pracovní nebo rodinné. Tento úplněk bude velmi citově zabarven a přinese mnoho zklamání, na které jste připraveni, neboť kdo ví a zná, je připraven a tedy není překvapen. Můžete se setkat s pomluvou, nepravdou, zkreslenými informacemi. Pokud můžete, nechte vše na příští měsíc, kdy se vyjasní a přijde dohoda.
Říjen přinese pracovní aktivitu, Berani nebudou stíhat. Mars, který se přesune do Kozoroha, vnese do jejich života maximální pracovní vytížení.

 

Býk

BÝK

Venuše se pohybuje Váhami, Býci budou tedy pomýšlet na vylepšení svého vzhledu, přijdou zprávy o spolupráci s novým kolegou či partnerem. Mars spolu se Saturnem nabádá k dořešení situace s penězi z dubna 2016. Býci si musí dát do pořádku majetek, který vlastní s jinou osobou nebo bankou. Planeta Ceres se pohybuje Býkem, tedy je jasné, že podzim Býkům nedá oddychnout. Čím víc budou na sobě pracovat, tím mohou očekávat vyšší odměny, které se dostaví později. Novoluní 1/9/2016 otevře téma plodů, výtvorů, partnerů a dětí. Kdo touží po dítěti, má ideální příležitost počít, kdo vytváří, může vytvořit velké dílo. Býkům vstoupí do života důležitá osoba. Kdo hledá partnera, může jej potkat, v pracovní oblasti přijde nový kolega nebo spolupracovník či nová spolupráce s někým. Novoluní přináší rodinné oslavy, práce přinese své plody. Úplněk 16/9/2016 ukončí aktivitu v nějakém společenství či společnosti. Můžete se zklamat v osobě velmi blízké. Tento úplněk bude velmi bolestivý a přinese psychicky náročné období, ukáží se stará citlivá místa, které je třeba poléčit, pofoukat bolístky a nechat vše plynout. Černá Luna řádí v oblasti vztahů, proto buďte připraveni na všechny možné i nemožné situace spojené se vztahy a dohodami. Jupiter se koncem měsíce přesune na rok do oblasti spolupráce, zdraví a služeb, zde v těchto tématech přinese do roka a do dne velký posun a rozmach. V říjnu mohou očekávat aktivitu v oblasti vzdělávání, úředních záležitostí a napojení na duchovno, ezoteriku , rozšiřování vědomostí a vše spojené s cizinou, zahraničím či cestami do vzdálených míst.

 

Blíženci

BLÍŽENCI

Planeta Merkur se pohybuje tam a zpět znamením Panny. Blíženci dostanou zprávy týkající se domova, rodiny a zázemí. Vrátí se zpět k tématu souvisejícímu s rodinou a zázemím. Mars spolu se Saturnem vrací téma z dubna 2016, dát si do pořádku oblast vztahů, smluv a dohod, dořešení vztahových záležitostí. Novoluní 1/9/2016 otevře novou cestu k bydlení, novému pracovnímu zázemí, planety aktivují ženy v rodině jakými jsou babička, partnerka, dcera, tchýně. Úplněk 16/9/2016 ukončí a uzavře pracovní záležitosti. Ukončí se důležitá životní kapitola. Tento úplněk bude velmi emotivní, to co přinese, může přinést bolestivé situace. Otevře staré rány, které je nutné přeléčit a uzdravit. Blíženci dlouhodobě řeší zdraví a nemoci díky Černé Luně, která žádá, aby si dali do pořádku zejména psychickou stránku, která může za zdravotní stav Blíženců. Jupiter se přesune do Vah. Blížencům se rozroste rodina. Do života jim vstoupí dítě, partner nebo nová tvorba. Říjen bude mít vliv na finance a majetek, který mají ve společném vlastnictví s další osobou a bankou.

 

Rak

RAK

Mars se Saturnem se pohybují v tématu služby pro druhé, zdraví a nemoci. Raci by si měli dát do pořádku situace z dubna, kdy tyto záležitosti řešili. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, se na rok přesune do tématu domova, rodiny a zázemí. Mnozí Raci si vylepší domov, přibude jim někdo do rodiny a nebo se přestěhují do lepšího. Září je měsíc, kdy budou zútulňovat své zázemí, kde pracují a žijí. Novoluní 1/9/2016 přinese mnoho aktivity. Cesty, cestování, vzdělání, úřady a úřední listiny, budou podepisovat, psát, mluvit, komunikovat. Novoluní přináší možnost nového auta. Pro Raky je toto ideální doba na nákup dopravního prostředku. Pokud mají sourozence, pak se určitě ozve. Úplněk v Rybách je velmi emotivní a zahýbá s city Raků, kterým Luna vládne. Uzavře situace související se zahraničím, cestou do ciziny. Ukončí úřední jednání. Pokud Raci přemýšleli o studiu a vzdělávání, pak do úplňku budou mít jasno. Úplněk otevře duchovní cestu, možnost nového vzdělání, práce sami na sobě. V době úplňku se vedle Luny pohybuje Chiron, kterému se říká právem ‘‘Zraněný léčitel‘‘, který nejprve zraní naše srdce, abychom v sobě našli cestu k uzdravení. Říjen ovlivní vztahy, dohody a nastavování nových pravidel.

 

Lev

LEV

Slunce se pohybuje Pannou společně s couvajícím Merkurem, planetou komunikace. Pro Lvy planety nastartují peníze a majetek, který se jim vrací do života. Ještě je něco z minulosti potřeba vykonat, aby se peníze rozrostly. Mars se Saturnem tlačí do vyřešení tématu dětí, tvorby a partnerl. Lvíci si budou dělat pořádek s dětmi, pracovními a životními partnery. Začnou vytvářet, plodit a tvořit. Podzim je vždy velmi silné období, které vygraduje v listopadu tohoto roku. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune do oblasti komunikace, vzdělávání a cestování. V těchto tématech přinese do roka velký posun všem Lvům. Planeta Ceres se posunuje tam a zpět tématem práce a kariéry, čím víc si rozšíří své vědomosti, tím více budou připraveni pro životní vzestup. Novoluní 1/9/2016 otevře cestu ke zlepšení příjmů, zvýšení hodnot a zvednutí prestiže. Při novoluní asistuje karmický vzestupný uzel, který ukazuje správnou životní cestu k výšinám. Je nutné systematicky, krůček po krůčku, směřovat vzhůru. Úplněk 16/9/2016 ukončí a uzavře téma související s majetkem a penězi, které vlastní společně s další osobou nebo bankou. Tento velmi silný a emotivní úplněk spolu s Chironem otevře citlivé téma, které zasáhne duši Lvíků, jen proto, aby si mohli staré rány vyléčit. V říjnu budou Lvíci spolupracovat s novými osobami, aktivně pracovat na sobě v oblasti zdraví, také mohou naplánovat cestu, koupit auto a začít se vzdělávat.

 

Panna

PANNA

Merkur se pohybuje znamením Panny spolu se Sluncem. Hned první den v září se spojí Luna se Sluncem a tím nastává novoluní, které otevírá Pannám novou životní cestu. Mohou si začít plnit nové plány, rozjet projekty, o kterých přemýšlely. Merkur se pohybuje ve zpětném chodu a tím vrátí Panny do minulosti. Panny se na 23 dní zastaví, zpomalí své tempo a dořeší nevyřešené situace. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, se na celý rok přesune do oblasti financí, majetku, zvýšení hodnot a prestiže. Pannám nastávají časy, kdy si vylepší své jmění. Panny, které na sobě pracovaly, zaznamenají velký životní posun. Mars spolu se Saturnem dlouhodobě poukazují na téma domova, rodiny, zázemí a ženy v rodině, kde je zapotřebí udělat pořádek, vyřešit si tyto záležitosti. Panny by měly směřovat krůček po krůčku svým životem k úspěchu. Úplněk 16/9/2016 vnese jasno do všech vztahových oblastí. Rodinné, partnerské a pracovní vztahy dostanou řád. Vše nefunkční se ukončí a naopak Panny naváží nové vztahy. Nastolí nová pravidla. Tento velmi senzitivní úplněk spolu s Chironem přinese bolavé vztahové rány, které je třeba opět otevřít a vyřešit. Tím si Panny otevřou dveře k lepším zítřkům. Každá změna bolí, ale prostě někdy je třeba udělat smělý krok k dořešení vztahů. Říjen přinese Pannám peníze, nové plody a tvorbu. Pokud hledají pracovní nebo životní partnery, podzim je ideální doba na hledání nových partnerů a vytváření potomků.

 

Váhy

VÁHA

Venuše se pohybuje Váhami. Venuše na tři týdny udělá Váhy nádhernými bytostmi, které budou nepřehlédnutelné, budeme je všude vidět a slyšet. V průběhu září se Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, přesune do Váhy. Do roka přinese těmto zrozencům obrovský životní posun. Mars spolu se Saturnem nabádají, aby si vyřešily úřední záležitosti, daly si do pořádku vzdělání, auto nebo jiný dopravní prostředek a také sourozence, pokud jej mají. Vše spojené s mluveným a psaným projevem. Planeta Ceres dává zabrat v tématu peněz a majetku ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou. Novoluní 1/9/2016 otevírá období, ve které budou Váhy rekapitulovat, co se povedlo, v čem budou pokračovat, co ukončí, jak dál ve svém životě. Budou se připravovat na říjen, který odstartuje nové životní plány. Úplněk 16/9/2016 přinese spolu s Chironem velmi citlivé, bolestivé situace, plné emocí. Úplněk ukončí a uzavře nějakou spolupráci, vnese jasno do oblasti zdraví nebo starost o druhé osoby. Říjnové postavení planet aktivuje domov, zázemí, ženy v rodině. Váhy budou řešit bydlení a rodinné záležitosti.

 

Štír

ŠTÍR

Mars spolu s karmickým Saturnem bude dávat Štírům do pořádku finance. Mars aktivuje téma peněz a Saturn v této oblasti přinese životní zkoušky. Vrací se nevyřešené téma z dubna tohoto roku. Planeta Ceres se pohybuje vztahy a vytváří tlak do všech vztahů, Štíři by měli pracovat na svých vztazích, jsou to velmi citlivé osoby a každá vztahová nepříjemnost je silně zasáhne. Jupiter se přesune na rok do oblasti ukončování, kdy jim přinese šťastné uzavření určitých životních situací, aby mohly nastat nové, které povedou k posunu životní pozice Štírů. Novoluní 1/9/2016 nastartuje období, kdy budou Štíři chodit do společnosti, kde mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Přinese jim nové přátelství, společnost lidí, kam chtějí zapadnout. Úplněk 16/9/2016 vnese jasno do partnerství . Ukončí se téma dětí a výtvorů. Tento velmi silný a na psychiku náročný úplněk uzavře vše co souvisí s životním nebo pracovním partnerství. Do úplňku je třeba dodělat veškerou tvorbu a vše týkající se dětí. Otevřou se staré rány, které je třeba vyléčit, aby se navždy mohly zacelit. Znamením Štíra se pohybuje Černá Luna, která jim přináší problémové situace, kdy jim bude škodit, brzdit jejich život. Koncem září se přesune Venuše, planeta lásky a hodnot, do Štíra. Říjen přinese téma auta a dopravního prostředku, cest, učení, vzdělávání a úřady.

 

Střelec

STŘELEC

Mars, planeta aktivity, s karmickým Saturnem se pohybují ve Střelci. Ti si mají dlouhodobě dát do pořádku svůj život. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune do tématu přátel, společnosti a společenství. Střelcům jdou do života důležití lidé. Dostanou možnost se dostat mezi lidi, kam chtějí patřit. Planeta Ceres se pohybuje tématem zdraví a nemoci. Střelci by měli pracovat na zdravém životním stylu a dělat vše pro své zdraví. Novoluní 1/9/2016 otevírá oblast nové práce, kariéry a pracovního úspěchu. Odstartují novou životní příležitost. Vrátí se zpět do minulosti, aby dořešili něco, co není vyřešené, aby staré situace oprášili a vytvořili je jinak. To je ta správná cesta k úspěchu. Úplněk 16/9/2016 bude plný emocí a otevře staré rány, které se dotýkají domova, rodiny a žen v rodině. Luna se spojí s Chironem, který přinese staré situace, kdy je nutné otevřít, vyléčit, aby mohly být zcela zaceleny. Říjen vnese Střelcům aktivitu do oblasti peněz a majetku. Čeká je chození do společnosti, společenské události a přinese jim důležitou osobu do života.

 

Kozoroh

KOZOROH

Mars přebíhá přes Saturn a aktivuje ukončení životní situace, kterou Kozorozi řešili v dubnu tohoto roku. Měli by uzavřít vše, co nechtějí nadále vláčet životem. Ukončit práci, která je obtěžuje. Planeta Ceres jim dává zabrat v tématu dětí a partnerů. Ti, co tvoří a plodí, by měli zabrat a pracovat na své tvorbě. Jupiter, planeta štěstí a rozmachu, bude působit dlouhodobě v oblasti práce, kariéry a života vůbec. Veškeré změny v pracovních aktivitách a v životě povedou k lepším zítřkům. Novoluní ukáže na novou cestu ke vzdělání, rozšiřování vědomostí, úřední záležitosti půjdou lépe a radostněji. Vrátí se k dořeší staré nevyřízené písemnosti. Kozorozi mohou plánovat vzdělání a také cestu do zahraničí. Úplněk 16/9/2016 otevře a vnese jasno do úředních záležitostí. Tento silný úplněk zamává s city a emocemi, které mohou přinést bolest, a tu je nutné poléčit a zacelit staré rány. Kozorozi uzavřou vše související s autem a dopravním prostředkem. Pokud mají sourozence, něco se jim v této souvislosti ukončí. Čeká je podepisování a psaní dopisů. Koncem září se Mars přesune do znamení Kozoroha a tím jim přinese mnoho práce, Kozorozi se celý říjen nezastaví.

 

Vodnář

VODNÁŘ

Mars se Saturnem tlačí, aby si Vodnáři udělali pořádek v přátelích, ve společnosti kam chtějí patřit, kde chtějí žít. Mezi jakými lidmi chtějí trávit svůj čas. Planeta Ceres jim dává zabrat doma, v rodině, s ženami rodu, kolem jejich zázemí. Jupiter, planeta rozmachu a štěstí, se přesune na rok do oblasti vzdělávání, úřady a soudy, ciziny a zahraničí. Zde jim bude přát a zaznamenají velký posun. Novoluní 1/9/2016 otevírá Vodnářům cestu k majetku a penězům, které vlastní s další osobou nebo bankou. Toto se týká například alimentů, půjček a prodeje společného jmění. Úplněk 16/9/2016 bude velmi silný a zacloumá s emocemi, ukončí se téma financí, vnese jasno do oblasti peněz. Pro Vodnáře to bude znamenat otevření starých bolavých ran, které je nutné poléčit a zacelit. Zde hraje důležitou roli Chiron, planeta které se říká ‘‘Zraněný léčitel‘‘. Vodnáři mají citlivé téma a tím jsou práce, peníze, s kterými se mají za svůj život naučit zacházet. Komu se to povedlo, ten splnil jedno z osudových poslání. Vodnářům Černá Luna ztěžuje práci a tím i život. Budou muset ve svých aktivitách trochu zpomalit a některé životní situace přehodnotit. Říjen přinese rekapitulaci a tím ukončení některých aktivit.

 

Ryby

RYBY

Jupiter, planeta rozmachu, se přesunula na rok do oblasti peněz. Ryby mohou začít vydělávat a rozšiřovat svůj majetek. Mars společně se Saturnem přináší úklid v tématu práce a pracovních aktivit. Ryby si musí dát do pořádku svůj život. Jsou v jednom kole, a to jim přinese nutnost uspořádání si vše, co souvisí s prací. Planeta Ceres je zaměstnává s nekonečným učením a vzděláváním, komunikace, psaní a podepisování, úřady a úřední záležitosti, zde všude působí Ceres, čím více se tomuto tématu budou Ryby věnovat, tím více plodů budou později sklízet. Novoluní 1/9/2016 otevírá cestu k nový vztahům, pracovním i partnerským. Vracejí se k nim lidé z minulosti, aby spolu začali pracovat nebo žít. Novoluní přinese nové dohody, smlouvy a pravidla. Velmi silný úplněk v Rybách, ve vlastním znamení, vnese jasno do oblasti vztahů. Luna se spojí s Chironem, tyto situace přinesou velmi vypjaté emoce, otevřou se staré rány právě v citlivé oblasti vztahů, aby se mohly doléčit a zacelit. V Rybách se pohybuje i sestupný karmický uzel a Neptun. Lidé narození ve znamení Ryb by měli přestat snít, odkládat řešení, udělat si svůj životní plán a jít krůček po krůčku spolu s plánem životem. Ryby mají možnost výběru za dvou cest, směřovat do bohatství a úspěchu nebo do chudoby a neúspěchu. Vše mají ve svých rukách. Říjen přinese společenské aktivity s přáteli. Nasměruje ke zlepšení finanční situace.

Zdroj: Intuitivní astroložka Daniela Hannah, telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz

Vaše komentáře

Reklama