PRAVDA O KARMICKÉM ZATÍŽENÍ NAŠEHO ZDRAVOTNÍHO STAVU aneb

V tomto článku jsem toto téma už malinko nakousla a slíbila jsem, že se postupně ke všem těm nakousnutým tématům ještě vrátím…takže to budeme brát hezky popořadě :o). Jen váš žádám o čtení mezi řádky… nelze tady vypsat všechny možné případy proč je to tak jak to je…. ale takové ty markantní se vám budu snažit tady vysvětlit. To co se snažím ukázat na jednotlivcích, kteří jsou přímo postižení…podobně platí i pro ty, kteří jim jsou na blízku… i oni si mají uvědomit, to co oni.

Vrozené vady, pro jsou pro mě chápány jako zkoušky jak pro jedince samotného, tak pro jeho okolí a nejbližší.

 

Mentální postižení

…takový jedinec pravděpodobně ve svém předešlém životě byl člověk velice materiálně založený… materiálně …mám namysli… lidi, kteří všechno potřebovali mít podložené důkazy… lásku, štěstí, smích… proto v současném životě jsou dětmi…, které se dokáží radovat absolutně ze všeho…

 

Fyzicky postižení,

kteří jsou omezení v pohybu a jsou upoutání na vozíček, na lůžko a nebo mají problém s chůzí atd…. tito lidé jsou ti, kteří si ve svém předešlém životě nevážili toho nejcennějšího co měli…svého zdraví a života.. možná hazardovali, možná si vzali život pro „pitomost“, která jim přišla důležitější než jejich nejcennější dar… i tyto lidi když potkáte….tak se na svém vozíčku usmívají a radují se z pohybu, který jim je díky vymoženostem dnešního světa umožněn.

 

 

Odchylky ve  fyzické kráse

roštěpy, znetvořené tváře, a další a další odchylky, které nás na první pohled přece jen pácnou po očích… tito lidé… ve svém předešlém životě viděli především vnější krásu člověka… jeho skořápku… to co bylo uvnitř..to je nezajímalo. Prioritou bylo to jak člověk vypadal a oni sami, byli tzv. NARCISTI… a když druhý neodpovídal jejich představám, které měli o kráse… tak se s ním nehodlali ani zastavit….tím pádem byli ochuzeni o to, poznat člověka ze své krásy, kterou ukrýval ve svém nitru. (mimochodem… i já mám takovou menší upomínku, když se mrknu do zrcadla… proto nehledím na to, kdo jak vypadá, ale hledím na to, kdo jaký je …ve vnitř).

 

 

Slepota a vady zraku

tyto vrozené vady značí upomínku na minulý život, že si člověk hleděl druhých a ne sám sebe. Hledal a díval se na problémy druhých a sebe zapíral… viděl pochybění u druhých ale u sebe ne…nebo naopak byl tak zahleděný do svých problémů….že nic jiného nevnímal…proto v současném životě je v temnotě a svůj zrak vnímá prostřednictvím citu, empatie, sluchu, intuice, hmatu… dokáže být vnímavější vůči svému okolí.

náhled obrázku

 

Hluchota

by se dala přirovnat k slepotě… je to obdobné…jen jako příklad uvedu Kačku, se kterou naše písmenkové přátelství trvá již několik let…. Byla nešťastná z toho, že ať se bavila s kým se bavila… vždy se jí dostávala odpověď…že nechce něco slyšet, proto má poruchu sluchu. Když jsem jí tehdy kreslila obrázek…. Tak její postižení mi vyšlo jako její ochrana v tomto životě…protože v tom minulém…. Naslouchala všem bolestem světa…a na sebe zapomínala…teď se má věnovat sobě a řešit hlavně sebe samu… žit svůj život podle svých představ…pracovat na sobě :o).

 

 

Vrozené vady s následkem smrti

tady jde spíš o zkoušku převážně pro rodiče a nejbližší…jak to nejlépe vysvětlit? Příkladem: V minulém životě matka odvrhla, zavraždila, pohodila… své dítě…. v současném životě touží po miminku, které se jí  konečně narodí….ale vzápětí o něj přijde… jde o to, aby matka pocítila stejnou bolest jako pocítilo tehdy její dítě. Většinou se tyto samé dušičky vrátí k matce zpět, aby si vzájemně mohli dát lásku, kterou si nedali na první, druhý pokus….šanci dostanou jako třetí pokus.

 

Srdeční vady

vnímám jako z předešlého života …nedostatek lásky, neumožnění a nepochopení o čem láska je…. v tomto životě takovému človíčku nepomůžete tím, že mu dáte OPIČÍ LÁSKU…. ale tu opravdovou, kdy pocítí bezpečí a oporu ve vás.

 

 

Plicní, dýchací problémy

…človíček, který v předešlém životě se dusil …ať už ve vztahu (matka dítě, partneři, sourozenci, zaměstnání)… zkrátka a dobře…nežil život podle svých představ….přežíval…v tomto životě potřebuje prožít život s jistou dávkou volnosti a svobody… a hlavně žít své sny.

 

Narozen do těla jiného pohlaví

takovýto človíček ve svém předešlém životě nedokázal pochopit druhé pohlaví… a tak si na sebe vzal ten největší úděl ….narodil se fyzicky jako muž… s myšlením a energií ženy…. Je to velký úkol…rozhodnout se…díky dnešnímu světu, už to není zas až tak velký problém….a tito lidé dochází k velkému pochopení, byť ještě stále nepochopení většiny populace lidstva.

 

Tak já si myslím, že ty základy nemocí související s karmou jsem tak nějak víc nastínila…. Je třeba číst mezi řádky a je mi jasné, že jsem nevyčerpala všechny možnosti….ale ten základ pro vaše pochopení tady je ….a věřte mi, že jsem ho pro vás napsala s láskou a pochopením, ke kterému jsem do dnešního dne dospěla.

Mějte se a smějte se a děkuju za vaši přízeň, že jste dočetli až sem

S láskou…vaše Zrzka

16.9.2011

 

 

Vaše komentáře

Reklama